Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 231

Teema: PokerBookClub

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    PokerBookClub

    Kuna siin foorumis on tekkiv üksteist toetav seltskond, seetõttu prooviks isegi anda sellele meeldivale arengusuunale omapoolse tõuke. Teisisõnu avaks nii poolinteraktiivse raamatukogu, kust siis kasutajad saaksid omavahel pokkeri raamatuid kas laenutada/vahetada/osta/müüa. Eestis pole neid eriti kuskilt saada ja pealegi on nad kallid, korraliku raamatukollektsiooni omandamiseks kulub 10 tuhande krooni ringis ja seda summat ei tahaks enamik inimesi maksta, samuti ei ole paljudel algajatel niipalju FPP punkte kogunenud, et nende eest raamatuid tellida ja paljudes võrkudes vist see ei olegi võimalik. Ning isegi kui FPP eest need osta,siis hinnaks eesti kroonidesse ümberarvutatuna kujuneb nii 7-8 tuhande krooni ringis, nii et odavad nad ei ole:).

    Esialgu prooviks tagasisidet saada(enne kui projekti käima lükkaks), et kas ideel sellisel kujul ka kandepinda on, inimesi on erinevaid ja paljud kindlasti ei ole nõus oma isiklikku vara tundmatule inimesele kasutada andma.

    Mul endal on olemas järgnevad raamatud, mida ma oleks nõus siis kas laenuks vahetama või laenule andma.

    Harrington on Cash Games: Volume I
    Power Hold'em Strategy by Daniel Negreanu (Autographed)
    Hold Em for Advanced Players (David Sklansky)
    Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth
    Mathematics of Poker by Chen and Ankenman
    Why You Lose at Poker by Russell Fox and Scott T. Harker
    Winning Strategies for No-Limit Hold' Em"
    No Limit Hold 'Em by David Sklansky and Ed Miller
    Daniel Negreanu More Hold'em Wisdom for all Players

    Ise asun Tallinnas ja oleks huvitatud esialgu "The Poker Mindset" ja "The Theory of Poker" raamatute lugemisest, mida siis laenutaks ise või vahetaks laenuks.
    Samuti prooviks iga raamatu kohta siia lühikokkuvõtte organiseerida, sarnaselt nagu ranka tegi "The Poker Mindset" kohta.

    Nii et mehed tagasisidet palun ;D

    Eks reeglid mõtleme koos välja, kui sellel idee teostamiseks piisavalt nõudlust/pakkumist on

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerBookClub

    Hmm väga huvitav, isegi pragu loen ranka käest laenatud The Poker Mindset ;D

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Hmm väga huvitav, isegi pragu loen ranka käest laenatud The Poker Mindset ;D
    On ka hea ?;D

  4. #4
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: PokerBookClub

    emm....pdfidena saab netist kõike tasuta kätte....aga see on maitse asi...

  5. #5

    Re: PokerBookClub

    pretendeerin kah mõne aja pärast mindsetile.

  6. #6
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas Klamber®
    pretendeerin kah mõne aja pärast mindsetile.
    Ennem ei tohigi mängida, kui pole seda lugenud, täielik miinus EV muidu :(

  7. #7
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    emm....pdfidena saab netist kõike tasuta kätte....aga see on maitse asi...
    Mul on suur probleem õpetlikku raamatut pdf-na lugeda, ma olen selline "vanamoodne" inimene, kellele meeldib kuskil mõnusas tugitoolis või voodis pikutades raamatusse süveneda ja aeg ajalt selle taha magama jääda ;D.

    Et jah maitseasi, ainult omastkäest tean, et ei ole arvutiekraanilt võimeline raamatuid lugema :-\(hiire kursor ise läheb natukese aja tagant pstars.exe faili peale ja teeb ootamatult topeltklõpsu)

  8. #8

    Re: PokerBookClub

    kuskohast neid pdf failidena raamatuid on võimalik saada? äkki oleks mõistlik need pdf-id ühte kohta yles laadida, siis saaks neid ühest kohast kätte? igaljuhul, olen huvitatud nendest pdf failidest

  9. #9

    Re: PokerBookClub

    Arvutist on raskem lugeda, kuna süvenemine on keerulisem (msn-id ja muud jamad). Samas minu pole võimalust hetkel kuskilt Amazonist osta, seega saab kuidagi hakkama.
    Internetis on saadaval Sklansky ja Harringtoni raamatud (muud jama kah), kui uuemaid pole mina küll leidnud. Moshmani raamatud (Head-up, Sit n Go) ja see Mindseti raamat oleksid küll huvitavad. Kui keegi teab kust uuemaid raamatuid saada, siis võiks infot jagada.

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas pkmarek
    kuskohast neid pdf failidena raamatuid on võimalik saada? äkki oleks mõistlik need pdf-id ühte kohta yles laadida, siis saaks neid ühest kohast kätte? igaljuhul, olen huvitatud nendest pdf failidest
    Eriti ärme piraatlust toetame ja seega paluks mitte linke levitada (ütlen igaks juhuks ära).

    Ja mina olin ka algul, et oh mis ma neid raamatuid ostan. Lähen tõmban netist ära ja siis hakkan lugema. Terve kõvaketas oli raamatuid täis aga paraku ei suutnud ma üle paari lehe lugeda ja nii ta läks. Õnneks sain kohe paberikandjal raamatud ja ikka teine asi lugeda. Eriti veel online pokkerimängija jaoks, kes muidu niigi palju istub arvuti taga, siis raamatut lugedes vähemalt saab ekraani tagant ära.

    Endal mul on raamatuid trobikond aga kahjuks hetkel ei laenuta ühtegi välja, sest 3 raamatut on juba ringluses. Kaks raamatut on kindlas kohas ja üks on natuke "kahtlasemas kohas" ja juba pea 9-ndat kuud "lennus". Kui raamat tagasi ilmub, siis võib ka uuesti laenamise peale üle minna.

    Vahetamise vastu ei oleks mul midagi, sest saaksin ju uure raamatu vastu. Aga kahjuks hetkel on mul endal kaks ja pool raamatut lugemata siis seega poleks eriti mõtet vahetada, kuna see jääks mul lihtsalt riiulile seisma. Kui kellegil VÄGA tõsine häda ja soov vahetada, siis võib võtta PM-iga ühendust ja ehk leiame miski mooduse või kompromissi :)

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: PokerBookClub

    mul on gus hanseni "every hand revealed(?)" ja moshmani(?) sng raamat. võin ära anda kui keegi ütleb hea põhjuse (PM)

  12. #12

    Re: PokerBookClub

    mul see sama Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth
    mis on limitist btw
    aga ise tahaks laenutada küll sest rott olen

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: PokerBookClub

    Tegin uue alafoorumi ja liigutasin slee teema siia, kuna ei sobinud vanasse alafoorumisse.

  14. #14
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: PokerBookClub

    Ei olnudki plaanis linke levitada. Netis on erinevaid torrenteid, kust saab kõike. On olemas ka special pokkeritorrentid jne. Kes otsib, see leiab.

    Edu,
    L.

  15. #15

    Re: PokerBookClub

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    mul see sama Small Stakes Hold Em, By Ed Miller, David Sklansky and Mason Malmuth
    mis on limitist btw
    aga ise tahaks laenutada küll sest rott olen
    Ma olen ka rott ja eelmistest raamatutest, mis pdffis läbi lugesin, siiani silmad kipitavad. Nii et minu põhjus(keegi otsis põhjust, miks ta laenutama peaks) on see, et tahaks järgmine kord lauda istudes oma rocketseid selgemalt näha. Ja laenutada võiks sellepärast ka, et SIIS ma saan järgmine kord lauda istuda, kuna hoiab raha kokku. Ning, kui ka see polnud piisav argument, miks laenutada ei peaks/võiks vms. siis ütlen aint seda, et ükskord saan selle mõne raamatu nigunii ja kunagi ikka teen selle "mitte-laenutaja" vähemalt esimesest buy-innist laua taga tühjaks. Comprende? :D

    Igatahes, tore nurgake siin ka ja oleks hea, kui keegi laenutaks mõnda head raamatut. Poker Mindset tundub review järgi täitsa huvitav. Kui võimalik, siis oleksin järjekorras. Aitäh.

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja zyxxx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    PS & FT NL25
    Postitusi
    453

    Re: PokerBookClub

    Mul ka oli PDF-e kõvaketas täis enne kui laiali lendas ja lugesin mõned isegi suht läbi. Iva on muidugi sees, et paberkandjal lugedes on võimalik asjasse palju paremini süveneda kui arvuti kuvaril scrollides.

    Plaanis samuti varsti mõni targem raamat ausal teel omandada.

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: PokerBookClub

    Minu probleem on selles, et nagunii olen igapäevaselt palju tunde arvutis ning kui peaks veel PDF arvutis lugema, siis oleks otseses mõttes kellad. Seega kas välja printida või raamat soetada kaks varianti.

  18. #18

    Re: PokerBookClub

    2 raamatut olen välja printinud ja hädapärast ajab asja ära, kuid Raamat on ise juba palju motiveerivam ja üldjuhul mõnusam jne jne.. asjal on teine maik noh.. :)

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: PokerBookClub

    Just...printige välja või ostke parem monitor:P

    L.

  20. #20

    Re: PokerBookClub

    ega tegelikult on ju raha oluliselt lihtsam ka varastada kui teenida, seega kõik pdf-e tõmbama, crackitud progesid kasutama ja muidu sigatsema!

Lehekülg 1, kokku 12 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES