Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 87, kokku 91 EsimeneEsimene ... 37778586878889 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 1818
  1. #1721

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Kulla inimene kuidas nad sind austavad kui nad ei suvatse emailile vastata 2 kuu jooksul???Unibetist olen saanud vastuse mõne tunniga, triobetist kuni 48 h, pafist kuni 48 h.Loe facebookist, kuidas inimesed kiruvad nende klienditeenindust, vahest tundub et seal operaatoriet polegi.Kui ma pean oma väljamakse jaoks hakkama asju facebookis sebima, on see normaalne´?Töökohti on loonud unibet ja opibet siia, kuna nad on palganud inimesi eraldi live chatiks!!Ilmselgetl tonybet hoiab kokku siin.

    See ei olnud godspeed sulle, vaid sellele quote tekstile

    Ma kasutan ca 5,6 sportbookit, parimatel päevadel panustan kuni 300 eur päevas.Pooled neist on Eesti bookid, just nimelt et riske hajutada et ühel hetkel ei juhtuks selline asi nagu tonybetil.Mul kõigi teiste bookidega kogemusi ja enam top 10 välismaa omadega, siiamaani pole ühegagi probleeme olnud.
    Olen ise targem ja teised ka. End of story, olen nüüdseks kätte saanud oma väljamakse mis e olnudki 20 euri vaid hoopis 30 euri lol.Ma olin selle ajapeale selle summa isegi ära unustanud :D.
    Igatahes sellega kõik nüüd.
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 14.03.14 at 15:17

  2. #1722
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Teiseks ei ole just kuigi viisakas solvata sõnaga "urgas" ettevõtteid, kes investeerivad Eestisse, loovad siin töökohti ning maksvad makse, mille eest võimaldatud hüvesid ka sina tarbid. Grammivõrra paremaid koefitsiente pakkuvatel suurtel rahvusvahelistel kihvleokontoritel on seevastu nii Eestist kui Eesti mängijatest pehmelt öeldes savi, sest nemad ajavad globaalset äri. Austa eelkõige ikka neid, kes sind ka austavad.
    panustamisel huvitab mind eelkõige enda rahakoti täitmine, mitte tonybeti rahakoti täitmine ainult sellel eesmärgil, et nemad jumala eest oma palga välja teeniks (i.e. ma võimalikult palju kaotaks)

    ning, bettimisjuttu on jube väheks jäänud, ainult mingi hala

  3. #1723

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Adam mis tänase päeva parimad panused võiksid olla`?

  4. #1724

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Ma tõingi Maheaatomi postituse välja, kuna ta TonyBeti kiitis, aga kriitikale pole vastanud.

    Isiklikult pole seal urkas ühtegi panust teinud ja peale defqoni juttu kindlasti ei tee ka.

    Kui 300€ päevas panuseid teha, siis ma hoiduks üldse Eestis tegutsevatest bookidest. Koefides kaotad päris korraliku valuet.

  5. #1725

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Nagu ma mainisin on see parimatel päevadel :D.Ja unibet on mulle alati meeldinud,Lisaks seal ja pafis kohati isegi parimad koefid nt kui tahad nbas raptorsi mängu summat over panustada on unibetis 2.00 bet365 1.90

  6. #1726

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas defqon1 Vaata postitust
    Adam mis tänase päeva parimad panused võiksid olla`?
    Kui Barca-Oly mängus HC Barca alla -10 saad, siis soovitaks.

    Spanoulis/Printezis out + Tomic väga heas hoos. Barca edasipääsu küll garanteerinud, aga vaevalt, et kodumängus käega lööma minnakse, Navarro record breaker ka lisaks. Võõrsil esimene mäng +9 ja siis oli Spanoulis rivis.

  7. #1727

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    -9.5 bet365 1.85 unibetis 1.96.Pole vist kunagi euro kossule panustanud.Järgin su tipi pimesi seekord.Ja olgu sul õigus :)))

  8. #1728

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Keegi nba-st täna miskit head leiab`?

  9. #1729
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    see on jalgpalli teema btw

  10. #1730

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    jep.sportbettingute ja nba teemad olemas. pole vaja risustada

  11. #1731

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Täna tundub olevat see päev kus Manu ennnast sellest hooajast lõplikult maha kannnab.

  12. #1732

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Kiire 1-0 teeks mängu huvitavaks. Eriline Manu fänn ei ole aga pinevam oleks kaeda. Dortmundi mäng on ka ära otsustatud, ehk värvaid näeb rohkem kui manu mängus.

  13. #1733
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    karta on, et see õudus tänasega ei lõppe...

  14. #1734

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Manu ühe ära paneks kohe alguses tuleks jah oi oi kui huvitav gamee. Kui olümpod ühe ära lööövad pole enam midagi teha.

  15. #1735

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Mingit head streemi manu mängule?? Krt mul kõik jumpsivad.. JA MANU PANI 1 ÄRA!! :)

    nett iseensest hea

  16. #1736

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
    Mingit head streemi manu mängule?? Krt mul kõik jumpsivad.. JA MANU PANI 1 ÄRA!! :)

    nett iseensest hea
    acestream://11f2eb93cfe49106b5336b9d36ce05de493c5692

  17. #1737

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Thx thx ja super essa poolaeg!!! Usk on tagasi.


    E: Ja tegigi Manu vanpersie väravatest 3:0 ära ja igati teenitud võit imo. Usk enne mängu oli manusse küll üpriski olematu, aga kindlasti selle hooaja üks parimaid mänge ning igati korralik esitus.
    Huvitav oleks teada, enne lõpuvilet sai RVP viga ja vahetati välja. Kas tõesti oli asi nii hull, et pidi kanderaamiga ära viidama või oli seal omajagu teesklust ka sees ja lihtsalt tiksutati minuteid lõpuni.
    Muidugi veerandfinaal saab veel raskem olema, Olympose tasemel meeskondi seal ei ole, 100% kõik selgelt tugevamad ja manu on see hooaeg ikkagist jubedalt sitt olnud, kuid ehk suudetakse midagi ette võtta. .
    Viimati muudetud supernova66666 poolt : 19.03.14 at 23:06

  18. #1738
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 821

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Saavad Olympiacosest jagu ja kohe tõusevad ära :D


    http://sport.postimees.ee/2733768/mo...te-liiga-voita

  19. #1739

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Ega ta ei saagi ju öelda, et me ei ole kindlasti võimelised võitma. Ja vähemalt ei puhunud sellist juttu, et nad on 100% favoriidid ja vastased on sitad nende jaoks:D

  20. #1740
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    laksige streame siia õhtul el classico jaoks!

Lehekülg 87, kokku 91 EsimeneEsimene ... 37778586878889 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES