Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 103, kokku 277 EsimeneEsimene ... 35393101102103104105113153203 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 041 kuni 2 060, kokku 5527
  1. #2041

    Re: Leits - elu on lill

    Jeps, ennem istutaks ennast karlovase kusagile puumajja. :) Aga noh, kui magamas ning grindimas ainult käia, siis kärab annelinn ka :)

  2. #2042

    Re: Leits - elu on lill

    tegelt ma ytlen seda et annelinnn koosneb 3st osast.
    Üks on see Nõlvaku piirkond, teine Mõisavahe uuem rajoon ning siis Kalda tee.
    Mõisavahe uuem on kõige soliidsem, vähe russe, vähem vanureid, rohkem keskealisi inimesi :)
    ma pm Anneka igas osas elanud :D...ja noo....Nõlvaku neist kõige hullem. Need 9lised, russe täis majad on kõige hullemad.... ;D

  3. #2043

    Re: Leits - elu on lill

    puumaja imeb .. ma ei ole mingi ise kütja .. kaunase pst 46 2kki oli .. kaugus linna on savu , nagunii istun kogu aeg auto otsas :) .. ma ei teagi mitme kordn maja on .. 2kki 5 kordne

    Mõisavahe 46 vist elasin esimene aasta ... oli ka 9 kordn .. ainuke asi mis imes oli parkimine .. muude inimestega ei puutunud kokku ... Pikal tänaval on ka haigelt palju venelasi .. hetkel olevas majas eesti keelt v2ga ei kohta ---

  4. #2044
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Leits - elu on lill

    Mu arust on annelinn norm Ise olen ka siiin ja 5 mintsa viskan jala kesklinna kui vaja on. See tagumine ots on suht pisdets koht kui sõiduvahendit pole. Ühistransporti ma ei kasuta.

  5. #2045
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Leits - elu on lill

    Tartu on Eestis vä?

  6. #2046

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Lutzky
    Tartu on Eestis vä?
    Pidi olema jah kusagil lõuna osariikides.

  7. #2047

    Re: Leits - elu on lill

    Olles vanasti (kui ta juba kolis) Leitsi sisuliselt naaber, siis meil, kanali vastas, on ikka suht noobel elu ja mina nimetan seda kesklinna lõpuks. Annelinn algab Eedeni ringteest.

  8. #2048

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Olles vanasti (kui ta juba kolis) Leitsi sisuliselt naaber, siis meil, kanali vastas, on ikka suht noobel elu ja mina nimetan seda kesklinna lõpuks. Annelinn algab Eedeni ringteest.
    Jh kesklinn on kyll siin sitaks lähedal .. :) Homme hakkan tho kolima, seega t2na veel elan siin :)

  9. #2049
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Olles vanasti (kui ta juba kolis) Leitsi sisuliselt naaber, siis meil, kanali vastas, on ikka suht noobel elu ja mina nimetan seda kesklinna lõpuks. Annelinn algab Eedeni ringteest.

    wiii

    Ma siis elan ka kesklinna kesklinna lõpus.

  10. #2050
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Leits - elu on lill

    kolid tibiga 1 toalisesse kokku elama :D

  11. #2051
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: Leits - elu on lill

    keegi kivika juures ka elab? ;D

  12. #2052

    Re: Leits - elu on lill

    Alguse siiski üksi :) Aga ime ei ole et mingi aeg j2rgi tullakse .. a vara veel :D

  13. #2053
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    keegi kivika juures ka elab? ;D
    misasi on kivikas??? Kui ntx kivilinna pood, siis olen seal kunagi üürikas elanud. Anne 90 vist oli ...

  14. #2054
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Leits - elu on lill

    Tammelinn ruulib, ütlen kohe ära.

  15. #2055
    Jube Noob
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Lilleküla
    Postitusi
    146

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Alguse siiski üksi :) Aga ime ei ole et mingi aeg j2rgi tullakse .. a vara veel :D
    Leits ma ei saa aru, mille eest sa said banni, või panid ise endale vabatahtlikult mõneks ajaks?

  16. #2056

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas katrinclub
    Leits ma ei saa aru, mille eest sa said banni, või panid ise endale vabatahtlikult mõneks ajaks?
    ise lasi panna

  17. #2057
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    puumaja imeb .. ma ei ole mingi ise kütja .. kaunase pst 46 2kki oli .. kaugus linna on savu , nagunii istun kogu aeg auto otsas :) .. ma ei teagi mitme kordn maja on .. 2kki 5 kordne

    Mõisavahe 46 vist elasin esimene aasta ... oli ka 9 kordn .. ainuke asi mis imes oli parkimine .. muude inimestega ei puutunud kokku ... Pikal tänaval on ka haigelt palju venelasi .. hetkel olevas majas eesti keelt v2ga ei kohta ---
    Mul Pärnus ahjuküttega korter ja elamiseks on see 100000 x parem, kui miski korter paneelmajas. Ma ei tea, mulle meeldib, et siis kuidagi õhk on avatum ja ei ole nii umbne, kui tüüpilises korteris ja seda nii talvel, kui ka suvel. Juba magada on jube hea, kuidagi sitaks paremini puhkab välja ja hommikul alati pea mõnusalt selge.


    Aga see kütmise jama ja puudega keppimine on 1 paras nuss ning seda ma eriti ei salli.

  18. #2058
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas ranka



    Aga see kütmise jama ja puudega keppimine on 1 paras nuss ning seda ma eriti ei salli.
    +1

  19. #2059
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    OT: Tartus see tädi kes tee HIV testi riia mnt lõpus ei ole normaalne Cheesy
    See suurema kehakaaluga mega friendly ?

  20. #2060

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    See suurema kehakaaluga mega friendly ?
    ma ei tea .. ma k2isin migni aasta tagasi ... nii haiged kysimused ... kas oled anaalseds vahekorras oldn mehega ... ma ei .. kas tead mis see ikka on ,, jah tean ... olete kindel et ei ole olnud jah:D?

    ma kukkusin naerma ...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES