Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20
  1. #1

    Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Tere, plaanis sõpredega osta žetoone, aga pole varem midagi välismaalt tellinud ja oleks veidike abi vaja. Tavaliselt mängime 4-5-kesi ja arvan, et 500-ne kast oleks kõige mõistlikum ja Amazon.com-st leidsin midagi sellist: http://www.amazon.com/ChipsAndGames-...2226470&sr=8-6. Kommentaaride põhjal tundub norm, aga äkki oskab keegi üldse veel paremat setti või hoopiski kohta soovitada, näiteks Inglismaa Amazon, et äkki tuleb sealt odavamalt vms, ma ei tea. Plaanis veel juurde osta raamat ja võibolla mõned väikesed asjad veel, aga Amazon.com-s on vist nii, et iga asja pealt tuleb mingi umbes 3$ vms juurde?
    Äkki on veel midagi mida peaks teadma välismaalt tellides ja kui suur on umbes postikulu(Eestis) või on see varieeruv vastavalt raskustele?

  2. #2

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Miks välismaalt kui Eestis koht olemas, kus asjad saadaval. http://www.pokershop.ee/

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja taavi19 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    321

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Julgen vabalt soovitada www.netikuller.ee -d
    Teeb netist tellimise kõvasti lihtsamaks.

  4. #4

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Miks välismaalt kui Eestis koht olemas, kus asjad saadaval. http://www.pokershop.ee/
    Alguses mõtlesingi sealt osta, aga žetoonid tunduvad päris kallid ja raamatu saaks kah veidike odavamalt. Võibolla kokkuvõttes tõesti siiski mitte, peab mõtlema selle üle veel.

  5. #5

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    pokershopist saad 2 päevaga, sealt mujalt kes teab kui kaua aega kulub kauba kätte saamiseks.

  6. #6

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Neile chipcasedele peaks tulema suht suur saatmis kulu juurde kuna need suht rasked

  7. #7

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Võta ühendust, võin aidata tellimisega.

  8. #8

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Ükskord mõtlesin kas tellida pokerstarsist 10k FPP eest sealne chip komplekt. Viga on ainult, et mõnda värvi chippe on vähe, ja 10k FPP on ca (FPP=cash alusel) miinimum $100 (üle 1100 eegu). Siis mõtlesin et parema meelega telliks 5 komplekti pokershop.ee chippe (750.-) - värve on ühe palju, mis mulle meeldib (või mõnda värvi pole ainult 10 tükki, mis teeb 5-6 handed play suht keerukaks) lisaks on nominaal väärtused (mis mõnel juhul võivad osutada segavaks faktoriks, aga põhimõtteliselt peaks olema mugava, kui tühja pilguga žetoonid).

    Nüüd on pokerstarsil natuke teine kast, mis on värvilisem ja lahedam, aga ei usu, et ikka tasub ära sest 750.- < 1100.-

    Pole veel ära tellinud, aga vist tellin pokershop.ee chipid ära.

    Btw, chipid peavadki olema raskemad, sest siis nad seisavad virnas mugavamalt (tuul ei lükka ümber või kui keegi kergelt lauda müksab), nendega saab chip trikke teha paremini, kestavad kauem ning tunduvad niisama reaalsemad.


  9. #9

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Tsitaat Algselt postitas timukasr


    Btw, chipid peavadki olema raskemad, sest siis nad seisavad virnas mugavamalt (tuul ei lükka ümber või kui keegi kergelt lauda müksab),

    ...kõhutuul..LMAO ;D

  10. #10

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Mõned kergemad chipid kukuvad virnast ümber kui keegi kõnnib lauast mööda.

  11. #11

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Mõned kergemad chipid kukuvad virnast ümber kui keegi kõnnib lauast mööda.
    Millised need niimoodi ümber kukuvad, ise mõtlesin nüüd siis kui ma peaksin pokershop.ee tellima siis ma võtaks vist need:http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=708. 11,5 grammised need küll, või peaks võtma siis need 13,5 grammised: http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=719? Kui suur vahe neil on üldse?

  12. #12

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    kuna mu bankroll on suur ning teistel mu tuttavatel ka, siis me teeme home-gamet kullakangidega

  13. #13

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Tsitaat Algselt postitas tahanvaadata
    Millised need niimoodi ümber kukuvad, ise mõtlesin nüüd siis kui ma peaksin pokershop.ee tellima siis ma võtaks vist need:http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=708. 11,5 grammised need küll, või peaks võtma siis need 13,5 grammised: http://www.pokershop.ee/product_info...roducts_id=719? Kui suur vahe neil on üldse?
    Kukuvad maha mingid imelikud chipid mida pokershop.ee ei müüdagi (need on mingi maxima või tiimari produkt, mis on plastmassist suht tehtud). 11,2 grammised on kohe nö raske ja mõnus käes hoida. Nondega ma ainult mänginud olen, 13,5 grammiseid pole käes hoidnud kahjuks.

  14. #14

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Ega keegi ei tea kust saaks osta Tallinnas žetoone, sõbrale kingituseks oleks vaja ja pokershopist tellida enam ei jõua.


    Ette tänades ;D

  15. #15
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Tsitaat Algselt postitas raidov
    Ega keegi ei tea kust saaks osta Tallinnas žetoone, sõbrale kingituseks oleks vaja ja pokershopist tellida enam ei jõua.


    Ette tänades ;D
    Siin foorumis oli selline teema olemas, kusagil otsi veits. Ise tean, et Weplay pood Solarises, aga seal vist veits kallimad kui mujal.

  16. #16

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Tartu mnt-l on ka lauamängude pood, kus igast kaardid ja chipi komplektid olemas.

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    ja imo igas , eem prismas on ka vist olemas, või koduekstras, vms, ka korralikud, kui sa neid 300 eeguseid ei osta, mis on plastmassist ja kaaluvad 6-7g tükk ja tunduvad, mänguasjade, mitte mängunuppudena

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    Novaluxist? ;D

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    no neid 6-7g seid ikka ei kingiks, 11,2sed on normid :P , nigunii hakkad ise ka nendega mängimas käima ju^^

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Žetoonid ja tellimine välismaalt.

    kust saada DEALER nuppu, endal kadus kohvrist ära. Ega kellelgi mõnda üle pole? suvalist plönni ka ei tahaks panna.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES