Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 12 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 231

Teema: PokerBookClub

  1. #21

    Re: PokerBookClub

    Mis aadresilt neid raamatuid tasuta saab lugeda netis???

  2. #22

    Re: PokerBookClub

    tegelt on nii et kas sa tõesti (peale foorumi reeglite lugemist) arvad et keegi annab sulle lingi kus neid lugeda saab?

    muidu saab neid lugeda ka siit - http://w3.bsa.org/estonia//antipirac...net-Piracy.cfm

  3. #23

    Re: PokerBookClub

    Minu viga nüüd siis tean :D

  4. #24
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas Klamber®
    ega tegelikult on ju raha oluliselt lihtsam ka varastada kui teenida, seega kõik pdf-e tõmbama, crackitud progesid kasutama ja muidu sigatsema!
    Ma nõustun mingil määral. Kuigi ma ise veel pokkeriraamatute tellimiseni ei ole jõudnud, sest mul on pro olemas kelle käest paberkandjal kõik kätte saada jne, aga siiski väike vastuväide. Ma ise tellisin just Amazonist paari kilo eest endale magistritöö jaoks raamatuid. Kuivõrd siga kotis ei osteta, siis otsisin netist välja ka mõne raamatud pdfi - et tutvuda sisuga jne. Miks ma siis üldse paberkandjal ostsin - sest raamatuga tuleb kaasa ka cd, kust saab veel täiendavat inffi. CD-d netist kätte ei saa.

    Lisaks - kõik mängijad ei alusta 10k bankrolliga ning ei oma money, et kohe osta raamatuid. Paljudel ei ole ka connectioneid, et laenutada.

    Lisaks2 - kas sa tõesti ütled mulle, et Sinu arvutist ei leia mitte ühtegi piraat MP3-e või sa ei ole kunagi mp3 piraati tõmmanud ja kuulanud vms?


    Long story short. Ma tean päris häid kohti, kust saab raamatuid (mitte ainult pokkeri jne), aga ei avalda, sest see läheb foorumi reeglitega vastuolla ning krt, kas keegi googlet enam ei oska kasutada.


    L.

  5. #25

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Ma nõustun mingil määral. Kuigi ma ise veel pokkeriraamatute tellimiseni ei ole jõudnud, sest mul on pro olemas kelle käest paberkandjal kõik kätte saada jne, aga siiski väike vastuväide. Ma ise tellisin just Amazonist paari kilo eest endale magistritöö jaoks raamatuid. Kuivõrd siga kotis ei osteta, siis otsisin netist välja ka mõne raamatud pdfi - et tutvuda sisuga jne. Miks ma siis üldse paberkandjal ostsin - sest raamatuga tuleb kaasa ka cd, kust saab veel täiendavat inffi. CD-d netist kätte ei saa.
    täiesti nõus, enamus aga pole sllised.

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Lisaks - kõik mängijad ei alusta 10k bankrolliga ning ei oma money, et kohe osta raamatuid. Paljudel ei ole ka connectioneid, et laenutada.
    ...........

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Lisaks2 - kas sa tõesti ütled mulle, et Sinu arvutist ei leia mitte ühtegi piraat MP3-e või sa ei ole kunagi mp3 piraati tõmmanud ja kuulanud vms?
    olen küll KUNAGI. aga kuna ma õnneks ise samal teemal töötan siis tean mis töö ja vaev on selle limewirega tõmmatud loo taga. alati kui mingi hea loo leian ja / või tõmban, olen selle plaadi ja / või kogumiku/singli omale ka tellinud. austusest nende töö vastu

  6. #26
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: PokerBookClub

    Väga bro.

    L.

  7. #27
    kapiuksehing
    Guest

    Re: PokerBookClub

    egas midagi. ise võin laenutamiseks välja pakkuda

    Harrington on Cash Games vol1/vol2
    Tournament poker for advanced players (Sklansky)
    pot-limit omaha poker the big play strategy (Hwang)

    Asukoht: tallinn/õismäe
    leiab mind pnewsi chatist

  8. #28
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: PokerBookClub

    Pakun välja täiesti tutika raamatu: The Mindset ja Therory of Poker by Skalinsky

    Vastu tahaks kas Winning Strategies for no limit holdem

    Tagasi tahaks raamatut samas seisukorras nagu välja antud.

    Asun TARTUS

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Pakun välja täiesti tutika raamatu: The Mindset ja Therory of Poker by Skalinsky

    Vastu tahaks kas Winning Strategies for no limit holdem

    Tagasi tahaks raamatut samas seisukorras nagu välja antud.

    Asun TARTUS
    :) Antx täpselt need raamatud, mida tahaks lugeda, teeme vahetust mõneks ajaks 2 raamatut kahe vastu? Kohe liigun koju ja vaatan , kas winning strategies for no limit holdem on nende hulgas , mille olen juba kätte saanud.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Pakun välja täiesti tutika raamatu: The Mindset ja Therory of Poker by Skalinsky

    Vastu tahaks kas Winning Strategies for no limit holdem

    Tagasi tahaks raamatut samas seisukorras nagu välja antud.

    Asun TARTUS
    Saatsin sulle siin foorumis message.

  11. #31
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: PokerBookClub

    Hm, a raamat raamatu vastu v ... saab niisama ka ma hea meelega loeks paerma meelega paberi pealt, seda enam, et sõidan tööle pidevalt rongiga... hea lugeda ja asjad

  12. #32
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: PokerBookClub

    mul theory and practise, winning concepts of draw and lowball, mis on sick vanakooli raamat, ja navaroo ja caro live tellide raamatud, varo on navaroo kõrval pask ja muud raamatud on siit juba läbi käinud.

    navarro läbisirvimisel võib juba hakata üht teist märkama. Pole sellega korralikult tegelenud

    pärnus asun

  13. #33

    Re: PokerBookClub

    Mulle jällegi isiklikult meeldib lugeda välja prinditud ja korralikult köidetud raamatut.
    Tekst suurem ja selgem jne jne.
    Maitse asi.
    Kuna enda tööl võimalik kasutada printerit tasuta, siis on see suht viisakas variant :D

  14. #34

    Re: PokerBookClub

    Kusjuures jah, isegi sai algul välja prinditud PDF-e. Vist oli No Limit Holdem Theory and Practise ja Sklansky/Malmuthi/Millery Small Stakes Holdem. Korralik pdf, korralik väljatrükk pluss köide. Loe nagu päris raamatut. Hinnaks tuli kuskil 100-150.-. Trükk firma soodukaga. Tellitud raamatud on 2 Harringtoni ja SnG-Strategy raamat. 100% läbitud pole veel ükski. Küll aga osad conseptid 3-4 korda. :D

    Aga jah, pdf-i ekraani pealt lugeda on küll ülimalt kehva. Kuigi ekraan on korralik, ei ole asi ikka õige. Paber näpu vahel on hoopis teine tera.

  15. #35
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: PokerBookClub

    mu välja reklaamitud raamatud on kilu käes - kui ta läbi saab siis küsige talt neid laenuks

  16. #36
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerBookClub

    Väga hea näha, et nurk juba toimib.

  17. #37
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: PokerBookClub

    Sooviks Winning low limits Holdem raamatut

  18. #38
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Sooviks Winning low limits Holdem raamatut
    Antx pidime ju täna vahetust tegema, võid selle low limit raamatu ka saada mindseti vastu.

  19. #39
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: PokerBookClub

    Täna tegime siis esimese vahtuse PokerBookClub raames

    antnx sai
    Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth
    Winning Strategies for No-Limit Hold' Em"

    Ja mina oma kauaigatsetud MINDSETI :P

  20. #40
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerBookClub

    Õnnitlused, et asi toimib ;D Kahju, et mul pole mingeid raamatuid jagada, annaks hea meelega

Lehekülg 2, kokku 12 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES