Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 151
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tervist!

    Kas mäletate eelmise aasta projekti "Kahe kuuga miljon krooni"? Kui ei siis on aeg värskendada mälu: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...jon+kahe+kuuga

    Ühesõnaga 10 mängijat said kokku, kelle eesmärk oli pundi peale teha miljon krooni. Eesmärk täideti ja hoopis tehtid 1.7 miljonit krooni!

    Aastake on möödunud ja oleks aeg uus projekt teha. Kuna enam krooni ei ole ja eelmine laabus suht hästi siis tõstaksime vägikaigast kõrgemale - kahe kuuga 100 000 eurot. Kuna osad on üles, teised limiidist alla liikunud siis eeldan, et saame same tulemuse kokku, mis eelmine aastagi.

    Tundub lihtne? Seepärast tõstame veelgi latti ning see aasta võtame arvesse ainult mängulise kasumi, mida saab kujutada graafiliselt - ehk teisisõnu ainult online pokkeri tulemused!

    Eelmise aasta võistlejad olid:
    1. Codecci
    2. hookuspookus
    3. hotcocacola
    4. Kloonike
    5. krayzie
    6. ranka
    7. ment52

    Olen kõikidega rääkinud peale mameace (ei suuda leida ta kontakti enam) ja kõikidelt peale ESTPatricku olen saanud põhimõttelise "jaa" vastuse. Kuna ESTPatrickul on vahemikus 1.märts - 31. aprill palju tegemist ja saaks osaleda maksimaalslet 5 nädalat siis leidsime, et mõtekam on ta asendada kellegi teisega. Rääkisin ment52-ega, kes on nõus.

    Seega ootan kõikidelt osalejatelt "jaatavat" vastust selle nädala jooksul. Kui keegi ei taha osaleda siis leiame kellegi teise.

    Hoiatuseks ütlen, et saadan projekti alguses, projekti iga nädala lõpus laiali pressiteated kõikidesse allikatesse, mis mul on. Seega kui need avalikustatakse võib projekt muutuda vägagi populaarseks - eelmine aasta jälgis meid päevas 500+ silmapaari. Seega kui kardate rahva eest läbikukkuda (seda ei tohi karta! kes ei ürita, see ei tee ka vigu, ei kuku läbi aga samas ei õnnestu ka kunagi!) siis see koht ei ole Teile. Pärisnimesid ei avalikusta!

    Seega ootan osalejatelt vastust ja samuti tagasisidet, ideid vms.

  2. #2

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    hookuspookus - vastus jaatav :) Ei põru me ka see aasta

  3. #3
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    in

  4. #4

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hoiatuseks ütlen, et saadan projekti alguses, projekti iga nädala lõpus laiali pressiteated kõikidesse allikatesse, mis mul on. Seega kui need avalikustatakse võib projekt muutuda vägagi populaarseks - eelmine aasta jälgis meid päevas 500+ silmapaari. Seega kui kardate rahva eest läbikukkuda (seda ei tohi karta! kes ei ürita, see ei tee ka vigu, ei kuku läbi aga samas ei õnnestu ka kunagi!) siis see koht ei ole Teile. Pärisnimesid ei avalikusta!
    mis selle asja mõte on... et paari aasta pärast tehtaks uus seadus mis enam ei maksusta kasiinosid vaid mängijaid otse (kuna riigiisad näevad et nii saab kordades rohkem raha)? või plaan kõik eesti töötud grindima saada ja eesti majandus MASU-st välja tuua?

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    mis selle asja mõte on... et paari aasta pärast tehtaks uus seadus mis enam ei maksusta kasiinosid vaid mängijaid otse (kuna riigiisad näevad et nii saab kordades rohkem raha)? või plaan kõik eesti töötud grindima saada ja eesti majandus MASU-st välja tuua?
    Plaan on näidata, et tegu on skill-game, mitte luck-mänguga.

    Samuti eeldan, et keegi meist projektist "feilib" nagu eelmine aasta, kõikidel selel aja sees on downswinge/upswinge, mis paneb mõistma, et isegi head mängijad ei korja lauas raha, rääkimata siis kogenematutest mängijatest. Erinevalt ühekordsest turniirihitist, mida pasuntatakse absull igapäev kajastame me kaotusi, võite ja mõtteprotsessi reaalajas.

    Kui tahetakse mängijat maksustada siis see projekt on halb - see kiirendab protsessi aga üldisel me selle eest ära ei saaks anyway.

    PS! Muideks teoreetiliselt mängijad ongi ju hetkel maksustatud.... Juhul kui sa mängid litsentsita toas.

  6. #6
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    mis selle asja mõte on... et paari aasta pärast tehtaks uus seadus mis enam ei maksusta kasiinosid vaid mängijaid otse (kuna riigiisad näevad et nii saab kordades rohkem raha)? või plaan kõik eesti töötud grindima saada ja eesti majandus MASU-st välja tuua?
    näidata,et tegu on skillimänguga?

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Lisaks lüpsja - selle eest peab meil seisma ETPF või vähemalt andma maksimumi, et selliseid seadusi vastu ei võetaks.

  8. #8
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    jaatav vastus!

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tahan spammata aga ei taha muuta eelmist posti. Tollel teemal mulle meeldib vaielda, kohe väga palju.

    Erinevalt tavalistest "uudistest" või "pressikatest", kus on toodud välja ainult üks võit väiksema aja vältel. Mister X võitis €1.000,000! Isildur1 võitis €600,000. €10,000 sisseostuga turniiri võitis keegi härra Põõsast ja sai maailmameistriks, sealjuures kvalifitseerus läbi $3 kvalifikatsiooni! Ole sina see järgmine!

    See on ju täielik ajupesu! Järgmine päev isildur1 kaotas €800,000 - keegi ei räägi! €1,000,000 võitja vend oli 5 aastat enne seda igapäev turniire mänginud ja kaotanud kokku €500,000! Põõsavennal oli väga palju õnne!

    Tahan öelda, et tegelikkuses see kardinatagune elu ei ole nii ilus. Ei ole ilusad €1,000,000 swingid, kus eelised on mimimaalsed. Ei ole ilus kaotada €500,000 ja siis teha üks suur lucky-hit või ei juhtu igapäev, et sa võidad järjest satikaid ning suure turniiri. See on õnn ja seda juhtub harva. Sama harva, kui Viking Lotoga võita.

    Õuna punase külje näitamine on minu arvates veel ohtlikum kui näidata mõlemat külge ning võib-olla tänu sellele olemegi seal maal, kus praegu? Oleks algusest peale keegi "Usin" vend pokkerit reklaaminud mõlema külje pealt siis võib-olla oleks Eestis kõige populaarsem mäng, turniirid viidud spordi alla ja maksustamine lihtne, loogiline ning tulevikku silmas pidades kindel.

    Praegusel hetkel leer jaguneb kaheks:
    a) mängijad
    b) mitte-mängijad (enamus)

    variant b) arvavad, et tegu on lihtlabas gamblemisega ja variant a) puhul on enamus kaotajad, kes arvavad, et kõik on rigged.

    Projekt, kus on valitud võitvad mängijad, kus võib näha suuri kõikumisi, kus iga mees kirjutab enda nädalast mängukokkuvõtteid haarab minu arvates grupist b) gruppi a) rohkem mängijaid kui "labased" ühekülgsed pressikad. Teiseks grupis olevad a) mängijad, kes on kaotavad gamblerid mõistavad, et ikka tuleb sitaks vaeva ja mõistavad, et ei ole mõtet deponeerida seda pappi sinna sisse kui skilli ei ole.

    Kolmandaks inimesed, kes ei viitsi pokkerit mängida, ei tahagi mängida ega huvitagi see võivad pärast projekti lugemist muutuda "selgema" vaatega inimeseks. Ehk nad teavad, et pokkeris saab skilliga raha teenida aga selle jaoks on vaja suurt dsitspliini, palju õppida ja peab kannatama ka stressi.

    Praegusel hetkel ühtegi sellist projekti ei ole. Ärge nüüd valesti aru saage - need turniiri pressikad on head ja huvitavad lugeda aga tõesti ainult neile, kes pokkeriga tegelevad. Nemad mõistavad, et mistahes turniiri või h-stakes rahalaua võit ei ole nii lihtne aga samas on tore lugeda teiste elulugusid.

    Ja kui ma ei viitsiks selliste asjadega tegeleda, ei tegeleks ma ka foorumiga ja oleksin üldse koopas peidus. See on minu arvates veel hullem - passida käed taskus, elada ebakindlas tulevikus ja loota, et ehk midagi ei juhtu.

    EDIT: kokkuvõttes ma näen, et meie projekt aitab kaasa pokkeri arengule eestis. Seda poliitikat olen ma alati jälginud - vanad head blogi ajad, kus kirjutasin nii kaotusest, võidust. Foorum, videod, sõprade aitamine jne.

  10. #10

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    jaatav vastus!
    1 ment52 2 months imo. Muidu saab kamba peale nädalaga täis

  11. #11

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    teatan oma osalemisest. sealjuures broneerin ette kõige alumise rea kasumiarvestuses.
    Viimati muudetud krayzie poolt : 10.02.11 at 09:29

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    1 ment52 2 months imo. Muidu saab kamba peale nädalaga täis
    Te vedage siis kindlalt Codeccit ja ment52 tihti pidudele, et nad grindida ei jõuaks. Muidu on liiga lihtne. Ajuvaba võiks ka veel punti mahtuda, siis vist projekt lõppes esimese nädalaga... :)

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Wow, tõotab tulla midagi erakordselt põnevat. Hakkan kindlalt kaasa elama ja pöialt hoidma. Ma oma NL20ga väga abiks ei saa olla aga GL!!!

  14. #14

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    damn , liiga halval perioodil . Miski 3 nädalase panuse saaks anda aga see oleks enda mõnitamine. Seega i am pussy and i say no

  15. #15

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Kui tuleb mõni vaba koht siis võtaks kindlasti osa, fr & 6max midstakes.

  16. #16
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Osalen.

  17. #17
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    3 nädalat olen reisidel ca, seega pole mõtet poolt pingutust andma tulla

  18. #18

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    õigel ajal teete, enne suve mõned kuud kõva motivatsiooni boost ja hea samal ajal kaasa mängida, kes suvel ikka volüümitada viitsiks. edu!


    ( Click to show/hide )

  19. #19
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    Sooviksin ka osaleda.
    Olen micro limiitidel mängija (NL50/PL50 ja NL100/PL100).

    Graafik on alates sellest ajast,kui Hispaaniasse kolisin (koos teiste PP mängijatega) ja pokkeri mängimisega tõsisemalt tegelema hakkasin.
    Enamus käsi graafikul on NL50/PL50 (20k kätt NL25 ja 10k kätt NL100).

    ( Click to show/hide )


    Põhjus,miks osaleda tahan - Kuna viimasel ajal olen ca 50k kätt kuus suutnud mängida ainult,siis selline projekt oleks kindlalt suureks motivatsiooni boostiks.
    Võibolla ka oleks micro grinderitel huvitavam sellist projekti jälgida,kui "omasugune" osaleb!

    Edu.

  20. #20

    Re: €100k kahe kuuga - eelarutlus

    jah, annan enda parima. Sel ajal olen tõenäoliselt ainuke plo mängija.

Lehekülg 1, kokku 8 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES