Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 12 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 231

Teema: PokerBookClub

  1. #61
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    336

    Re: PokerBookClub

    hea meelega loeks midagi live tellide või mindseti kohta, kuid endal vastu laenata vaid Hwangi Pot Limit Omaha (see-eest on see väga väärt lugemine neile, kes tahavad omahaga pistmist teha)
    asun enamasti tartus ning väga ei viitsi kuhugi kaugemale seigelda.

  2. #62

    Re: PokerBookClub

    Minul on olemas Mindseti raamat ja asun ise ka Tartus.

  3. #63
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: PokerBookClub

    Tervist, mul on olemas varsti täiesti tutikas Harrington on Hold'em, Volume 2 The Endgame mille triobet turnalt sain,
    kui kellelgi soovi võin selle 300.- eest ära anda või vahetada Harrington on Cash games volume 1 vastu.

  4. #64

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas Sass
    Tervist, mul on olemas varsti täiesti tutikas Harrington on Hold'em, Volume 2 The Endgame mille triobet turnalt sain,
    kui kellelgi soovi võin selle 300.- eest ära anda või vahetada Harrington on Cash games volume 1 vastu.
    mul esimene olemas

  5. #65
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: PokerBookClub

    kellelgi siis pole ostu/vahetus soovi? laseks hinda ka 250 peale

  6. #66

    Re: PokerBookClub

    Veits off topic, aga huvi pärast küsin kas keegi sellsit raamatut on lugenud: Heads-Up No-Limit Hold'em. Oleks tore feedbacki kuulata.

  7. #67

    Re: PokerBookClub

    Ehk on tallinnas kellegil
    Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth

    Vastu võib anda Harrington on Cash Games vol1, aga sellega dilemma, et endal lugemine pooleli

  8. #68
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: PokerBookClub

    Olen lugenud ainult turniiride kohta siiani ehk keegi soovitab mulle paar paremat cashi raamatud mis kindlasti tasub omale soetada.

  9. #69
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 181

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Olen lugenud ainult turniiride kohta siiani ehk keegi soovitab mulle paar paremat cashi raamatud mis kindlasti tasub omale soetada.
    No Limit Theory and Practice (NLTHAP)
    Proffesional No-Limit Hold'em (PNL)

  10. #70
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: PokerBookClub

    millised on must read raamatud. eriti cashis ja tournades. NL holdemi mõtlen. kavatsen neid hulgi osta ;D

  11. #71
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: PokerBookClub

    Post ülesse ja Ranka poolt öeldud kaks oleksid väga head. End Theory vast ja siis Proffessional Hold'em.

  12. #72
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas Muusik
    millised on must read raamatud. eriti cashis ja tournades. NL holdemi mõtlen. kavatsen neid hulgi osta ;D
    The Theory of Poker
    Harrington On Hold'em (Volume 1 and 2)
    No Limit Theory and Practice

  13. #73
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: PokerBookClub

    aga ehks keegi oskaks soovitada mindseti raamtuid..(peale The Poker Mindseti)

  14. #74
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: PokerBookClub

    Kindlasti Zen the art of poker ja Elements of Poker

  15. #75
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: PokerBookClub

    tellisin siis amazonist järgmised raamatud:
    The Theory of Poker: A Professional Poker Player Teaches You How to Think Like One
    David Sklansky

    Professional No-Limit Hold 'em: Volume I: 1
    Matt Flynn

    No Limit Hold 'em: Theory and Practice
    David Sklansky

    Harrington on Hold 'em: Strategic Play v. 1: Expert Strategy for No Limit Tournaments
    Dan Harrington

    The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success
    Ian Taylor

    Loodetavasti tegin hea ostu.

  16. #76
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerBookClub

    Pole paha, lugemist jagub, ise tahan ka tellida ühtteist. Järgmine kuu kavatsen lugema hakata - Skalinsky ja Milleri - No Limit Hold 'em: Theory and Practice, seega see läheb ostukorvi, samuti tellin Harringtoni Cash Games mõlemad raamatud, siis on mõned kuud kindlustatud.







  17. #77
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Pole paha, lugemist jagub, ise tahan ka tellida ühtteist. Järgmine kuu kavatsen lugema hakata - Skalinsky ja Milleri - No Limit Hold 'em: Theory and Practice, seega see läheb ostukorvi, samuti tellin Harringtoni Cash Games mõlemad raamatud, siis on mõned kuud kindlustatud.






    ma just loen seda. Mu esimene pokkeri raamat :). Tegelikult oleks parem olnud muidugi alustada Theory of Pokerist aga noh võtan selle teiseks.
    Krisost tellisin ka pot Limit Omaha. See saabub järgmine nädal. Nii et lugemist jätkub :)
    Eile isegi ei viitsinud mängida, kuna raamat oli nii siga huvitav. Tra mismoodi ma ikka varem olen mänginud. Puhta lucki pealt :)

  18. #78
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    ma just loen seda. Mu esimene pokkeri raamat :). Tegelikult oleks parem olnud muidugi alustada Theory of Pokerist aga noh võtan selle teiseks.
    Krisost tellisin ka pot Limit Omaha. See saabub järgmine nädal. Nii et lugemist jätkub :)
    Eile isegi ei viitsinud mängida, kuna raamat oli nii siga huvitav. Tra mismoodi ma ikka varem olen mänginud. Puhta lucki pealt :)
    Ma olen tõesti ainult lugenud Poker Mindseti ja lehtsenud mõnda veel natuke aga arvan, et väga suurt kahju ei ole kannatanud, et nüüd raamatuid pole lugenud. Theory of Pokeri tellisin ka kusjuures, sest ranka tegi Harringtoni cashi raamatud täiega maha ;D

    Eks näis, kas raamatute lugemine tuleb kasuks või kahjuks aga iga kuu üks raamat peaks läbi loetud saama sellel aastal.

  19. #79
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Ma olen tõesti ainult lugenud Poker Mindseti ja lehtsenud mõnda veel natuke aga arvan, et väga suurt kahju ei ole kannatanud, et nüüd raamatuid pole lugenud. Theory of Pokeri tellisin ka kusjuures, sest ranka tegi Harringtoni cashi raamatud täiega maha ;D

    Eks näis, kas raamatute lugemine tuleb kasuks või kahjuks aga iga kuu üks raamat peaks läbi loetud saama sellel aastal.
    ütleme ausalt ega sind ja mind ei saagi võrrelda. Üks võitev proff valmis teine alles algaja õpilane kiir

  20. #80
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    ütleme ausalt ega sind ja mind ei saagi võrrelda. Üks võitev proff valmis teine alles algaja õpilane kiir
    See kõik nii suhteline, Levis teadis rääkida, et P.Antonius pole raamatuid lugenud ja ei tunne huvi ka, sest kardab, et võib oma stiili ära rikkuda.

    Teine hea asi, et saan ka varsti ehk kellegile raamatu laenutada, kui läbi loetud.

Lehekülg 4, kokku 12 EsimeneEsimene ... 23456 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES