Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 277 EsimeneEsimene ... 311121314152363113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 5527
  1. #241

    Re: Leits - elu on lill

    Kellele ema ja kellele tütar .

    Kahe eelpool väljatoodud BMW asemel ostaks ma silmagi pilgutamata hoopis selle:

    http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html





  2. #242
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    ma ei osta põhimõtte pärast audit. ex tydruk oli mingi teh audi fänn moingi debiilne a2 ka veel .. muid autosid maailmas ei ole. audid põlema!

  3. #243

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Kellele ema ja kellele tütar .

    Kahe eelpool väljatoodud BMW asemel ostaks ma silmagi pilgutamata hoopis selle:

    http://www.auto24.ee/webcache_kasuta...auto24_ee.html




    Ja sa sõidaks sellega kus?

    Viiksid lapsi lasteada? :D

  4. #244
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    kes on pairm mängija korteris - LEITS ON

  5. #245
    UdusOlevSiil
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    kes on pairm mängija korteris - LEITS ON
    ESTPatrick kolis ära? :)

  6. #246
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    downswing poisil ...
    yber tilt ... ei suutnud 5bet AI peale foldida KTs, kuna arvas et royal flush võib tulla :o

  7. #247

    Re: Leits - elu on lill

    Krt ja need seitsmesed Bemmid on ju uuena vist üle millised autot. Sick kuidas väärtus langeb nendel suurte mootoritega autodel.

  8. #248
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Krt ja need seitsmesed Bemmid on ju uuena vist üle millised autot. Sick kuidas väärtus langeb nendel suurte mootoritega autodel.
    Mootori suurus ei ole oluline, hetkel lihtsalt pole turgu 7. seeria bemmidele, A8le jms. Samas, 69a Mustang on ikka oma hinda väärt, olenemata mis kubatuur tal on.

    Downswing in economy u know.

  9. #249
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Krt ja need seitsmesed Bemmid on ju uuena vist üle millised autot. Sick kuidas väärtus langeb nendel suurte mootoritega autodel.
    Ehe näide sellest, et auto ostetakse, kuid peale seda ollakse jännis on see, et 80%+ mu tuttavatel istub bensiininäidik F tähe kohal või pulgake kõrgemal. Ülimalt harv juhus on see, kui paak kogemata üle veerandi täis on.

    Samas ise joodan oma vana Fordi hoolega ja seier tiksub 10+ päeva tagant pidevalt põhja. Seega nii nagu Purz ka ütles, et hetkel selliseid autosid ei jõuta eelkõige üleval pidada, seega on neist vaja lahti saada ja kuna nõudlus puudub, langeb ka hind.

  10. #250
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Leits - elu on lill

    F=full

  11. #251

    Re: Leits - elu on lill

    Üldiselt on jutud 21. sajandi Saksa eliitumudelite (MB, Audi, BMW) töökindlusest müüt, sest uusi MB-sid pannakse kokku näiteks Egiptuses ja erilist kvaliteeti on sealt liig oodata. Audi koos oma kurikuulsa esisillaga jääb üsna tõenäoliselt kvaliteedis alla näiteks KIA-le jne. See tähendab, et saad endale hirmkalli auto, mis laguneb jubedalt, iga jupp maksab hingehinda ning auto väärtus kukub sellise kolinaga nagu ultrafishi pokertrackeri graafik. Kui tahad tõeliselt töökindlat autot, osta Toyota.

    Teisalt on fiiling muidugi üsnagi erinev, kas sõidad n. 1.6L Fordi või 5.0L BMW-ga. Aga küsimus on selles,et mis on selle feelingu hind? Kui pappi on, siis milles küsimus, aga Eestis on paraku alati olnud moes üle oma võimaluste elamine ning nats imelik on vaadata tüüpi, kes A8-ga Säästumarketi ette sõidab ja siis uurib, et kas täna maksavad nuudlid 4.90 või 5.40. Vähemasti mina ostaks uue S-klassi MB, A8 või 7-seeria bemmi alles siis kui teeniks vähemalt 2M aastas ning mul oleks üsna savi, et pean autole 2,500-se kojamehe hankima ja või sellest, et ta linnas 20-25l/100 bensu rüüpab. Ja üleüldse - kui sõidad kuus alla 1000 km., siis on odavam, kiirem ja mugavam liikuda taksoga. Vajaduse korral saab auto alati rentida.

  12. #252
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Eks ta ole jah nii. Kodus üks avensis ... sellele küta ainult bensiini sisse, muud ta ei taha, kuigi 30000 ainult sõitnud ka, kuid siiski. Aga noh imo päris suur vahe on kui istud ühest autost teise just mugavuse poolest. Lexusega võrdlema ei hakka, need on sarnased pillid. Aga KIA vastupidav? Selles ma natukene kahtlen .. Mitmel tuttaval on neid kiakesi olnud ningi pääris tihti on nad seal esinduses olnud :)

  13. #253

    Re: Leits - elu on lill

    Uued Korea autod on väga hea töökindlusega. Kuna veel kuskil 5 aastat tagasi olid nad enamasti jah tõepoolest parajad saanid, siis läheb sellega veel kõvasti aega, millal maine järgi tuleb. Aga teatud KIA mudeleid pannakse hetkel kokku näiteks Slovakkias ning tutikaid korealasi tasub kindlasti eelistada näiteks prantslastele.

    Mul on ka Avensis ning aastane kogukulu autole (liising 0-sissemaksega, kindlustused, bensiin, hooldused, kulumaterjalid) jääb umbes 30,000 läbisõidu juures kuskile 80-90K kanti. Samas hinnaklassis oleva sakslase puhul tuleks arvestada aastaseks kuluks minimaalselt 150K + võimalik remont. Toyota remont ei ole ka odav ja jupid on üsna kallid, aga õnneks nad ka naljalt ei lagune :)

    Igasuguse Audi-isu võttis ära ühe tuttava aasta aega tagasi ostetud A4 (8 aastat vana, üsna hea varustusega ja hind kuskil 100K eeku). Aastaga on tüüp sisse ladunud üle 100K ja auto on ikka p...s ning täiesti sõidukõlbmatu. Aga A8 puhul oleks tulnud veel kaugelt rohkem sisse laduda...

  14. #254
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Nojah, eks ta nii ole. Samas A4 jupid on suhteliselt odavad, olen A4 omanud. Kui tal on 2.5TDI ja vanem kui 2003a, siis soovin talle ainult paksu paksu rahakotti :) Ise tean, ei uskunud, samamoodi maksin vigaseks end. Nojah minu BMW puhul on hooldamise kalliks teinud see, et eelmine omanik ei hoolitsenud just tema eest kõige paremini. Amordid eest olid nii läbi, august läbi pannes käis kogu esi ots üles alles, sealt ka kõik puksid jms õõtsad läbi. Samas kui korda ta teha, peaks ka kestma :) Aga avensise kohta pole samuti ühtegi halba sõna. Ainuke asi, mis mind häirib on debiilne 4 käiguline automaatkast, mis on nii uimane, et anna kannatust.

    Uus avensis on ka täiesti kena :) Hinna vahe on ka muidugi päris kena. Täispaugu avensis on mingi 430k vist, 5ene bemar ca 1.2 milli. Tho ma võrdlen hetkel võrreldamatut. Täispauk avensis on ma arvan ca 20% BMW täispauk varustusest :)

    Aga nende korealaste kohta mul ei ole yhtegi kiidu sõna. Olen sõitnud hyundai santa fe'ga, see on teh pask, no offence. Mingi automaatkäigukastiga variant oli veel, nooo vajutad gaasi, auto mõtleb mõtleb ja siis läheb. Sel hetkel oli autol vanust 6 kuud vist ...

    Anyway iga üks sõidab siiski sellega, mis talle meeldib ja on meelepärane :)
    Peace

  15. #255
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Leits - elu on lill

    Miks Te nendest juppidest, remondist ja küttest kogu aeg ulute? Ma ei osa ühtegi autot selleks, et talle juppe osta ja remontida. Samuti ei osta ma autot selleks, et olla ka moekas ning käia kursis bensiinliitri hinna ja odavate säästukaartidega. Ostan auto, et saada liikuda kiirelt punktist A punkti B. See liikumine nõuab kindlasti raga - kütusest ja tulevikus ka remonti - vastasel juhul ma ei liigu enam.

    See on täiesti paratamatus, et iga sisepõlemismootor (loe: auto) vajab liikumiseks kütet, samuti iga asi, mis liigub see kulub ja mingi aeg vajab välja vahetamist jms. Niikaua, kui ma olen autot omanud, ei ole mul kunagi jäänud küte ostmata, kuna küte liiga kallis või mõni remont (või muu kulu - kindlustus näiteks) tegemata rahaliste probleemide tõttu. Kui peaksid tekkima rahaprobleemid või isegi mõtted, et jooksvad kulud on masinale on kallid ja vist ülejõukäivad ehk tekikvad järgmised mõtted: "lükkan esisilla remondi edasi järgmisse palgapäeva" või "proovin selle viie liitriga läbi ajda järgmise lastetoetuse päevani", siis peaks hakkama kupu all süttima üks tuluke, mis annab märku sellest, et antud sõiduriist ei ole mõeldud sinule.

    Teine võimalus on muidugi olla tuntud "autopede", endal pappi nagu putru aga proovivad end läbi auto jube kõvaks teha - ala "ostsin eile oma fordile võtmehoidja, mis maksis 1k" või tra jälle esinduses läks 30k, kuna pandi tuttuus põhjavalgustus jms.

  16. #256
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Miks Te nendest juppidest, remondist ja küttest kogu aeg ulute? Ma ei osa ühtegi autot selleks, et talle juppe osta ja remontida. Samuti ei osta ma autot selleks, et olla ka moekas ning käia kursis bensiinliitri hinna ja odavate säästukaartidega. Ostan auto, et saada liikuda kiirelt punktist A punkti B. See liikumine nõuab kindlasti raga - kütusest ja tulevikus ka remonti - vastasel juhul ma ei liigu enam.

    See on täiesti paratamatus, et iga sisepõlemismootor (loe: auto) vajab liikumiseks kütet, samuti iga asi, mis liigub see kulub ja mingi aeg vajab välja vahetamist jms. Niikaua, kui ma olen autot omanud, ei ole mul kunagi jäänud küte ostmata, kuna küte liiga kallis või mõni remont (või muu kulu - kindlustus näiteks) tegemata rahaliste probleemide tõttu. Kui peaksid tekkima rahaprobleemid või isegi mõtted, et jooksvad kulud on masinale on kallid ja vist ülejõukäivad ehk tekikvad järgmised mõtted: "lükkan esisilla remondi edasi järgmisse palgapäeva" või "proovin selle viie liitriga läbi ajda järgmise lastetoetuse päevani", siis peaks hakkama kupu all süttima üks tuluke, mis annab märku sellest, et antud sõiduriist ei ole mõeldud sinule.

    Teine võimalus on muidugi olla tuntud "autopede", endal pappi nagu putru aga proovivad end läbi auto jube kõvaks teha - ala "ostsin eile oma fordile võtmehoidja, mis maksis 1k" või tra jälle esinduses läks 30k, kuna pandi tuttuus põhjavalgustus jms.
    Keegi ei olegi ulgunud :) Chill dude

  17. #257

    Re: Leits - elu on lill

    See auto teema on üldse väga suhteline imo. Nagu ka inimesed mõtlevad erinevalt, ühele pole auto välimus ja mugavus absoluutselt oluline, peaasi et ühest sihtpunktist teise jõuaks. Teisele aga on välimus ja mugavus peamised. Ma ise näiteks kuulun ka sinna teise gruppi. Kui ma auto ostan, siis ma tahan, et auto oleks soliidse väljanägemisega ja mugav ning maineka nimega(BMW, Audi, MB, Lexus ja vb veel mõned kenamad mudelid - Mazda 6, Nissan Maxima QX). Kiadest ja Citröenidest ei arva midagi. Toyota põhi teemaks on ka enamjaolt maasturid, sedaanid ja lüükpärad on koledad.
    Samas sellega nõustun küll, et kui üle 100k kuus regulaarselt ei teeni, siis pole ka mõtet 10k kuus auto hoolduseks kulutada.

    Lisaks alati kui hakata autot ostma, tuleks seda teha koos mõne mehhaaniku või auto asjapulgaga, kes tõesti jagab asja, sest see on tõesti jabur kui pead pärast sama palju või rohkemgi veel auto remondi peale kulutama. Tundub, et siin ongi paljud lihtsalt kas hinna või mõne muu kriteeriumi järgi auto endale soetanud, aga saanud mingi jubeda käki ning nüüd hakatakse süüdistama, et Audi on kehv jne jne.

  18. #258
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    ma ei whine .. ma panen kirja mis küik jupid l2ind liht kunagi hea arvutada mitu mojitot ma oleksin saanud :D

  19. #259
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Selle arutelu saab kokku võtta ühe sõnaga: MERSU ;D

  20. #260
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    mersu on tohmanitele ...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES