Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    Vajan abi ja tahan teada Teie tulemusi.

    Selleks, et mind aidata käituge järgnevalt:
    • avage HEM;
    • valige Filter->Edit (pilt nr. 1);
    • avanevas aknas valige Positsiooniks Button ja Preflop Action Facing Player - Unopened (pilt nr. 2);
    • siis valige more filters ja seal valige PFR = TRUE ja Faced Preflop 3 Bet = TRUE (pilt nr. 3);
    • vajutage Save and Close (pilt nr. 3);
    • öelge käte arv ja tulemused, numbriliselt pole vaja - piisab kas ütlete miinuses, plussis, nullis


    PILDID
    Pilt nr. 1
    [img width=750 height=177]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/buttonvsblind/1.jpg[/img]

    Pilt nr. 2
    [img width=750 height=470]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/buttonvsblind/2.jpg[/img]

    Pilt nr. 3
    [img width=750 height=470]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/buttonvsblind/3.jpg[/img]

    Mida filter tähendab?
    See tähendab seda, et Te olite button (diiler) ja Teieni folditud ning Te open-raisesite (ehk stealisite) ja siis Teid SB või BB 3bettis (ehk kaitses blindi agresiivselt) ning siis me näeme, kas Te olete seal plussis või miinustes. Mina olen miinuses :S Ja sellepärast tahangi Teie abi - teada, kas peabki olema miinuses (nagu SB ja BB-gi) või äkki on viga minus.

    Aitäh!

  2. #2

    Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    Minul on väikeses miinuses, nl50 142 kätt, -20$. See kuu nl100 40 kätt ja -171$, aga no nl100-s on igast lollusi ka tehtud ja ma arvan et ma olen liiga aggressiivne selliste kohtade peal.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Minul on väikeses miinuses, eelmine kuu nl50 142 kätt, -20. See kuu nl100 40 kätt ja -171, aga no nl100-s on igast lollusi ka tehtud ja ma arvan et ma olen liiga aggressiivne selliste kohtade peal.
    Pane suurem sample - all hands.

  4. #4
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    728 kätt -170bb/100. Ei lähe hästi ühesõnaga.

  5. #5

    Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Pane suurem sample - all hands.
    Paningi all hands, nl50s on 110k kätt ja 142 (tundub kuidagi vähe küll :s) kvalifitseerub antud filtri alla ning 20$ kahjumit. Ma arvan mingeid nl25 ja nl10 käsi pole mõtet arvestada ja nl100-t ka eriti mitte, seal ka aint mingi 30k kätt.

    EDIT: suuremates limiitides on asi kindlasti aggressiivsem nii et päris üks ühele võrrelda ei saa, aga palju sul sealt miinust tiksub?

  6. #6

    Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    oioi päris suur miinus vaatab vastu selle alt.

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    3082 kätt, +766,77$, +23.07 bb/100

  8. #8
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    Üldiselt ma arvan et seda ei saa väga üks-ühele võtta. Näiteks keegi, kes stealib QQ+ näitab sellise filtriga kindlalt suurt kasumist, samas kui steal 50%+ vennad satuvad sellisesse olukorda tihti nõrgemate kätega, aga samas teevad selle kuhjaga tagasi õnnestunud stealidest või stealile järgnenud cbettidest.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: HEM'i mehed APPI! Vajan väikest stat checki.

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    Üldiselt ma arvan et seda ei saa väga üks-ühele võtta. Näiteks keegi, kes stealib QQ+ näitab sellise filtriga kindlalt suurt kasumist, samas kui steal 50%+ vennad satuvad sellisesse olukorda tihti nõrgemate kätega, aga samas teevad selle kuhjaga tagasi õnnestunud stealidest või stealile järgnenud cbettidest.
    sellepärast ma tolle tegingini, et leida põhjusi - kas viga on endas või peabki nii olema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES