Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 151
  1. #41
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Mitte et ma ise tahaks sellest osa võtta, aga siiski. Kui sa terve eelmise aasta peale näitasid mängulist kasumit 5300$ cashis, siis miks see peaks nüüd muutunud olema? Samuti sa mängisid ka eelmise aasta jooksul PLO. Kui sa seda väga megalt crushiks, siis miks sa pole seda koguaeg mänginud, vaid lased be Holdemi?

    Ja olgem ausad, siis sinu ja Ranka vahe on ikka öö ja päev.

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Lol.. kellelegi on vist igav :D

  3. #43
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Ja ausalt, mind absoluutselt ei huvita, kes sellest üritusest osa võtavad, aga lihtsalt pani imestama, et sina oleksid sellest nõus osa võtma teades, et rakeback ei lähe arvesse. Tuli üks päris pikk lause.

  4. #44

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    lol

    eks ranka teab ja otsustab

  5. #45
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Arvan, et Ranka teab väga hästi keda siia projekti kaasata, keda mitte.. niiet imo võib teema suletuks lugeda ;p

  6. #46
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Ongi huvitavam kui kõik ei ole mingid über kaliibriga mängijad, mul pole samuti olnud just väga head tulemused viimastel kuudel. Projekti raames on põhjust rohkem pingutada. Koos tegime esimene kord ja miks mitte sama grupiga edasi. Kõrvalistel isikutel pole siin mõtet targutada, eriti, mis puudutab mängijate võrdlemist. Kus nüüd arvamusliider tuli välja, Supsti, kui sind ei huvita, ära näita teiste peale näpuga. Respect cocale jt, kes on juba aastaid mänginud ning saavad väga hästi hakkama.

  7. #47
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    1. mina ei otsusta midagi - seda teeme koos osalejatega (täidame nii ka tühjad kohad).
    2. kõikidel eelmise aasta osalejatel on koht reserveeritud: isegi kui 10-nest liikmest 9 on vastu jääb osaleja koht alles. Ei näe mõtet seda punkti muuta.
    3. kui cola (või mina: arvan, et suudangi max €10k kahe kuuga tuua) või kes iganes näitab väiksemat profitit kui €10k ei vii see kuidagi projekti miinusesse ega takista eesmärgil täitumist. Kellegil on selle arvelt hea kuu ja teeb €15k! Seega peamine eesmärk on jääda plussi ja siis järgmine €10k!
    4. mina isklikult olin eelmise aasta tiimiga rahul ja kui sama koosseis tekiks oleksin väga rahul!
    5. nagu öeldakse ajateenistuses: rühm on täpselt nii tugev kui on nende nõrgem lüli. See ei tähenda, et nõrgem mees üle parda visatakse vaid hoopis seda, et rühma tugevamad (või kogu rühm) aitavad rühma nõrgimat. Maakeeli - meeskonna töö!

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Mitte et ma ise tahaks sellest osa võtta, aga siiski. Kui sa terve eelmise aasta peale näitasid mängulist kasumit 5300$ cashis, siis miks see peaks nüüd muutunud olema? Samuti sa mängisid ka eelmise aasta jooksul PLO. Kui sa seda väga megalt crushiks, siis miks sa pole seda koguaeg mänginud, vaid lased be Holdemi?

    Ja olgem ausad, siis sinu ja Ranka vahe on ikka öö ja päev.
    Kui sa räägid holdemist siis vaevalt, et minu ja tema vahe öö ja päev on. Maksimaalselt paar tunnikest. Omahas su lause peab paika ja ju ise saad aru, kes on öö ja kes päev.

    PS! Keegi mameace kontakti teab? Kui jah saatke talle link selle postitusega.

  9. #49

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    printing...:))

  10. #50
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Cashgamei käte arv & kasum/kahjum kuude lõikes:

    Jaanuar: 65359 kätt & -2056,65$
    Veebruar: 52812 kätt & +2769,29
    Märts: 62202 kätt & +1214,35$
    Aprill: 47461 kätt & +964,40$
    Mai: 68448 kätt & +1253,63$
    Juuni: 56792 kätt & +2057,68$
    Juuli: 50856 kätt & -1184,14$
    August: 58912 kätt & -1923,39$
    September: 51462 kätt & -2203,26$
    Oktoober: 32262 kätt & +856,51$
    November: 43054 kätt & +2529,46$
    Detsember: 47372 kätt & +982,06$


    Ma arvan, et sinu mängimine oleks tiimile väga suur takistus täitmaks eesmärki.
    http://www.youtube.com/watch?v=RcyyFz_mHX0#t=0m35s

    Ega kõigi tiimi liikmete expected tulu pole €10,000 2 kuuga. Mõnel on rohkem, mõnel on vähem, tähtis on, et kokku annaks €100,000 :)

  11. #51

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    See CocaCola mängimine on muidugi huvitav valik, sest rahamängudes on ta samasugune eeslike nagu mina. Ehk selle kohaselt võiks enne võtta Pahvaku või Pastilaa või Poku. Noh, viimane naljaga pooleks. Kuid mõte jääb selleks, et sisuliselt ükskõik kelle. Mina sobiks ka oma -2000 kuudega, sest, nagu Codecci ütles, ei pea keegi ise 10 000 teenima.

    Samas! Kui vaadelda Ranka juttu, siis on Coca valimine tegelikult mõistlik ja isegi arukas, sest tegemist on küll üle keskmise (eksole?!) turniirimängijaga, kuid see ei pea omakorda tähendama meeletut edu rahalauas. Seda esiteks. Teiseks on tegemist nö professionaalse mängijaga ehk tema sissetulek tuleb otse pokkerist ja ta ei käi 9-17 kuskil midagi muud tegemas.

    Et Ranka tahab vist ka näidata, et pokker pole meelakkumine, ei peagi übervõitjad osa võtma. Pokker on keeruline ja raske mäng.

    Küll aga on siin küsimus, et miks turniirid lugema ei peaks? Ei saa aru, see on samasugune mäng nagu iga teine, eriti kui SNG vennad veel arvesse lähevad.

    Seega täitsa okei valik ja heidan ka kindlasti paar korda pilgu peale.

    --

    Kandidaat vabale kohale. Et oleks mängude ja osalejate erinevusi ja keegi ikkagi micro-low poole pealt, teen ettepaneku lisada seltskonda Laas, kes hakkaks HUd põrutama. Vast leiaks paar toredat kaaslast, kes oleks nõus väikese stake’iga toetama, kui seda vaja oleks.

  12. #52
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    ma nagu tõsiselt ei saa aru, miks see Coca nii paljudele ette jääb pidevalt.
    Mina teda IRL ei tunne ning ka netis pole me miskid sõbrad, kuid see, et inimene on pisut edevam, kuid samas ka auahnem kui keskmine eestlane, ei tee teda miskiks nn. ülbikuks või tõusikuks.
    Kui ranka tahab enam-vähem sama tiimiga jätkata, siis ei ole ju meie asi kuskil PTR-s või blogis surkima hakata . minuarust on see täiesti down tegevus.
    lihtsalt imelik, et nii tore poiss kui Supsti ka Haterite gangiga liitunud.
    Ranka ja cole edu ofc!

  13. #53
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Minu arvates tavainimesele pokkeri raskuse tõestamiseks olekski kõige parem kaasta mingi pro SNG mees, nt MadisVery.
    Aga GL ja jälgin huviga.

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    See CocaCola mängimine on muidugi huvitav valik, sest rahamängudes on ta samasugune eeslike nagu mina. Ehk selle kohaselt võiks enne võtta Pahvaku või Pastilaa või Poku. Noh, viimane naljaga pooleks. Kuid mõte jääb selleks, et sisuliselt ükskõik kelle. Mina sobiks ka oma -2000 kuudega, sest, nagu Codecci ütles, ei pea keegi ise 10 000 teenima.

    Samas! Kui vaadelda Ranka juttu, siis on Coca valimine tegelikult mõistlik ja isegi arukas, sest tegemist on küll üle keskmise (eksole?!) turniirimängijaga, kuid see ei pea omakorda tähendama meeletut edu rahalauas. Seda esiteks. Teiseks on tegemist nö professionaalse mängijaga ehk tema sissetulek tuleb otse pokkerist ja ta ei käi 9-17 kuskil midagi muud tegemas.

    Et Ranka tahab vist ka näidata, et pokker pole meelakkumine, ei peagi übervõitjad osa võtma. Pokker on keeruline ja raske mäng.

    Küll aga on siin küsimus, et miks turniirid lugema ei peaks? Ei saa aru, see on samasugune mäng nagu iga teine, eriti kui SNG vennad veel arvesse lähevad.

    Seega täitsa okei valik ja heidan ka kindlasti paar korda pilgu peale.

    --

    Kandidaat vabale kohale. Et oleks mängude ja osalejate erinevusi ja keegi ikkagi micro-low poole pealt, teen ettepaneku lisada seltskonda Laas, kes hakkaks HUd põrutama. Vast leiaks paar toredat kaaslast, kes oleks nõus väikese stake’iga toetama, kui seda vaja oleks.
    Turniirid hmmm.. Kui peame silmas suuri MTT-sid, kus esikohad on mitmed (kümned) tuhanded dollarid siis minu arvates see ei kõlbaks projekti. Sest nendega on variatsioon kole suur ja võib juhtuda, et kahe kuu jooksul tuleb 2-3 hitti või on mitme kuu vältel hoopis kuivus. Küll aga väiksemad turniirid - 180 mehe ja vähemate omad oleksid mõeldavad, sest sealsed variatsioonid peaksid juba vaikselt mahtuma kahe kuu lõikesse. Pigem siis SNG-sid pean silmas.

    Mina oleksin just selle poolt, et oleks erinevaid mängijaid - MTT SNG-d, HU SNG-d, cash (FR, HU, 6max), PLO ja võib-olla midagi veel, mis kohe ei meenu.

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma nagu tõsiselt ei saa aru, miks see Coca nii paljudele ette jääb pidevalt.
    Mina teda IRL ei tunne ning ka netis pole me miskid sõbrad, kuid see, et inimene on pisut edevam, kuid samas ka auahnem kui keskmine eestlane, ei tee teda miskiks nn. ülbikuks või tõusikuks.
    Kui ranka tahab enam-vähem sama tiimiga jätkata, siis ei ole ju meie asi kuskil PTR-s või blogis surkima hakata . minuarust on see täiesti down tegevus.
    lihtsalt imelik, et nii tore poiss kui Supsti ka Haterite gangiga liitunud.
    Ranka ja cole edu ofc!
    IMO ta on viimase poole aasta kõige underratetud mängija, mina see-eest liialt overrated. Muideks need, kes siin trollivad ei olegi PTR-is surkinud....

  16. #56
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Minu arvates tavainimesele pokkeri raskuse tõestamiseks olekski kõige parem kaasta mingi pro SNG mees, nt MadisVery.
    Aga GL ja jälgin huviga.
    Kui algsed osalejad on selgunud, hetkel on üks vaba koht ja mameacest ei tea midagi siis arutame, kelle me võtame. Mina ei võtakski tulemusi arvesse, sest kõvade tulemustega mehi meil on. Mina isiklikult võtaks just elukutselise mängija muu mängutüüpide valdkonnast, milleks siis oleks turniiriformaat.

  17. #57
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    teenid ju 100€ tunnis?
    ehk 50tundi kuus.
    obv oli see mõeldud $ koos rakebackiga, see on ju reaalne tunnihind ja see on 4tablides tehtud, milles esineb omajagu variatsiooni ka, mida ei ole kerge nii lühikese ajaga täielikult vältida. antud projektis ei loe rakeback ja kuna ei saa arvestada staatilise kaardijooksuga siis ongi vastus ca 180h, mida 5 nädalaga on palju mängida kindla peale

  18. #58
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tahaksin ka coca jutu pealt lisada selle, et kuigi ta cashi eriti ei biidi (Holdemit vähemalt) on ta siiski üllatavalt hea turna mängija. Kui ta väheke viitsiks oma Holdemi mängu süveneda ja reaalselt läbimõelda miks ta midagi teeb, nagu ta seda teeb turnasid mängides võiks temast vabalt ka holdemis asja saada. Hetkel teeb ta kõike harjumisest ja emotsioonidest tiivustatuna. Kui ta seda turnal suudab, siis ei näe põhjust miks ei võiks cashis ka seda suuta. Äkki just see projekt paneb ta mõtlema ja hiiterit saavutama läbi skilli mitte lucki. Loodan küll.

    Nägin ise kuidas ta EMV Final Tabelis mängis ja üliraskeid folde tegi, mis kõik ka olid õiged. paar kahtlast calli oli ka vahepeal, kuid siis oli tal stäkk piisavalt suur et risk vastu võtta.

    Tunnistan isiklikult, et meeldib coca üle nalja visata tema juuresolekul tihti, sest ta vähemalt mõistab seda ja seni pole veel pahandanud märkimisväärselt. Hoidke suurest poisist eemale! Mõelde kui ta peaks teile peale kukkuma, mis siis küll saab?

  19. #59
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Ma kinkisin kokkutulekul Cocale täiesti tutika rummi koolaga, mille mulle oli just Leits kinkinud. Headus ei ole kuhugi kadunud tegelikult...

  20. #60

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    mina toetan ka mõtet et kellegi istujamine turniirimängijatest kaasate projekti

Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES