Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 179, kokku 277 EsimeneEsimene ... 79129169177178179180181189229 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 561 kuni 3 580, kokku 5527
  1. #3561
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
    Tegelt hoss23 ära nussi olen isegi tartu olys saanud 1 oudiselt mune riveris... aga ei ole vaja haavale soola loopida... Suht haige on kui mingi trastnd umbe joonud lõngus õngitseb välja... Ja hpidkem foorumiga kokku... hea on naerda teise õnnetuse üle aga kui sa paned puusse ja vajad abi ja teised kusevad pihku naerust siis ei ole kuigi hea ühesõnaga laku näppu kui nii suhtud haigetesse piitidesse ausalt nh...
    Kle keegi pole nussind ja mingit soola haava peale loopinud. Ma niisama küsisin ilusti. Ja mis biit see siis nii suur oli. kaotas 500 eeki, oi oi oi, netis on palju hullemad biidid ja kaotad palju rohkem, nii, et ma arvan, et Leits on sellega sügavalt sina peal.
    Ja üldse ma lakun oma näppu ja kusen pihku, kui see sind rahulikumaks teeb!

  2. #3562
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    hahahahahahahahahahahahaha

  3. #3563
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Leits - elu on lill

    obv ju

    muidu ei saa stakei

  4. #3564

    Re: Leits - elu on lill

    No mind see raha ei koti yldse .. standard cooler nagu onlineski 1BI mu jaoks .. aga mis calle pf tehakse see pani imestam ..

    ja hoss on õigelt eel, lootsin et suudad rohkem sitta ajada :D

    PS jumala t2is alles

  5. #3565

    Re: Leits - elu on lill

    Nonii, kõik panevad ägedaid graphe, mõtlesin, et panen ka, kuna nagunii ju 31 juulini ma ei mängi ühtegi kätt, vaid puhkan puhkan ja veelkord puhkan...

    Aasta alguses siis NL25, mingi hetk NL100 ja seda kuni siiamaani..



    Sellele lisandub siis ~2.4k rakebacki umbes.


    Moned puhkep2evad veel eestis ja pyhapäev sammud aasia poole ..

    Ahjaa mingi trip reporti teeme fortunega ka kohapeal .. ilmselt kuhugile blgoisse vms, viskab hiljem selle aadressi ka siia

  6. #3566

    Re: Leits - elu on lill

    mis su NL25 lifetime BB/100 on?

  7. #3567
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Leits - elu on lill

    Löö video üles siia :D

  8. #3568

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas elixs Vaata postitust
    mis su NL25 lifetime BB/100 on?
    Mitte midgai erilist ... 200k kätt m2ngisin lolli pohmst .. mingi 2,5BB ilmselt i gess

  9. #3569

    Re: Leits - elu on lill

    Tuleb vaikselt asju välja otsima hakata :D Homme liigume tlna .. kerge rumm ehk ning siis juba pyhap 8sele laevale ..

    Keegi teab kas selle viking linel mingi hoiu koht on, kus saab suuri kotte jätta? suure spordikotiga + seljakotiga suht fail seal ringi tuiata :D

  10. #3570
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Leits - elu on lill

    Elu on lill. Agreed :)

    A mis see struudel pokkeris on? St. ma nagu harjunud struudlit s66ma..

  11. #3571

    Re: Leits - elu on lill


  12. #3572
    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest Kasutaja macroTilt avatar
    Liitus
    May 2010
    Postitusi
    629

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    tore. olen jalle targem. (olen elus ainult 1 korra live manginud)
    onlines struudlit ju ei kasutata?

  13. #3573

    Re: Leits - elu on lill

    Minu teada mitte, vb kuskil toas on mingeid laudu, kus saab panna

  14. #3574
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: Leits - elu on lill

    mulle ka mu joogid ära tood ?

  15. #3575

    Re: Leits - elu on lill

    Kui jouan .. voib juhtuda et homme l2heb juge kiireks .. kui ei joua kannan raha

    k2isin kalal täna .. sain rämedad 2 haugi, yks 25 cm .. teine 2 landi pikkust .. ok siis põltsamajõele siuke hea k2restikune koht .. vana veski olnd seal .. isa obv sai mingi forelli hakatise koigepealt, viskasime tagasi .. nii siis ma mingi ilge ahven otsas .. astun sammu tagasi ja omg .. mingi 0.7m muda mülgas umbes ... molemad pl2tud l2ksid .. gg homme kiirelt viljandisse ja reisi jaoks uued lakbox pl2tud votma
    Viimati muudetud leits poolt : 09.07.10 at 21:01

  16. #3576

    Re: Leits - elu on lill

    Ai kus tuli kalastamise isu peale... Mööda järve vaikselt paadiga ringi lasta ja siis kuskil keskel seisma jääda ja lanti loopida, kõht tühjaks ja veits võileiba peale haugata. Mmmmmm

  17. #3577

    Re: Leits - elu on lill

    Põltsamaal käisite sial rippsilla juures pildumas siis ???
    Põltsamaajõgi pidi juba nii kinni olema kasvanud et sialt enam hea ole püüda.

  18. #3578

    Re: Leits - elu on lill

    ei .. põltsamaalt edasi .. dziibiga ronisime mööda mingit pool perses teed, seal oli ilus lahtine ja kiirevooluga jõgi .. meps 2ga tuli ahvenaid eest ja tagant

  19. #3579

    Re: Leits - elu on lill

    OK hakkan tlna liikuma. Hakkame siia paneme tripi postitusi i lmselt ka. enamus l2heb aadressile: http://halfpro.blogspot.com

    n2eme kuu augustis

  20. #3580
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    OK hakkan tlna liikuma. Hakkame siia paneme tripi postitusi i lmselt ka. enamus l2heb aadressile: http://halfpro.blogspot.com

    n2eme kuu augustis
    Huvitav kui RSS feedsi blogi lisada, siis tuleb mingi pesus tsiki pilt. Muidu blogi vaadates ei tule. :D Sinu naine?

    Aga no külastatavus hops kasvab ja saadki reklaami hakkata müüma. Moar homepron, please. pronprod.com.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES