Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 267, kokku 277 EsimeneEsimene ... 167217257265266267268269 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 321 kuni 5 340, kokku 5527
  1. #5321
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    wtf kui 4000 IU on max päevas, kuidas inglise amazonis müüvad 5000 IU ja isgei ka 10 000 IU'ga kapsleid?
    Dno about amazon.
    Just vaatasin üle, UK terviseamet ei soovita ületada 25mcg ehk 1000 IU-d päevas, konkreetset mürgiks muutumise piiri ei olnud märgitud. dets. 2012 seisuga.

  2. #5322

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    wtf kui 4000 IU on max päevas, kuidas inglise amazonis müüvad 5000 IU ja isgei ka 10 000 IU'ga kapsleid?
    Ära kuula Bentleyt.

  3. #5323

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    strawberry on bently ? ffucccck me .. lol

  4. #5324

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    ei ole

  5. #5325
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Dno about amazon.
    Just vaatasin üle, UK terviseamet ei soovita ületada 25mcg ehk 1000 IU-d päevas, konkreetset mürgiks muutumise piiri ei olnud märgitud. dets. 2012 seisuga.
    Seda ka vaatasid üle, mis levelile 1000IU regulaarne tarbimine nmol/l tõstab? Äkki siis vaatad ja oled natuke vait.

  6. #5326

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    ei ole
    obv, et on

  7. #5327
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Seda ka vaatasid üle, mis levelile 1000IU regulaarne tarbimine nmol/l tõstab? Äkki siis vaatad ja oled natuke vait.
    Seda on võimatu öelda, sest see on niivõrd individuaalne. Oleneb mismoodi tarbitakse ja kui hästi indiviidi organism seda omastab.

  8. #5328

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    89 nmol/l on väga madal, eriti kui sa pikemat aega juba võtad 4000IU-d päevas (mis btw on nii Kanada, USA, UK, Rootsi ja as far as I know ka muu Euroopa tervise-eeskirjade järgi maksimaalne lubatud kogus täiskasvanule enne mürgiseks muutumist).

    Mustad rõngad silmade all ei ole seotud vitamiin D-ga.

    Mu esimene mõte on pigem, et sul on probleem vitamiin D imendumisega, mis võib olla põhjustatud halvast toitumisest/ülekaalulisusest.

    Kui sa võtad korraga ka muid vitamiine/toidulisandeid, siis vaata, et üheski neist vitamiin A-d ei oleks. Vit. A oluliselt blokib vit. D imendumist kui neid samaaegselt võtta. Tavatoitudest on palju vit. A-d maksas, maksapasteedis, paprika/pipra maitseainepulbris, aprikoosis, mangos.
    Ma hakkasingi tablette lisaks võtma alles peale mõõtmist. Kui 89 on väga madal, siis on naljakas see, et ma olin enne mõõtmist võtnud pool aastat ilusasti kalamaksaõli supilusikatäie (u 400iu?). Niiet enamusel peaks see siis veel madalam olema. Ülekaaluline ma pole, toitumine on korras, aga A-vitamiini söön küll palju porgandi kujul.

  9. #5329

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Ühesõnaga ma pole ever mingeid d vitamiine söönud ega kalamaksaõlisid jms joond. Eriti seda vereanalüüsi ka tegema ei viitsi minna atm. Kui tellida need 5000 iu tabletid ära ja päevas korra võtta mingi paar kuud ei tohiks midagi juhtuda jah?

  10. #5330
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Ma hakkasingi tablette lisaks võtma alles peale mõõtmist. Kui 89 on väga madal, siis on naljakas see, et ma olin enne mõõtmist võtnud pool aastat ilusasti kalamaksaõli supilusikatäie (u 400iu?). Niiet enamusel peaks see siis veel madalam olema. Ülekaaluline ma pole, toitumine on korras, aga A-vitamiini söön küll palju porgandi kujul.
    On erinevus kalaõli ja kalamaksaõli vahel. Kalamaksaõlis on vitamiin A-d 250mcg ühes lusikatäies. Apteegis on saadaval erinevaid variante, on olemas ka kalamaksaõli kust on vitamiin A välja filtreeritud.

    Ma ei tea mis brändi sa võtad, seega pead ise etiketi pealt lugema, kas sisaldab vitamiin A-d või ei.

  11. #5331
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Kui tellida need 5000 iu tabletid
    Arvesta, et kui väljamaalt nii "kanged" tellid firmalt siis tollist läbi ei tule.

  12. #5332
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    Arvesta, et kui väljamaalt nii "kanged" tellid firmalt siis tollist läbi ei tule.
    This. Eestis on ülikarmid "ravimi"seadused. Kui strawberryde teha oleks, siis kirjutaks kõigile hommikuks, lõunaks ja õhtuks antibiotse välja.

  13. #5333
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    This. Eestis on ülikarmid "ravimi"seadused. Kui strawberryde teha oleks, siis kirjutaks kõigile hommikuks, lõunaks ja õhtuks antibiotse välja.
    Parem karmid seadused, kui et noored emmed pseudoteaduse artikleid lugedes raseduse ajal 10000 IU vit. D tablette kugistavad ja hiljem braindamaged lapsi sünnitavad.

  14. #5334
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Parem karmid seadused, kui et noored emmed pseudoteaduse artikleid lugedes raseduse ajal 10000 IU vit. D tablette kugistavad ja hiljem braindamaged lapsi sünnitavad.
    Oeh. Vähemalt saad kiirelt ühest "maailmaparandajast" lahti, sain oma $20 maksnud 3.6mln IU'd kätte 10min tagasi. Ilmselt söön kõik korraga ära ka, internetis ju kirjutas, et on hea.

  15. #5335

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Lähen ostan vist need esialgu ära. Võtan 2x päevas ja vaatan kas aitab midagi kui mingi kuu+ kuur teha:
    http://www.pharmanord.ee/contentServlet/d-parlid

  16. #5336
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Telli bonsunast, tuleb kõvasti odavam ju.

  17. #5337
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Kas enda peal selliseid asju on üldse objektiivne testida?

  18. #5338
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Kui tahate toidulisandisoovitust, siis võtke seleeni. Seleeni üldiselt saab kõigest mis kasvab mullas, jama on ainult, et Eesti pinnas konkreetselt on ülimalt seleenivaene ja seetõttu eestimaiste taimede/teraviljade sees seda peaaegu ei ole. 2007 tehtud uuringu põhjal oli 85%-l testitutest seleenitase veres alla normi.

    Soomes pannakse seleeni spetsiaalselt väetisesse, Eesti valitsus aga saatis selle idee pikalt, pidavat liiga kallis ja mittevajalik olema.

    Kes lühikokkuvõtet lugeda tahab, siis siin on tore artikkel ka http://www.maaleht.ee/news/tarbija/t....d?id=26948021

    P.S. Kui tablette närida ei taha, siis suuremates poodides on müügil ka seleeniga munad.
    Viimati muudetud Strawberry poolt : 07.02.13 at 16:22

  19. #5339

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    ei tulnd kokku vist ..

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2095515
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN/SB): $167.34
    BB: $29.51

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with A 5
    Hero raises to $2, BB raises to $3, Hero calls $1

    Flop: ($6.00) A 5 2 (2 players)
    BB bets $3, Hero calls $3

    Turn: ($12.00) K (2 players)
    BB bets $10, Hero calls $10

    River: ($32.00) 8 (2 players)
    BB folds

    Final Pot: $32.00
    Hero mucks A 5
    Hero wins $31.50
    (Rake: $0.50)

  20. #5340

    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Sai ka eile django ära vaadatud kinos, kindlasti üks top 5 film minu jaoks. kellelgi neid d vitamiini tablette pole üle vms? ise nii pea tallinna ei satu ning osta ei saa sealt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES