Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
Need kaks punkti olid iga-aastastele luckboxidele rohkem suunatud kui Schalkele, sest pea iga aasta on keegi teenimatult poolfinaalis IMHO. "Eelmise aasta võitja" on samas väga kohatu väide, sest Inter on eelmise aasta hale vari.

Kui nad on Bundesliigas tagumises top3's löödud väravate poolest, siis ma arvan, et ma võin neid tembeldada küll ebaproduktiivseks ja 7 väravat Interile on kindlasti rämedalt üle EV jooksmine. Lepiks selles kokku, et elaks olevikus, mitte lähiminevikus ja mis juhtus eelmistel hooaegadel.
Ps. kui viitsid selle osa otsida, kus ma väitsin, et ma Unitedit produktiivseks ründe tiimiks nimetasin, siis oleks solid.

Kuigi mulle ei meeldi Real ega Barca, siis ma olen rahul, et nad on poolfinaalis. Kuigi mulle meeldivad lihtsad mängud, siis mulle ei meeldi, et Schalke nii kaugele jõudis. Kuigi Arsene pole mingi rocket scientist, siis ma usun, et ta jutus natuke tõde leidub kui ta julges öelda, et Schalke on veerandfinaali jõudnutest kõige nõrgem tiim.
Too palun mõni tiim välja ka kes teenimatult jõudnud on nt viimase 10 aasta jooksul. Luckboxil pole jalgpallis kohta anyways (kuidas sa luckboxi defineerid jalgpallis üldse?).

Milles see ebaproduktiivsus väljendub siiski? Teeme siis mõned järeldused selle hooaja põhjal. Grupis 10 väravat, playoffides teine 10 juurde sisuliselt - ma ei tea kas ikka on väga ebaproduktiivne? Ja Manu tõin ainult sellepärast nt et need kaks meeskonda omavahel kohtuvad.