Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 276 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 5527

Hübriidvaade

  1. #1
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Ja täna tuli meelde, et see kuu pean uued tagumised amordid telllima ... 6k siis .. ship it laki banana :)

  2. #2
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Ja täna tuli meelde, et see kuu pean uued tagumised amordid telllima ... 6k siis .. ship it laki banana :)
    Oh jah...

  3. #3
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Obv saaks mingi hiina gang bang amordi ka 600 või 700 eest tükk ... aga ma arvan et see gang bang ei pea kaua lihtsalt vastu ... Minu valikus siis Bilsteinid .. kollased ja puha :D 4k amordid vist + mingid puksid ja + alla panek, ehk saab 6k hakkama .,... esinduse paska ei hakka alla panema, need kehvemad.

  4. #4
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Obv saaks mingi hiina gang bang amordi ka 600 või 700 eest tükk ... aga ma arvan et see gang bang ei pea kaua lihtsalt vastu ... Minu valikus siis Bilsteinid .. kollased ja puha :D 4k amordid vist + mingid puksid ja + alla panek, ehk saab 6k hakkama .,... esinduse paska ei hakka alla panema, need kehvemad.
    Ma ei tea, aga minul oleks rahast juba kahju :)

    Mul sõbral seat,millel nüüd pihustid läbi ja remont läheb 35k, mõttetu värk kõik ausalt ka, kahju lihtsalt.

  5. #5
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    35k säästuring .. ennem oli a4 2.5tdi .. sellele vahettai nukkasid jms paska, 57k oli remont
    kui amordid vahetatud saab, siis küll rohkem vist midgai viga hetkel ei ole :D ptui ptui ptui yle vasaku õla ka .. kassiraiped magavad ommikuti auto peal .. see on kehva uudis ... keegi kuskil kummiboxis vms vendi ei tea? mul velgi fancyisid vaja suveks :D

  6. #6

    Re: Leits - elu on lill

    Sain täna leitsult set over set $50 :)

  7. #7
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Sain täna leitsult set over set $50 :)
    raisk mina ei saanudki

  8. #8

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    35k säästuring .. ennem oli a4 2.5tdi .. sellele vahettai nukkasid jms paska, 57k oli remont
    kui amordid vahetatud saab, siis küll rohkem vist midgai viga hetkel ei ole :D ptui ptui ptui yle vasaku õla ka .. kassiraiped magavad ommikuti auto peal .. see on kehva uudis ... keegi kuskil kummiboxis vms vendi ei tea? mul velgi fancyisid vaja suveks :D
    Siin paistavad päris kenad veljed, päris hea hinnaga olevat.

    http://www.veljemaailm.ee/


    Selline pleikar läheks vabalt alla http://www.veljemaailm.ee/?id=1391&product_id=482 8)

  9. #9
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Sain täna leitsult set over set $50 :)
    sa olidk isee kellel JJJ oli?

  10. #10
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Ainuke mis alla l2heb on BMW originaal. uga buga pooldaja ei ole ... idee poolest otsin 18" mi velge eks n2is kas saab v ei, or 17, kuna 18 on nnüüüüüksu suur juba

  11. #11

    Re: Leits - elu on lill

    http://www.auto24.ee/products/detail....php?id=213389 Ideaalne 5sele. Ostaks isegi sellised, kui bemmi saan.

  12. #12
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    http://www.auto24.ee/products/detail....php?id=213389 Ideaalne 5sele. Ostaks isegi sellised, kui bemmi saan.
    nja need replicad, kahjuks ma nii rikas pole et originaaliu jõuan osta

  13. #13
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    nja need replicad, kahjuks ma nii rikas pole et originaaliu jõuan osta
    tuleb rohkem teenida

  14. #14
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    tuleb rohkem teenida
    ainuke variant, aga 40k ma velgede alla kytma ikka ei hakka never ever :D eks n2is .. 2kki panen yldse puust vankri rattad alla ;D

  15. #15
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Kuu on üllatavalt hästi hakkanud +8BI ja juba 10k kätt mänginud, damn ma ületan ennast. Samuti on juba 2k VPP taskus, seega 5.5K to go .. 15K FPP ka juba, seega 35K to go boonuseni.


    Loodame jumala eest, et nüüd ära ei sõnanud. Ahjaa ma leian, et võrreldes eelmise kuuga on mu mäng paranenud 40% :)

  16. #16

    Re: Leits - elu on lill

    irw, tra ma just mõtlesin, et olen hullult leitsi ees praegu edumaad teinud oma 1700 VPP'ga ja hea edu Platinumiks jõudmisel ;D
    Aga ma olen ainult 1.8BI plussis hetkel. kuskil 8.8k kätt ning mul on umbes 1000 FPP'd vähem ;D
    Selle kuu uus eesmärk, leitsile igast vaatevinklist põske teha ;D

  17. #17
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    irw, tra ma just mõtlesin, et olen hullult leitsi ees praegu edumaad teinud oma 1700 VPP'ga ja hea edu Platinumiks jõudmisel ;D
    Aga ma olen ainult 1.8BI plussis hetkel. kuskil 8.8k kätt ning mul on umbes 1000 FPP'd vähem ;D
    Selle kuu uus eesmärk, leitsile igast vaatevinklist põske teha ;D
    Mu eesmärgid on järgmised:
    *+30BI
    *Platinium
    *5BB/100 miinimum
    *60 000 kätt

    OBV eesmärk on ka bemmi korras hoida ning amordid vahetada :D Eks neid eesmärke tekib juurde sõite :D:D:D

    Eks näha ole kuidas nad ka täituvad, tavaliselt kipuvad mingi hetk kani suured swingid sisse tulema :D Lubasin olla esimesed 3 nädalat kaine olla, seega nüüd on ka NV aeg mängida :D Samuti üritaks 2-3 turniiri teha NV

  18. #18

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Mu eesmärgid on järgmised:
    *+30BI
    *Platinium
    *5BB/100 miinimum
    *60 000 kätt

    OBV eesmärk on ka bemmi korras hoida ning amordid vahetada :D Eks neid eesmärke tekib juurde sõite :D:D:D

    Eks näha ole kuidas nad ka täituvad, tavaliselt kipuvad mingi hetk kani suured swingid sisse tulema :D Lubasin olla esimesed 3 nädalat kaine olla, seega nüüd on ka NV aeg mängida :D Samuti üritaks 2-3 turniiri teha NV
    Väga sarnased eesmärgid minuga, väga põnev saab olema kuu lõpus võrrelda :)

    Kuid Sul on väike bug, kui Sa tahad teha 60k kätt ja winrate 5BB/100, siis see vist on 60 BI'd? :P
    5bb/100 , siis oleks asi õige

  19. #19
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Mis nimega sa mängid PS's? Mingi timukas manki tegi eile mu vasta slowplayd oma setiga, mul oli ka obv sett, ei näinud foldimis kohti ... faaaaking manki :D

    Mis su nimi on? Siis tean kui keegi manki hakkab mu blinde puutuma

  20. #20

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Mis nimega sa mängid PS's? Mingi timukas manki tegi eile mu vasta slowplayd oma setiga, mul oli ka obv sett, ei näinud foldimis kohti ... faaaaking manki :D

    Mis su nimi on? Siis tean kui keegi manki hakkab mu blinde puutuma
    There is only one RudiTurbo in zhe internetz 8)
    And I am always RudiTurbo, not sexyboy12 :D

    Ja btw, mis Su nimi on? ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES