Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 221, kokku 277 EsimeneEsimene ... 121171211219220221222223231271 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 401 kuni 4 420, kokku 5527
  1. #4401
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Leits - elu on lill

    Tahaks ka seda mängida, aga otse osta ei raatsi ja satikaid ei viitsi teha.

  2. #4402

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Tahaks ka seda mängida, aga otse osta ei raatsi ja satikaid ei viitsi teha.
    kysi steiki karukt

  3. #4403
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    kysi steiki karukt
    Juba küsitud. Ütles, et raha ei saa, aga pani 100 OO t-särki teele. Pidavat nagu soe sai minema 5.5€/tk eest.

  4. #4404

    Re: Leits - elu on lill

    üritan ka täna video teha, prolly oppida pole midagi .. pigem et ise spewimisest vabaneda ning hinte v2he saada .. viimasel ajal ei ole asjad mitte nii läinud nagu loodetud ..

    äkki lekingi nagu uppuv laev ..:( .. 11/9 ei ole just rahuldav ka viimasel ajal ... mida iganes .. ootan siis v2gevat vastukaja
    Viimati muudetud leits poolt : 31.03.11 at 18:23

  5. #4405

    Re: Leits - elu on lill

    nagunii kukud jooma jälle fish :D

  6. #4406

    Re: Leits - elu on lill

    Tra videot ei saand teha, mikker huias .. nyyd teine kysimus .. tegin mingi sessi t2na ja no non-sd paneb siukse neediga alla et jube .. Kogu eelmine kuu soitis nagu lepase reega alla raisk .. keegi oskab konkreetselt öelda, mis viga voib olla?

    Panen tänased statsid ka, eelmise kuu statsid suht sarnased ... ehk keegi oskab midgai tarka öelda?




  7. #4407
    Klubi Liige
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Estonia
    Postitusi
    615

    Re: Leits - elu on lill

    Kõige lihtsam ja abc on showdown winningsile keskenduda, kui hakkad showdonile rohkem jõudma siis muutub non-sd ka stabiilsemaks. Ehk ära keera showdown väärtusega käsi blufiks. statside kohta ikkagi suuremat samplet vaja siis saavad targemad edasi vaadata.

  8. #4408
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Leits - elu on lill

    Suht LAG sessioon sul. :D

  9. #4409

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Suht LAG sessioon sul. :D
    No ma kirjutaisngi et eelmine kuu oli sarnaste numbritega .. +-1% siia sinna ... motlengi, et mida krdit ma nii mööda panen et see non-sd kukub nagu kivi taevast .. koige hullemn tundub sb vs bb olevat, ma ei tea kas nad alait hitivad või floadivad mind 2 street et stabbida any rivver vms ...-. Ja no need ch/mraised ajavad mind lihtsalt hulluks ;D Hakkan seal yle motlema ning ma ei tea ATCga otsa keevitama vms ..

  10. #4410
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Leits - elu on lill

    Non-sd läheb enamustel kuristikku ja vaevalt, et kõik sind floadivad jne trikke teevad. Ära mõtle üle. Ma mingit otsest leaki pole sul küll märganud statide põhjal. Ilmselt viga mujal. Nt. tildis, mis winrate ära sööb? :D

    LP ja blindide jaoks olid mu arust päris head enamus leatherassi videod. :P

  11. #4411

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Non-sd läheb enamustel kuristikku ja vaevalt, et kõik sind floadivad jne trikke teevad. Ära mõtle üle. Ma mingit otsest leaki pole sul küll märganud statide põhjal. Ilmselt viga mujal. Nt. tildis, mis winrate ära sööb? :D

    LP ja blindide jaoks olid mu arust päris head enamus leatherassi videod. :P
    good point ..

  12. #4412
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Leits - elu on lill

    Vaatan, et stealid päris palju, õnnestub see siis piisavalt hästi? Samuti vaatan, et flop ja turn agf on väga erinevad ehk flopis paugutad kõvasti ja turnis loobud(sellise järelduse teeksin mina vastase asemel ja kindlasti floadiksin rohkem)

  13. #4413
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Leits - elu on lill

    Üks vale cbet võib tähendada -4bb kaotust ja kui winrate on 4bb/100, siis pead 100 kätt mängima, et seda tagasi saada. Tildiga on lollused veel suuremad.

  14. #4414
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Vaatan, et stealid päris palju, õnnestub see siis piisavalt hästi? Samuti vaatan, et flop ja turn agf on väga erinevad ehk flopis paugutad kõvasti ja turnis loobud(sellise järelduse teeksin mina vastase asemel ja kindlasti floadiksin rohkem)
    ei steali ta midagi liiga palju.
    ranka kunagi ütles et iga sess jääb tal alati att to steal üle 40%

    ja sample size liiga väike et turni aff stati vaadata + turn aff ei pea sarnanema flopi aff.

  15. #4415

    Re: Leits - elu on lill

    110k kätt .. -0,2bb/100 .. igap2ev mis ma mängin l2hevad - numbrid järjest suuremaks -- tuleb vist käed yles tõsta ja alla anda :/ .. downswingid ja coolerid leidsid parima aja kylastamiseks indeed .. a
    Viimati muudetud leits poolt : 04.04.11 at 23:31

  16. #4416
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Leits - elu on lill

    oma lifetime graphi ei taha jagada?

    või selle aasta graafikut BBdes

  17. #4417

    Re: Leits - elu on lill

    Kleebi kuvarile mingi silt, ala MA EI TILTA! või misiganes mantra. Kui see visuaalselt koguaeg silme ees, siis võib aidata. Päris tõsiselt...

  18. #4418

    Re: Leits - elu on lill

    Parandus, eitus ei tööta, peab olema jaatav, näiteks "teen iga käsi oma A mängu" vms.

  19. #4419
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Roomet Vaata postitust
    Parandus, eitus ei tööta, peab olema jaatav, näiteks "teen iga käsi oma A mängu" vms.
    The Secreti fänn?

  20. #4420

    Re: Leits - elu on lill

    Ei, vaadand olen, aga fänn mitte. Mul endalgi pole sellist silti monitoril vms, aga mõte on panna.

    Aga kui rääkida üldiselt sellest nö Secreti teooriast vms, siis antud sildi näide põhineb autosuggestioonil, ehk siis kordamise teooria vms. Ja see töötab.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES