Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 151
  1. #121
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Vandalar tahab 2$ flippe minna lunima obv.

  2. #122
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tegemist oleks reklaamiga konkreetsele pokkeritoale, kus mängija mängib. Pokkerilauas sõpru ei tunta ning tihedas konkurentsis olles ei taha keegi oma magusat tükki käest anda. Selge -EV keiss, kui just pokkerituba sulle nende esindamise eest peale ei maksa. Siin ei ole midagi "varjata", sest pokker on pokker ja vahet ei ole, kus sa seda mängid ning oma huvide kaitsmine on igati mõistetav. Telekavaatamisevõistluses ei ole ka ilmselt vaja täpsustada, kas vaatasid Kanal2 või TV3 kui oma tunnid täis said (lol, mis näide).

  3. #123
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Hm, see kus toas mangitakse ei oma yldse tahtsust.
    Minu "provokatiivne yleskutse" kirjutada asjadest ausalt tahendas seda, et kui t6esti peetakse vajalikuks seda yritust reklaamida laiadele massidele, siis teha seda vaarikas vormis. Kus siis raagitakse asjadest nii nagu need tegelikult on, mitte aga kokku klopsida jarjekordne tasuta promo k6ikv6imalikele kasiino/pokkerisaitidele.
    Kui eesmargiks on t6esti naitamaks, et "pokker pole meelakkumine" vm. analoogset mis Ranka oma esimestes postitustes valja t6i, siis ainu6ige on raakida just KAESOLEVA PROJEKTI RAAMES ka ohtudest ja yldse "spordi" telgitagustest. Ma ei viita siinkohal hasartmangurlusele vaid pigem faktidele, mis naitavad kust laheb piir harrastusmanguri ja professionaali vahel.
    Iseasi kas sellest huvitatud olete... lol

    K6ik projektis osalejad:

    *on BRM wizardid eranditult
    *on manginud oma karjaari jooksul yle 1 000 000 kae
    *kasutavad mangides erineivad abiprogramme
    *kasutavad erinevate trackinsaitide andmeid otsimaks informatsiooni oma vastaste kohta
    *osalevad aktiivselt foorumites kus analyysivad kasi ja kordavad teooriat
    *on erinevate treeningsaitide liikmed, kus ammutavad ideid labi videote/teiste kogemuste
    *omavad kontosid erinevatel saitidel, et oleks v6imalik leida parimaid mange/momente ja vastaseid
    *pooled tegelevad bumhuntimisega, mis tahendab MAAKEELI et otsitakse KEDA???

    Ja siis l6ppu kirjutage ka kust tuleb see 100 000euri :)

    Ja huvitav reaktsioon on ka too Ajuvaba 55000$ swongi kohene kinni massimine. Et siis milleks? Saan aru kyll - jama vark ju kui yks vend pani kuuga 4aastase keskmise palga huugama. Ei naita "6ilast projekti" kuigi lillelises valguses :)

    Tegelikult tahan ma 6elda seda, et tore ettev6tmine.
    Jalgisin seda eelmine aasta ja elaksin kaasa ka see aasta - kuid palun tehke seda siin foorumis.

  4. #124
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    See pokkeritubade ja screen-namede teema on minu arvates ka tundlik teema nagu nimed. See on iga osaleja enda asi kas ta avalikustab oma nimed/toad ja isegi limiidid kus mängib. Tähtis on profit ja vaevalt, et keegi ise hakkab oma graafikuid võltsima, et näha paremana.

    PS! Kõik praegused osalejad palun olge 19-22:00 MSN, korjame kokku ja otsustame, keda veel võtta.

  5. #125
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Palun palun, enne kui asja avalikuks teete, siis need 10, kes osalevad ... PEAVAD mängima kas Trios, Olympicus või starsis(rohkem litsensiga tube vist ei ole). Mõtleme nüüd natuke järele...

  6. #126
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas Davy Vaata postitust
    Palun palun, enne kui asja avalikuks teete, siis need 10, kes osalevad ... PEAVAD mängima kas Trios, Olympicus või starsis(rohkem litsensiga tube vist ei ole). Mõtleme nüüd natuke järele...
    Mängimine teistes tubades ei ole keelatud ja see on ka üks põhjus miks mitte avalikustada pokkeritube - milleks üldse seda vaja teha on?

  7. #127
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    oot miks te rakebacki sisse ei arvesta?
    rakeback prod ei olegi pokkeri prod?

    nagu wtf.

  8. #128
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mängimine teistes tubades ei ole keelatud ja see on ka üks põhjus miks mitte avalikustada pokkeritube - milleks üldse seda vaja teha on?
    Hmm ma olen vist millegist valesti aru saanud... põhimõtteliselt annad teada, et kui sa suudad mitte litsentseeritud pokkericliendi endale arvutisse hankida, siis maksuameti seisukohast see on ok ja võid mängida, tema eesmärk on sulle lihtsalt mitte võimaldada seda võimalust ja seal mängimine sulle mingeid tagajärgi ei too?

  9. #129
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    no eks maksuamet hakkab uusi meetoteid otsima kuidas nussida kui ilmub uudis et eesti poisid teenivad miljonied makse maksmata.

  10. #130
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    oot miks te rakebacki sisse ei arvesta?
    rakeback prod ei olegi pokkeri prod?

    nagu wtf.
    Kui nagu oskusmängu promoda, siis oleks asja vaja üldse nii teha , et kokku võidetud big blindid(siin puhas skill ju)-rake+rakeback kõik eraldi väljatooduna.

    Pisike näide oskusmängu seisukohast.
    Projekti must hobune juhan mängib 100k kätt ja jääb NL100s 0-i. Lugejad "irvitavad" et see poiss ei suuda 1 big blindigi võita. Aga tegelikult võitis mees ju oma oskusega 6500 big blindi
    Viimati muudetud Davy poolt : 14.02.11 at 15:10

  11. #131
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas Davy Vaata postitust
    Kui nagu oskusmängu promoda, siis oleks asja vaja üldse nii teha , et kokku võidetud big blindid(siin puhas skill ju)-rake+rakeback kõik eraldi väljatooduna.
    soldi mõte.
    võiksite NL100+s teenida xbuy ini. rakeback sisse arvestatuna.

  12. #132
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    no eks maksuamet hakkab uusi meetoteid otsima kuidas nussida kui ilmub uudis et eesti poisid teenivad miljonied makse maksmata.
    Huvitav, kas maksuamet sellest saab aru, et kui mängin litsenseeritud toas ja võidan, siis riik ei saa sentigi mu võitude pealt ja pigem maksab pokkerituba sel juhul hoopis vähem riigile :D

  13. #133
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    oot miks te rakebacki sisse ei arvesta?
    rakeback prod ei olegi pokkeri prod?

    nagu wtf.
    Selle punkti arutame ka täna läbi aga minu arvates on siin par aga:
    a) mõndade tubade rakebacki on raske arvutada - point@pokerstars
    b) osad mängijad multisaidivad (point@codecci, me - võib-olla veel keegi) ja jube totter on RB-d arvutada. Samuti plaanin selle kuu lõpus FTP-s oma RB suurte miinsuesse ajada
    c) osadel mängijatel on diilid, mida ei tohi avalikult reklaamida
    d) rakeback on viimastel aastatel jubedalt üles haibitud teema ja minu arvates ei ole see õige. Raha peab tulema mänguga. See minu arvamus, teistel kuuel osalejal ja mõnel tuhandel foorumiliikmetele oma arvamus. Mul ei ole selle vastu midagi kui rB-d juurde panna aga paneme challenge veel raskemaks.

  14. #134

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Selle punkti arutame ka täna läbi aga minu arvates on siin par aga:
    a) mõndade tubade rakebacki on raske arvutada - point@pokerstars
    b) osad mängijad multisaidivad (point@codecci, me - võib-olla veel keegi) ja jube totter on RB-d arvutada. Samuti plaanin selle kuu lõpus FTP-s oma RB suurte miinsuesse ajada
    c) osadel mängijatel on diilid, mida ei tohi avalikult reklaamida
    d) rakeback on viimastel aastatel jubedalt üles haibitud teema ja minu arvates ei ole see õige. Raha peab tulema mänguga. See minu arvamus, teistel kuuel osalejal ja mõnel tuhandel foorumiliikmetele oma arvamus. Mul ei ole selle vastu midagi kui rB-d juurde panna aga paneme challenge veel raskemaks.
    +1

  15. #135

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    head mõtted ranka.

    ma rõhutaks, et tegu ikkagi pokkeriprode eliidiga, iga vend niipalju ei teeni. lisaks paljud pered sõltuvad pokkerist, st elatuvad sellest. seda kui palju aega on läinud teil selleks, et jõuda nii kaugele, õppimist mis sellega kaasneb jne.

  16. #136
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Kas mitte omahas ei vota rake 8bb/100 otsast 2ra?
    Sry aga minu arust pokkerim2ngijad pole selles syydi, et kapitalistid nn vahelt koore riisuvad.
    Ytleme ranka, kui nt pokerstars tostab rake capi 10$ peale, kas sa siis vaatad ka polastavalt m2ngiajid, kes rake-st midagi tagasi nuruvad ja ei suuda "puhta" m2nguga voita.
    Omaha m2ngijad ei saa sellises projektis yldse osaleda, sest pea iga pank on max reik.

  17. #137
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kas mitte omahas ei vota rake 8bb/100 otsast 2ra?
    Sry aga minu arust pokkerim2ngijad pole selles syydi, et kapitalistid nn vahelt koore riisuvad.
    Ytleme ranka, kui nt pokerstars tostab rake capi 10$ peale, kas sa siis vaatad ka polastavalt m2ngiajid, kes rake-st midagi tagasi nuruvad ja ei suuda "puhta" m2nguga voita.
    Omaha m2ngijad ei saa sellises projektis yldse osaleda, sest pea iga pank on max reik.
    Rakeback tänasel päeval on ainuke legit viis raha teenimiseks fixed limit mängudes. Muudes mängudes saavutad väga kena winrate ja PLO-s sellise tapva rakega saavutada 3pt/bb winrate on ikka üpriski julm ning tehtav. Eestlasedki sellise winratega grindivad.

  18. #138

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    K6ik projektis osalejad:

    *on BRM wizardid eranditult
    *on manginud oma karjaari jooksul yle 1 000 000 kae
    *kasutavad mangides erineivad abiprogramme
    *kasutavad erinevate trackinsaitide andmeid otsimaks informatsiooni oma vastaste kohta
    *osalevad aktiivselt foorumites kus analyysivad kasi ja kordavad teooriat
    *on erinevate treeningsaitide liikmed, kus ammutavad ideid labi videote/teiste kogemuste
    *omavad kontosid erinevatel saitidel, et oleks v6imalik leida parimaid mange/momente ja vastaseid
    *pooled tegelevad bumhuntimisega, mis tahendab MAAKEELI et otsitakse KEDA???
    Brag?

  19. #139
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Miks seda projekt avalikustada? Mis see head teha saab siis? Keskmine Toivo võikski silmad kinni elada ja pokker võiks underground olla, seda parem mängijatele. Ma lihtsalt ei näe avalikustamises mitte midagi positiivset.

  20. #140
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Eesmärki võib nimetada kuidas tahes, aga eeldan, et eelkõige tehakse seda ikkagi selleks, et ise võimalikult palju raha teenida, mida rohkem inimesi su edu/ebaõnnestumisi tunnistamas, seda rohkem ja paremini sa mängid.

Lehekülg 7, kokku 8 EsimeneEsimene ... 5678 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES