Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 151
  1. #101
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Ranka, kirjutades pressiteadet palun ara unusta peamist - olla labinisti aus. Pakun siinkohal valja yhe v6imalikest esimestest veergudest.

    Kaesolev projekt on demonstreerimaks laiemale yldsusele mangu POKKER. Projektis osalevad 10 vabariigi parimat mangijat, kes on antud mangu valinud oma elukutseks ehk siis hingavad, s66vad ja joovad pokkerit 8-16h paevas ja nii juba viimased 5aastat.
    K6igil on bankrollid 10tuhandetes eurodes, m6ningatel 100tuhat ja rohkem.
    Mangija 1 - ment52 (mangib korraga 24laual, ostes ennast sisse iga sessi alguses 4800$ga)
    Mangija 2 - blabla

    Ja l6peta promo seksika ylestunnistusega - ka parimatel mangijatel on kuid, kus k6ik ei ole "elu on lill". Yheks Eesti parimaks mangijaks arvatud "Ajuvaba" koges ntx kaesoleva aasta jaanuari kuus swongi 55000$".
    Kuna me oleme v6itjad, siis laheme v6itma ja ei midagi muud. Head kaasaelamist!

    Pokkeriprod.

    PS. kui antud projekt leiab kajastamist ainult erilastes foorumites, siis kirjuta mida tahad, kuna k6ik on piisavalt kursis antud mangu eriparadega.
    Viimati muudetud MagicFriend poolt : 12.02.11 at 23:39

  2. #102

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    +1, asjalik post...(Y)
    promole väga hea

    piisavalt sisukas intro oleks väga hea (va see, et 10 vabariigi parimat mängijat...st vb 9, ma kindlasti ei kuulu 10 sekka, kyll aga vb plohus )

  3. #103

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Kui teil on probleeme 10 käli kokku kogumisega, võiksin teid aidata.
    Postitan selle kuu tulemuse ja mainin, et olen pool aega joonud ja tahaksin normaalseks noliferiks hakata mingiks ajaks ning see projekt oleks heaks motivaatoriks. Probleem veel selles, et mul pole ette näidata pikaajalist võitude seeriat, sest olen alles vähe tegelenud selle HU pokkeri igapäevase tööga, kuna proovisin biitida full ringi mõni aeg.
    Eelmine kuu oli $4,5k ja sellest 10 päeva tegin breakeven full ringi. Roll on ca $8k, kuna tegin viisaka cashoudi, lõppkokkuvõttes kasutu, aga ei viitsi praegu rahasi tagasi liigutada. Mängin nl100 ja nl200 hud. Siiski ei arva, et olen 10 parima Eesti pokkerimängija seas, lihtsalt mängin seda formaati (õigesti).
    see kuu:

  4. #104

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    8-16h nüüd küll kõigi puhul paika ei pea..

  5. #105

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    I wouldn't mind :)

  6. #106

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Aga kui te tahate sellest nii vinget projekti teha kas siis ei tunduks hea, kui teha mingi annetus tulemusest 10% - 5% Keskerakonnale näiteks?

  7. #107

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    piisavalt sisukas intro oleks väga hea (va see, et 10 vabariigi parimat mängijat...st vb 9, ma kindlasti ei kuulu 10 sekka, kyll aga vb plohus )
    Pärast tänast (eilset?) pean ma sind nüüd kindlasti top 10 turnamängijaks. Ja see on väga kõva kiitus.

  8. #108

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Pärast tänast (eilset?) pean ma sind nüüd kindlasti top 10 turnamängijaks. Ja see on väga kõva kiitus.
    Tõesti impressive, mis viimasel ajal korda saatnud.

  9. #109
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    top1 on Rain ELmik

  10. #110
    FPP Pro Kasutaja lennuk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    rlv
    Postitusi
    298

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    Ranka, kirjutades pressiteadet palun ara unusta peamist - olla labinisti aus. Pakun siinkohal valja yhe v6imalikest esimestest veergudest.

    Kaesolev projekt on demonstreerimaks laiemale yldsusele mangu POKKER. Projektis osalevad 10 vabariigi parimat mangijat, kes on antud mangu valinud oma elukutseks ehk siis hingavad, s66vad ja joovad pokkerit 8-16h paevas ja nii juba viimased 5aastat.
    K6igil on bankrollid 10tuhandetes eurodes, m6ningatel 100tuhat ja rohkem.
    Mangija 1 - ment52 (mangib korraga 24laual, ostes ennast sisse iga sessi alguses 4800$ga)
    Mangija 2 - blabla

    Ja l6peta promo seksika ylestunnistusega - ka parimatel mangijatel on kuid, kus k6ik ei ole "elu on lill". Yheks Eesti parimaks mangijaks arvatud "Ajuvaba" koges ntx kaesoleva aasta jaanuari kuus swongi 55000$".
    Kuna me oleme v6itjad, siis laheme v6itma ja ei midagi muud. Head kaasaelamist!

    Pokkeriprod.

    PS. kui antud projekt leiab kajastamist ainult erilastes foorumites, siis kirjuta mida tahad, kuna k6ik on piisavalt kursis antud mangu eriparadega.
    ma loodan et kui "ajuvaba" swong pressiteatesse läheb siis enne ikka küsida ka härra "ajuvaba" käest üle ,et kas tal ok kui tema suured miinused laiemasse meediasse jõuavad.
    tuttavatele kes vb ei tea härra tegudest täpsemalt ,võib olla raske selgitada taolisi summasid.

  11. #111

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Pärast tänast (eilset?) pean ma sind nüüd kindlasti top 10 turnamängijaks. Ja see on väga kõva kiitus.
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Tõesti impressive, mis viimasel ajal korda saatnud.
    thnxx :), tean

  12. #112

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Sorry aga enamjaolt toodad sa mingit p*ska (nagu minagi), kuid antud juhul on sinu postitus vägagi teemakohane. Lihtsalt õiglane oleks vähemalt projekti alustamise korral välja tuua kõigi projektis osalejate nö. ajalugu, kuidas/kus/millal. Lisaks on laialdase kajastuse puhul vägagi küsitav illegaalsetes pokkeritubades mängijate osalus. Promome pokkerit aga samas toetame teemat, et seadusest kõrvale hiilimine on ok ? Muidugi see seadusest kõrvale hiilimine langeb ära juhul, kui projektis osalevad, kuid illegaalsetes pokkeritubades mängivad isikud kavatsevad korralikult tulumaksu maksta.

  13. #113
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Miks peab üldse keegi ütlema kus toas mängib?

  14. #114

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Mis teema teil on selle laiema üldsuse harimise ja teadlikuse tõstmisega koguaeg? Tootke fishe parem juurde, Pokker=kiirelt palju pappi!!!

  15. #115
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Ajuvaba ei soovi osaelda :(

  16. #116
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Miks peab üldse keegi ütlema kus toas mängib?
    +1, et ei ole vaja öelda.

  17. #117

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    +1, et ei ole vaja öelda.
    arvan sama, miks peavad teised teadma, millises toas mängime?

  18. #118
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Miks ma ei peaks teadma seda?

  19. #119
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Mis sa peale hakkad selle teadmisega?

  20. #120
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Selline asi ei vii kuskile. Kui ma esitan küsimuse, siis ma eeldan vastust, mitte mingit nokkimist. Täielik standard minu meelest, et kui mängija teeb mingit diili vms. üritust, siis ikka ollakse ausad ja ei varjata selliseid asju.

Lehekülg 6, kokku 8 EsimeneEsimene ... 45678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES