Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1818

Niitvaade

  1. #11
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Tsitaat Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    Oo isand, valgusta mind siis palun :)

    Ma usun, et ta mõtles järgnevaid mänge ning need on BPL Chelsega, BPL Liverpooliga, FAC TBC-ga, CL Marseillega ning BPL Boltoniga ning ülejäänud mängud jäävad aprilli ning sealgi pole Arsenaliga mänge ettenähtud.

    E: jah tõesti tuleb mai kuus alles arsenaliga, aga mõni päev hiljem tuleb ka chelsega. Kui niimodi võtta, siis võib öelda, et tuleb mitu mängu chelsea, liverpooli, city ja arsenaliga....järgmine hooaeg.
    Not sure if serious. Ma mitte ei usu mingeid asju kalendrist suvalisi täheühendeid vaadates, vaid ma tean, mida ta mõtles. Ta mõtles seda, et väga suure tõenäosusega on see TBC Arsenal ja seega on suur shanss, et tulevad järjest mängud Chelsea, Liverpooli, Arsenali ja Marseillega. Ja nokkima hakata pole mõtet, et Arsenalil on võimalus välja kukkuda, sest ma tean seda ja täpsemalt lugedes on mu eelmiseski postituses kasutatud korduvalt tingivat kõneviisi. Väide, et "arsenal ei tule", on siiski väär. Istu, 2.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 27.02.11 at 06:36

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES