Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 12, kokku 12
  1. #1

    First deposit bonus

    Nii, plaan teha siis ftp´sse 300d first depo. Peaks saama siis 300´se boonuse ka. Aga küsimus siis selles, et kas ma ei tohi kontol ennem rahasid liigutada kui boonus lahti mängitud? Põhimõtteliselt siis, et kas ma ei tohi selle aja jooksul cashoute ja buddy tranfereid teha? Et kas boonus lõpetakse ära..

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: First deposit bonus

    Võid küll cashoutida/buddy transfereid teha, boonus ei kao kuskile. Soovitan teha $600 deposiidi kuna võid ju 300 välja kantida hiljem ja 300ga seda lahti mängida, siis on deposiidi boonus vähemalt täielikult ära kasutatud.

  3. #3

    Re: First deposit bonus

    Kindel? Starsis pidavat boonus sellest hetkest lõppema, kui mingit cashouti teha boonus perioodi ajal...

  4. #4

    Re: First deposit bonus

    Starsi teemas just vastati, et nii see enam ei ole, kui kogu 600 sisse kannad.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: First deposit bonus

    FTP'l imo sama teema, et ei tohiks boonus luhta minna isegi kui alla 600 kannad? Aga pead ei anna ka.

  6. #6

    Re: First deposit bonus

    Aga selline küsimus veel, et kas boonus perioodi ajal ikka rakeback saab? Kuskilt kuulsin et ei saa...

  7. #7
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: First deposit bonus

    Saad küll aga see rakeback on olematu peaaegu, sest boonus läheb rakest maha.

  8. #8

    Re: First deposit bonus

    Krt, jama...Kas see on igalpool nii?

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: First deposit bonus

    Loomulikult, muidu saaksid ju 100% makstud rakest tagasi või veelgi rohkem, mis on igati loogiline, et kahte head asja korraga ei saa. Samas FTP deposiit boonus on ikkagi vinge.

  10. #10

    Re: First deposit bonus

    Okei, selge..Aga kuhu tuppa oleks siis kõige mõtekam teha depo 300$ ulatuses...Mõtlen siin ise tildi ja starsi vahel..

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: First deposit bonus

    Mõlemal toal on oma plussid, Starsi suurim pluss, et on legaalne tuba, saad otse pangast kanda ja samuti välja kanda jne.

    FTP on ehk natuke fishisem, aga kui mängid madalas limiidis ja ei mängi korraga 16 või 24 lauda, siis selectides on mõlemas toas laudade valik nii suur, et fishide leidmisega ei ole raskusi.

    Boonused on sarnase väärtusega mõlemas toas aga kõik sõltub palju üldse mängima hakkad tulevikus, mis limiitides, mis on sinu eesmärgid.

    FTP uue süsteemiga peale vinge deposiit boonuse lõppu ei ole rakeback % enam see mis vanasti ehk kõige parem, sarnaselt ei ole Starsis kui mängid vähe. Oletame kui mängid rohkem, siis ma ise valiks juba PokerStarsi ja kui mängid vähe ja madalas, siis rakeback ei ole ka nii suur ja jälle valiks PokerStarsi :)

    Mõlema toaga on võimalik liituda ka läbi PP lehe http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers

  12. #12
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: First deposit bonus

    Ma väidaks ,et stars on on täis nitte ja FPP kogujaid. Ainuke mis on fishine on NL2 . NL5 on jub suht nitte täis ja NL10 nest ma ei hakka rääkima , seal on 9/3 vanad ja lasevad 24 lauda ja nii igapäev igakell. Ma võtaks FTP sellisel juhul.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES