Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 91 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 1818
  1. #261
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Need kaks punkti olid iga-aastastele luckboxidele rohkem suunatud kui Schalkele, sest pea iga aasta on keegi teenimatult poolfinaalis IMHO. "Eelmise aasta võitja" on samas väga kohatu väide, sest Inter on eelmise aasta hale vari.

    Kui nad on Bundesliigas tagumises top3's löödud väravate poolest, siis ma arvan, et ma võin neid tembeldada küll ebaproduktiivseks ja 7 väravat Interile on kindlasti rämedalt üle EV jooksmine. Lepiks selles kokku, et elaks olevikus, mitte lähiminevikus ja mis juhtus eelmistel hooaegadel.
    Ps. kui viitsid selle osa otsida, kus ma väitsin, et ma Unitedit produktiivseks ründe tiimiks nimetasin, siis oleks solid.

    Kuigi mulle ei meeldi Real ega Barca, siis ma olen rahul, et nad on poolfinaalis. Kuigi mulle meeldivad lihtsad mängud, siis mulle ei meeldi, et Schalke nii kaugele jõudis. Kuigi Arsene pole mingi rocket scientist, siis ma usun, et ta jutus natuke tõde leidub kui ta julges öelda, et Schalke on veerandfinaali jõudnutest kõige nõrgem tiim.
    Too palun mõni tiim välja ka kes teenimatult jõudnud on nt viimase 10 aasta jooksul. Luckboxil pole jalgpallis kohta anyways (kuidas sa luckboxi defineerid jalgpallis üldse?).

    Milles see ebaproduktiivsus väljendub siiski? Teeme siis mõned järeldused selle hooaja põhjal. Grupis 10 väravat, playoffides teine 10 juurde sisuliselt - ma ei tea kas ikka on väga ebaproduktiivne? Ja Manu tõin ainult sellepärast nt et need kaks meeskonda omavahel kohtuvad.

  2. #262
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Too palun mõni tiim välja ka kes teenimatult jõudnud on nt viimase 10 aasta jooksul. Luckboxil pole jalgpallis kohta anyways (kuidas sa luckboxi defineerid jalgpallis üldse?).

    Milles see ebaproduktiivsus väljendub siiski? Teeme siis mõned järeldused selle hooaja põhjal. Grupis 10 väravat, playoffides teine 10 juurde sisuliselt - ma ei tea kas ikka on väga ebaproduktiivne? Ja Manu tõin ainult sellepärast nt et need kaks meeskonda omavahel kohtuvad.
    Eelmine aasta oli üks poolfinaal Bayern-Lyon. 04' oli jalgpallile üleüldse kohutav aasta. Vaatasin üle muud aastad, poolfinaalis on ülejäänud aja solid tiimid olnud siiski.

    Luckboxil ei ole jalgpallis kohta? 36-40 mängu kestval hooajal muidugi mitte. Play-off süsteemis peetavates mängudes satub luck alati mängu. Oleks kohtunik Ramiresile lõpuminutitel penalti andnud, oleks Torres midagi ära suutnud lüüa, oleks tädil noku, oleks võib-olla Chelsea poolfinaalis. Sellised väiksed lucky/unlucky hetked võivad vabalt määravaks osutuda.

  3. #263
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Bayerni ja Lyoni kohapealt viitad sellele, et Manu ei saanud edasi või mis sellel poolfinaalil häda oli?

    Väike luckbox tõesti kui viitad sellele, et kohtuniku otsused selle lucki alla kuuluvad. 11 väravat nelja mänguga küll mingi eriline luckbox pole sest nelja mängune sample päris heade meeskondade vastu on piisav. Viimasest ajast meenub tõesti üks luckbox moment kui Suarez MMil käega värava ära võttis ja pärast penaltit sisse ei löödud.


    ja et ikka selge oleks siis no hard feelings. jalka lihtsalt hea teema mille puhul vaielda.
    Viimati muudetud WeThePeople poolt : 27.04.11 at 21:48

  4. #264
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    Bayerni ja Lyoni kohapealt viitad sellele, et Manu ei saanud edasi või mis sellel poolfinaalil häda oli?

    Väike luckbox tõesti kui viitad sellele, et kohtuniku otsused selle lucki alla kuuluvad. 11 väravat nelja mänguga küll mingi eriline luckbox pole sest nelja mängune sample päris heade meeskondade vastu on piisav. Viimasest ajast meenub tõesti üks luckbox moment kui Suarez MMil käega värava ära võttis ja pärast penaltit sisse ei löödud.
    Me tuleme lihtsalt kahest erinevast suunast. Sina arvad, et võitjate üle kohut ei mõisteta ja nad on selle alati ära teeninud. Mina arvan, et Schalke lihtsalt ei ole selle turniiri 4 parima tiimi hulgas see aasta taseme poolest. Kui nad poolfinaalis 0 väravat löövad kahe mängu peale, siis kui produktiivsed nad olla saavad? Pohui, las see olla, mu peamine point oli see, et selles poolfinaalis edasipääsu võimalused ei olnud võrdsed lihtsalt. Mulle ei meeldi sellises staadiumis mõttetud mängud, isegi kui see kerget jalutuskäiku Unitedile tähendab.

    See viimane on ideaalne näide. MM'l oli kahjuks mingi 700 muud näidet ka tänu sellele suurepärasele pallile ja kohtunike üliheale tasemele.

  5. #265
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    barca vs madrid: 2:0

    Messi on ikka haige vend, parim jalgpallur

  6. #266

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Pep suutis Mourinho taktika demineerida. Real tuli selgelt kontrate peale mängima aga Barca hoidis end rünnakul tagasi ja kaitseliin oli ilusti omal poolel kontrollimas. Pepe punane kaart puhas enda lollus, polnud seal vaielda enam midagi, kuid kindlasti Mourinhole jälle vabanduseks sobib. Afellay muidugi teravalt kohe tuli sisse ja Messi kaks kolli oli briljantsed.

    Viidates ühele postitajale ütlen jõledalt ei meeldi sellises staadiumis mõttetud mängud on ja Barca lihtsalt teerulliga üle sõidab.
    Viimati muudetud Gettofish poolt : 27.04.11 at 22:57

  7. #267
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    ma tahaks lihtsalt öelda

    LIOOOOOOOOOONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSI!

  8. #268
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    mida muud veel tahta. kaks lemmik klubi ilmselt finaalis. bueno!

    kuigi loodan, et ManU ikka kinni paneb. kui ei, siis ei ole kahju ka Barca mehi näha karikat tõstmas.

  9. #269
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Haige saast, Alves on ikka totaalne noks

    http://www.youtube.com/watch?v=1-OMZ...layer_embedded

  10. #270

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    +trillion, ilmselgelt rikkus see mängu:(

  11. #271
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    -trillion. Adebayori käed näkku ja Marcelo 3 korda peale astumine oleks selle punase nii ehk naa toonud. Pealegi ei jää sul kohtunikuna seal muud üle.

  12. #272

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    sa räägid kõigest, mis oli peale seda punase olukorda, mis ilmselgelt, oleks olemata olnud...

  13. #273

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Marcelo oleks ikka Pedrole peale astund, karmavõlg tuleb kuidagi ikka ära tasuda.

  14. #274
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    ah pane ennast kohtuniku rolli ja vaata olukorda uuesti. abid on kõik olukorrast väljas, ise paikned ka jumal teab kus. maailmal on pärast ofc hea nurga alt kordus. sellistel momentidel pead arvestama olukorras trillionit aspekti - kuidas paiknevad jalad, olukorda minek, intensiivsus, brutaalsus ja mida kõike veel. ofc sul on lihtne öelda et näe ei puutunudki ju aga kohtunikul pole videokordust ja peab otsuse vastu võtma 2-3 sekundiga pärast seda kui on asjaolusid kaalunud.

  15. #275
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    No inglise spetsialistid ütlesid, et kehv otsus kohtuniku poolt ja kogu moos. Aga no Pedro näitlemine oli lihtsalt ULME, paras et ta 3ndat korda lõpuks Adebayorilt päriselt kätega näkku sai, mis väärinuks küll punast. Üldiselt oli valus vaadata sellist äärmusliku näitlemist ja räiget kaartide lunimist mõlema meeskonna poolt. Messi oli muidugi omaette mees platsil nagu ikka, respekt talle.

  16. #276

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Sellest ma ei saa aru et kuda kohtunikud seda näitlemist ära ei jaga. Imo mängis Alves rohkem üle kui standard Eesti näitleja, kaardikoht oli see muidugi ilmselgelt sealt kus kohtunik seisis aga pani selle liiga emotsioonidelt, alguses tegi kõik otsused rahulikult ja aeglaselt.

  17. #277

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Minu arust siin ei saa süüdistada mitte kedagi kui Pepet. Sa lihtsalt ei lähe jalg ees sisse eriti veel kuskilt omal väljakupoolel. Lollus lihtsalt, samamoodi nagu Crouch rikkus oma meeskonna võimalused. Kohtunikul ilma videokorduseta ei jää eriti valikult. Samas Alves võis seal natuke haiget ka saada. Otseselt puudet ei olnud kuid palli lüüa millel on jalg vastas ei ole eriti hea tunne ning päris kohapealt teistpidi lendama ka ei hakka. Mul muidugi kahju Pedro ja Busquets niimoodi vahest teesklevad aga samas tuleb tunnistada selliseid leidub igas Euroopa tipptiimis. Eks ikka oli oodata ka sellist närvilist mängu.

  18. #278
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Ava oma silmad. Antud olukorras, kus on palli peale minek on üsna raske teistmoodi tulla ka olukorda. Natukene paremini oleks saanud jalga võtta ära vb. Pepe mängis palli, puudet ei olnud. Kollast väärinuks küll. "Haiget" sai Alves jah, viidi isegi kanderaamil ära, pärast lippas nagu hobune.
    http://www.youtube.com/watch?v=1-OMZyuFEOw
    Ja mida juttu vahel teesklevad ?? Sellist jama on raske kommenteerida.
    Viimati muudetud inward poolt : 28.04.11 at 15:19

  19. #279

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Ava ise oma silmad. Tal ei oleks elu sees jõudnud palline esimesena. Niimoodi lihtsalt jalg ette tõsta äkki joppab lõppeb kindlalt kollasega või isegi halvemal juhul punasega. Ta isegi keerab pea ära ehk pimedalt läheb sisse. See ei ole palli mängimine ja puhas lollus. Sellises olukorras oli ta ainuke lootus palli blokkida aga selleks ei hüpata teisele mehele otse sisse.

    Mingi loll komme tekkinud olla koguaeg result oriented. Oih näed vennal ei läinud luu puruks nüüd kindlalt ei olnud viga. Kas on vaja postida neid videosi kus samamoodi sisse minnes luud jne lähevad. Kohtuniku töö ei ole hinnata valuvõtteid vaid kaitsta mängijaid.

  20. #280
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Ma ei viitsi vaielda. 11:30 http://www.footytube.com/video/real-...ef=hp_ozeit_mp
    Kumb targem on ? Sina või inglased ?

Lehekülg 14, kokku 91 EsimeneEsimene ... 412131415162464 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES