Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Vastane oli siis nõks tightim ja passiivne. Statsid 186 käe kohta olid: VPIP% 51, Call open 44, Steal 37, 3bet 10.3, Fold to 3bet 60, Agg factor 1.5, Flop cbet 57, Fold to cbet 41, Flop c/r 24.

    Mul note oli:
    tight/passive
    OP on liiga loose, IP liiga tight
    mängib flopatud T high flushi passiivselt- callib cbeti, turn check/check ja riveris betib (ühtegi lisa mastikaarti ei tulnud)
    value võtmise käes valib callimis liini
    Kui suurelt panustama hakkab, siis on tugev



    Varem olid sellised käed aset leidnud:

    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )





    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($68.20)
    SB ($112.05)

    Preflop: Hero is BB with Q, J
    SB bets $1.25, Hero raises $4.50, SB calls $3.50

    Flop: ($10) 5, 6, J (2 players)
    Hero bets $6, SB raises $107.05 (All-In), Hero
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 09.02.11 at 23:48

  2. #2

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Mina ei suuda küll teda kehvema käe peale panna ning foldin ära.
    Aga see A4s käsi, seal foldikoht ei peaks riveril olema?

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Aga see A4s käsi, seal foldikoht ei peaks riveril olema?
    Nõustun, et see oli halb call. Siis olid readid puudulikud ka.

  4. #4

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    See mängija kardab kokkutõmbamist, shove on 2 paari Jx, harva mingi muu ilus kaart, millest sa ees oled ja mida ta muudmoodi mängida ei oska, TT näiteks.

    Kuigi su note et ta ei kartnud masti ülekaarte käib vastu sellele käele, kus ta reaga turni välja leadis, usuks ma siiski seda, et suur bet on tugev ja foldiks.



    perfektselt esitatud küsimus btw!

  5. #5
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Kas me 3betime seda kätt üldse for value tema vastu preflopis (pärast 150 kätt peaks selge olema)? Kui jah siis peaks see flop olema ju nuts. Praegu aga tundub päris lihtne fold, sest nii vähe on sisse pandud ja meie käsi on bluffcatcher aga vastane ei blufi ju sedasi.

    Ma ei usu, et sa siin callisid nende riididega.

    edit: TT ja muid taskupaare ta oskab mängida ja teeb seda call/call/, call/fold ju.
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 09.02.11 at 23:57

  6. #6

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    kuna readi pole sellise all-in kohta, siis ma foldiks... muidugi on siin osa ajast puhas õhk või readraw, aga doonoritel meeldib aegajalt stäkki üles saades just monstritega nii lammutada, eriti kui nad on enne seda meile suckoudi teinud... ma paar korda ikka nutumaiguga kurgus niimodi kinni maksnud :(

  7. #7
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Ma pole küll HU mängija, aga mina foldin. Mingit loogilist põhjendust polegi peale sinu heade riidide.

  8. #8

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    kui ta nüüd nii passiivselt mängis eelnevates kätes oma tõmbeid ja nutsiga pani poti, siis tõesti ei suudaks vastast sitema peale panna kui AJ, set, ülepaar ja foldiks rahus.mingi shoveva manjaki vastu on see tõesti easy call aga kuna sa eelnevad käed ka postitasid , siis seda easym see fold on
    Viimati muudetud rynno poolt : 10.02.11 at 09:59

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Tsitaat Algselt postitas rynno Vaata postitust
    kui ta nüüd nii passiivselt mängis eelnevates kätes oma tõmbeid ja nutsiga pani poti, siis tõesti ei suudaks vastast sitema peale panna kui AJ, set, ülepaar ja foldiks rahus.
    Kuna see vastane austas ikkagi PrF 3bete, siis ma pakuks, et viite ja kuute set on vähe tõenäoline, kuid võimalik. Samuti ülepaariga ma usun, et ta 4betiks PrF, kuid samuti on ka see võimalik, sest tegu oli passiivse vastasega ja ta vist ei 4betinud mind kordagi nende 186 käe jooksul. Ma arvan, et kõige tõenäolisem on seal näiteks JTs, JQ, JK, JA. Drawid välistaks kindlasti, sest see nii dry flop ja ainuke reaalne draw oleks näiteks 78s, mille ta suht tõenäoliselt PrF foldib ja flopil selline lüke oleks ka käe üle mängimine imo.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    See mängija kardab kokkutõmbamist
    Sellel flopil ei ole ju midagi kokku tõmmata?
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 10.02.11 at 15:51

  10. #10

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    kuna vastane mängis oma tõmbeid eelnevates kätes passiivselt, siis loogiliselt võttes see ei ole seal tõmme vaid pure value ja kui sa ütlesid et ta austas su 3b ja eeldades et ta JT,JQ, bluffiks ei keera nii(tight passive vaevalt teeb nii ), tundub ju logish, et seal shoveb ainult paremat made handi.set tõenäoline(kas sa eeldad et ta foldib ~150 bb deep 55 ja 66 pre ?? kahtlen) ja ülepaar samuti, kuna tegemist on siiski passiivse vastasega kes ei 4b pre ''nutsiga'' vaid yritab flopil yle shoveda, mida ta täpselt tegigi
    Viimati muudetud rynno poolt : 10.02.11 at 18:07

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Kuna tal 3bet range oli tõesti 10% kanti, siis pakun jah, et ta võib pigem foldida 55, 66. Oleks ta 3bet range 15% - 17% kanti, siis usun, et ta calliks. Tal võis seal küll set olla, aga see ebatõenäoline ikkagi imo.

    JT, JQ blufiks ei keera- See vastane tegi ennegi katlast/ebaloogilist mängu (näiteks see A4s käsi kus flopist auguga callib kui mastitõmme on ka maas, seejärel hitib turnis nutsi ja leadib imeväikselt. Ma oleks seal check raise peale läinud või leadinud u. 75% potist sest mastitõmbed maas ja A ei foldi. Sellepärast ma prolly selle käe riveris callisingi, et ta turnis nii vähe pani, nagu tahaks odavalt drawida ja river oli plank. Teine kahtlane mäng oli flopatud T high mastiga varasemalt.

    ei 4b pre ''nutsiga''- Selle kohta meil ju tegelikult readi ei olnud. Paljud tightid panevad ikka 4beti AK, QQ+

  12. #12

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    nujah aga ta ju ei 4b sind kordagi 186 käe jooksul, mis ei ole vähe, niiet seda võib ju eeldada, kui ta pole vastupidist tõestanud.Ma muidugi ei tea palju sa teda 3b ( ja tal võimalus seda teha oli )

  13. #13

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Kuna tal 3bet range oli tõesti 10% kanti, siis pakun jah, et ta võib pigem foldida 55, 66. Oleks ta 3bet range 15% - 17% kanti, siis usun, et ta calliks. Tal võis seal küll set olla, aga see ebatõenäoline ikkagi imo.
    Siin pole absoluutselt mingit seost.

  14. #14
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Tsitaat Algselt postitas rynno Vaata postitust
    nujah aga ta ju ei 4b sind kordagi 186 käe jooksul, mis ei ole vähe, niiet seda võib ju eeldada, kui ta pole vastupidist tõestanud.Ma muidugi ei tea palju sa teda 3b ( ja tal võimalus seda teha oli )
    Just vaatasin, et ma 3betisin teda ainult 5 korda ja ta 3 korda foldis ja 2 korda callis. Sellepärast 3betisin teda nii vähe kordi, sest tal oli steal ainult 37%. Ma arvan, et see tõestab, et meil pole infot kas ta 4betiks top 2% käsi.


    Tsitaat Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
    Siin pole absoluutselt mingit seost.
    Kui vastane midagi teab käte tugevusest ja on endale mingi range paika pannud (10%), siis ma leian, et sellele infole võib natuke tugineda küll. Ma ei ütlegi, et tal ei olnud seti, vaid lihtsalt see ei olnud nii tõenäoline imo.

  15. #15

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    3b range ja 3b calling range vahel pole sellist seost ma räägin
    Viimati muudetud mcbethk poolt : 10.02.11 at 19:36

  16. #16

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Ja kui sul on note, et ta slowplays flopis flusi, siis on suht nonsense, et ta seal suurt made handi niimoodi fastplayks

  17. #17

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust



    Sellel flopil ei ole ju midagi kokku tõmmata?
    Ma pidasin silmas kardab turni kaarte, ehk tal on praegu omaarust hea käsi, mis enamasti turnil enam pole hea, J9-AJ, Ma arvan, et ma KJ-ga calliks.

  18. #18
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Kui ta austab 3-bette, siis pole Qj vist õige käsi 3-bettimiseks. Liiga palju callib sind domineeriv range (AQ, AJ, KQ). Võid hätta jääda kikkeriga nagu selles käes. Pigem hakka teda 3-bettima pahnaga nagu 34s, 86o. Ning balansseeri suurte kätega.

    flopi otsus sõltub eelnevast historyst palju. Kui sa pole teda palju 3-bettinud ega üle sõitnud temast, siis tundub küll fold. Eriti veel eelnevate käte ja readide põhjal. Ning eriti 140bb deep.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: 50NL: TP 3beted potis, facing all-in from a passive oponent

    Tulemus:


    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES