Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1818

Niitvaade

  1. #11

    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Kulla inimene kuidas nad sind austavad kui nad ei suvatse emailile vastata 2 kuu jooksul???Unibetist olen saanud vastuse mõne tunniga, triobetist kuni 48 h, pafist kuni 48 h.Loe facebookist, kuidas inimesed kiruvad nende klienditeenindust, vahest tundub et seal operaatoriet polegi.Kui ma pean oma väljamakse jaoks hakkama asju facebookis sebima, on see normaalne´?Töökohti on loonud unibet ja opibet siia, kuna nad on palganud inimesi eraldi live chatiks!!Ilmselgetl tonybet hoiab kokku siin.

    See ei olnud godspeed sulle, vaid sellele quote tekstile

    Ma kasutan ca 5,6 sportbookit, parimatel päevadel panustan kuni 300 eur päevas.Pooled neist on Eesti bookid, just nimelt et riske hajutada et ühel hetkel ei juhtuks selline asi nagu tonybetil.Mul kõigi teiste bookidega kogemusi ja enam top 10 välismaa omadega, siiamaani pole ühegagi probleeme olnud.
    Olen ise targem ja teised ka. End of story, olen nüüdseks kätte saanud oma väljamakse mis e olnudki 20 euri vaid hoopis 30 euri lol.Ma olin selle ajapeale selle summa isegi ära unustanud :D.
    Igatahes sellega kõik nüüd.
    Viimati muudetud defqon1 poolt : 14.03.14 at 15:17

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES