Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
ranka... söömine ka moehaigus? miks üldse süüa - nagunii situme suurema osa välja

imikutele on d-vitamiini lisamanustamine lausa kohustuslik... vaevalt seda niisama arstid nõuavad... kui ma ei eksi, siis palju kala süües peaks inime kätte saama oma d-vitamiini vajaduse, aga ma olen enamvähem kindel, et enamus meid ei tarbi piisavalt kala
Mul on väike vend, keda kasvatanud ja õega elasin koos, kui tal väike laps oli imikust saadik. Ma küll ei mäleta, et D-vitamiini andmine kohustuslik oli, või seda üldse anti ning mõlemad on eluterved inimesed, nagu me kõik.

Su lapsed on siis paremad, kui näiteks mu väike vend või mina, kes ei ole kunagi D-vitamiini võtnud? Keegi ei ole kunagi haige, ja ise olin viimati haige siis, kui käisin algkoolis. Ei ole kordagi söönud mitte ühtegi vitamiini, või toidulisandit. Seega tekib küsimus, et milleks?