Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 118, kokku 277 EsimeneEsimene ... 1868108116117118119120128168218 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 341 kuni 2 360, kokku 5527
  1. #2341
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    palju nl50-s reikbacki tuleb Fts ?
    27%:-D aga kui tahad teada et palju raket genereerid NL50s mängides.. eks see siis sõltub stiilist ja voluumist:-D

  2. #2342

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    27%:-D aga kui tahad teada et palju raket genereerid NL50s mängides.. eks see siis sõltub stiilist ja voluumist:-D
    ei mind huvitaks ikka palju umbes ikka mingi arvu käte peale tuleb
    võib nl25 numbritest ka rääkida

  3. #2343

    Re: Leits - elu on lill

    40.5k kätt ja ca 300 daala rakebacki i gess .. pärast võin kodus t2psemaid andmeid vaadata..

  4. #2344

    Re: Leits - elu on lill

    ÄRME MÄNGI KUI VIIDSIMIST EI OLE, KUNA TAGAJÄRJED ON KOLEDAD

  5. #2345
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ÄRME MÄNGI KUI VIIDSIMIST EI OLE, KUNA TAGAJÄRJED ON KOLEDAD
    see on alati nii

  6. #2346
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Leits - elu on lill

    Okei kui ma poleks seda lugenud siis ma oleks veel ühe sessi täna teinud.

  7. #2347
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    ei mind huvitaks ikka palju umbes ikka mingi arvu käte peale tuleb
    võib nl25 numbritest ka rääkida
    see kuu siis mänginud NL25 ja PL25 kokku ~15k käsi, raket maksnud $303 ja rakebacki siis sealt 27% saanud ca $90

  8. #2348

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    see kuu siis mänginud NL25 ja PL25 kokku ~15k käsi, raket maksnud $303 ja rakebacki siis sealt 27% saanud ca $90
    Ma starsis olen mänginud seekuu 75k kätt ja raket maksnud 1400$. Tildis oleks päris normaalne rakeback kui niipalju mängida.

  9. #2349

    Re: Leits - elu on lill

    tra ma ei biid neid fishe, kes limp 3be callivad mingeid KK ja AA .. obv mul alati mingid JJ or qq ja over paarid vms .. valus perssenuss

  10. #2350
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    tra ma ei biid neid fishe, kes limp 3be callivad mingeid KK ja AA .. obv mul alati mingid JJ or qq ja over paarid vms .. valus perssenuss
    Annan ühe vihje (maybe see enam ei funka aga arvan, et 50NL peaks, isegi 100NL). 50NL ja väiksemates limiitides ma never ei stäkkinud end ära preflopis nõrgema käega, kui KK. V.a. juhud, kui ma olin commited short-stäkkide või väga suurte fishide vastu. Limp-reraise peale lendasid kõik peale KK insta mucki. 100NL sellist stiili harrastasin ka väga kaua.

    Peale selle ma coldcallsiin ainult 22-JJ-ga! QQ+, AK oli insta 3bet, teised käed fold (kunagi ei callinud SC-ga) ning 3bettisin blindidelt SC-dega. Suited ässadega hakkasin hiljem buttonilt ja CO-lt callima ning sedagi alles 100NL lõpu päevil. Bustoks ma ei läinud, variatsiooni mul ei olnud.

  11. #2351

    Re: Leits - elu on lill

    Ilmselt olen variatsiooni lembeline .. 42k käe peale SC -3 bi .... fold to cbet on mul 61%, see peaks ju mingi 75-80 ikka olema = St floadin meeletult ilmselt .. tuleb vist rohkem made hande mängida ja v2hem bluffida

  12. #2352
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Ilmselt olen variatsiooni lembeline .. 42k käe peale SC -3 bi .... fold to cbet on mul 61%, see peaks ju mingi 75-80 ikka olema = St floadin meeletult ilmselt .. tuleb vist rohkem made hande mängida ja v2hem bluffida
    Fold to cbet ~60% on okei, võib vabalt isegi vähem olla, kui end postflopis kindlalt tunned, 80% oleks räme fitfold.

  13. #2353

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Annan ühe vihje (maybe see enam ei funka aga arvan, et 50NL peaks, isegi 100NL). 50NL ja väiksemates limiitides ma never ei stäkkinud end ära preflopis nõrgema käega, kui KK. V.a. juhud, kui ma olin commited short-stäkkide või väga suurte fishide vastu. Limp-reraise peale lendasid kõik peale KK insta mucki. 100NL sellist stiili harrastasin ka väga kaua.

    Peale selle ma coldcallsiin ainult 22-JJ-ga! QQ+, AK oli insta 3bet, teised käed fold (kunagi ei callinud SC-ga) ning 3bettisin blindidelt SC-dega. Suited ässadega hakkasin hiljem buttonilt ja CO-lt callima ning sedagi alles 100NL lõpu päevil. Bustoks ma ei läinud, variatsiooni mul ei olnud.
    +1, mängin praegu pmst samamoodi NL100, kuid ma ei coldcalli isegi 22-66 kui pole multiway pot või ülideep või ülifish vastane!

    Preflop statid on hetkel mul juba muutunud väga sarnaseks NL100 ubergrinderitega nagu Ronfar3, vinivici ja veel mõned teised ning hetkel tundub, it's simply the best!

    Põhiline variatsioon tuleb sisse olukordades kus on QQ või AK ja loosemad tüübid 4Betivad või lihtsalt BvB, nendes olukordades ei taha väga alla anda.

  14. #2354

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    +1, mängin praegu pmst samamoodi NL100, kuid ma ei coldcalli isegi 22-66 kui pole multiway pot või ülideep või ülifish vastane!

    Preflop statid on hetkel mul juba muutunud väga sarnaseks NL100 ubergrinderitega nagu Ronfar3, vinivici ja veel mõned teised ning hetkel tundub, it's simply the best!

    Põhiline variatsioon tuleb sisse olukordades kus on QQ või AK ja loosemad tüübid 4Betivad või lihtsalt BvB, nendes olukordades ei taha väga alla anda.
    wat r u serious? Mis mõttes ei setmine'i 22-66-ga ? ??? Jätad lihtsalt raha korjamata ju lauast.

  15. #2355

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    wat r u serious? Mis mõttes ei setmine'i 22-66-ga ? ??? Jätad lihtsalt raha korjamata ju lauast.
    Ma tegin pärast kuskil 100k kätt analüüsi ja väixed paarid olid cold calli filtriga suht tugevalt miinuses, seega tegin mängu muudatuse ja järgmisel analüüsil vaatan taas, mis seis on :)

  16. #2356

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ma tegin pärast kuskil 100k kätt analüüsi ja väixed paarid olid cold calli filtriga suht tugevalt miinuses, seega tegin mängu muudatuse ja järgmisel analüüsil vaatan taas, mis seis on :)
    call20 rule'st oled midagi kuulnud?

  17. #2357

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    call20 rule'st oled midagi kuulnud?
    I know I know, NL100's ei ole kasu, nitid check foldivad overpaari ära flopil kui seti saad :D

    Ei, vb peax tõesti callima, aga vaata mu PTRi graafiku lõppu , hetkel ei ole vajadust midagi muuta, kui järgmiseks analüüsiks piisava sample kokku saan ja näen , et on vaja muutusi, siis muudan oma mängu!

  18. #2358
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    call20 rule'st oled midagi kuulnud?
    mina ei ole ja google ka ei aidanud :( Võibolla ajad sassi 5/10 rulega, mis näeb ette, et setminedes alla 5% effective stackist tuleb alati callida, üle 10-ne mitte kunagi ja 5-e ja 10-ne vahel nuputad ise?

  19. #2359
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    mina ei ole ja google ka ei aidanud :( Võibolla ajad sassi 5/10 rulega, mis näeb ette, et setminedes alla 5% effective stackist tuleb alati callida, üle 10-ne mitte kunagi ja 5-e ja 10-ne vahel nuputad ise?
    5 rule ja 20 rule peaks vist pmst samad olema minu meelest, ühe puhul on lihtsalt tegemist %-ga ja teise puhul peaks vastase stäkk olema vähemalt 20 korda suurem kui tema raise suurus.

  20. #2360

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    5 rule ja 20 rule peaks vist pmst samad olema minu meelest, ühe puhul on lihtsalt tegemist %-ga ja teise puhul peaks vastase stäkk olema vähemalt 20 korda suurem kui tema raise suurus.
    mhm, ma olen pokerstrategy kasvandik, seal saidil nimetati seda niimoodi, aga jutt jah samast asjast.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES