Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 277 EsimeneEsimene ... 1725262728293777127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 5527
  1. #521
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    see elu on ikka üli rigged. k2isin pangas barclay hotelli all .. 3 minutit olin ära, unustasin parkimiskella panna ... ja juba tyrapead olid vahele pannud selle ... haige raisk

  2. #522
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    see elu on ikka üli rigged. k2isin pangas barclay hotelli all .. 3 minutit olin ära, unustasin parkimiskella panna ... ja juba tyrapead olid vahele pannud selle ... haige raisk
    Palju said?

    EDIT: LOL. Ja meenub mulle olukord, kus ma pidin tätoveerima minema aga oli jube kiire. Siis ma ei viitsinud ei mingit kella ega midagi osta, viskasin auto panga ette parkimisautomaadi alla, kus oli kiri: "15 minutit parkimist tasuta", uksed lukku ja kadusin minema. 3 tundi läks tätoveerimiseks, tagasitulles olin 95% kindel, et auto teisaldatud või vähemalt trahvigi saanud aga näed luckbox oli põhjas ja kehtis ning ei juhtunud midaig.

    Tuleb ikkagi skilliga ownida, mr. Leit.s

  3. #523
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    ah minge vitut, hakkab j2lle pihta .. 2x ässad siis l2inud .. novittu millal mina neid ässasid oma kunnidega kr2kkima hakkan, ilmselt mitte nii pea .. **** teh lakbox debiilid

  4. #524
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Masendav päev .. 2x kaotada AA'ga 4bet flopis .. obv turn or river K. Enamus KK 3bet floppe pidin foldima, kuna iga jumala kord oli faking A flopis, täiesti haige. Tra mismoodi nagu .. 9x KK saada ja igakord oli flopis A, sick. Üldse see run on nii bad .. mingid haiged boardid on pidevalt. Faking mono boardid või 772, 99K, TTA, vms .. proovi neid siis mingi sirtaga mängida.

    Sitt run on, väga sitt peaks mianima ... **** ma ootan pikisilm iseda aega, kui ma korragi KK'äga need tyrased AA'd ära cr2kiks, nii pea vist seda tulemas ei ole.

    Middle pairidega oli ka kena lugu, enamus aegadest flop KQx, AQx .. no mida *****, neid on võimatu mängida, ime miks non-sd käest läehb. Set % oli ka kõva 2.1 4k köe peale .. greta succes sagain. Nahui mingi magic balli hõõruja juurde, nahui kellelegi muule selle sita runni andma ..

    3984 kätt ja -57$, igavene eht päev.

    Kokkuvõttes on kuu ka teh pask mis pask 64k kätt ja 720$ plussis. Alla ev olen obv 15BI ... see on liiga standartne juba

    Ah persse see pokker .. tra ma ei tea mida ma teen, kui ma näen seda päeva kui ma KK'ga AA crackin. Vaatain täna, et 64k köe jooksul pole kordagi olnud. KK minu AA'd oli vist ca 13x kräkkind vms .. teh lakbox pro olen ..



  5. #525
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Leits - elu on lill

    unreal

  6. #526
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    ma teadsin et see lause on siin, kui ma ommikul vaatan ;D

  7. #527
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Leits - elu on lill

    See ei ole lause ....

  8. #528
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    käige ***** . kõik 3bet flopid mul top 2 insta set vastas ... kolmekesi AI 789 boardil ... mul 99'd tohmanil 888d ja yhel 777.d obv river 7 js insta -4bi jälle .. täiuesti haige sait on see .. nahui kõik top2 vastas on mingi 3x olnd mingi AJ2 floil 222 vms .. opf mingi 6$ callitud .. **** ajuvabadus .. tõsiselt haige .. ma ei n2e mis moodi on võimalik seal võita

    **** p2evast p2eva mingid bad beadid or coolerid, millal ***** need heaterid ykskord tulevad .. **** ma saan 103 inimese eest neid biite ja coolereid


    so fucking great .. 2k käe jooksul 12x ässasid, 12x blinde .. oujee 180BB deebid .. pf call 6xbb JJ'dega, flop JT4 rainbow . . saan nuppe .. turn Q river A, vant näitab KK'd ... tyr tirige tuli otsa selle saidile. nahui showdown % või on 17% .. **** mitte ykski käsi vastu ei pea

  9. #529
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Leits - elu on lill

    parem kui svenza jutt juba 8)


  10. #530
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    nahui jutt jutuks ... oleks aeg kui mu käed hakkaksid pidama ... nii pea vist ei ole seda tulemas

  11. #531
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Leits - elu on lill

    ma lendasin kahe sessiga -10BI. 4 päeva ei mänginud ühtegi kätt peale seda. Pokker on variatsioonimäng...ehk praeguseks juba tagasi 0-s ...

  12. #532
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Leits - elu on lill

    Ainuke asi mis seal Starsis kinni hoiab on Maailma parim soft.... mõnes muus toas saaks vähemalt reiki korralikult tagasi.. Leits proovi ehk vahelduseks 6maxi... ma ise ka Full ringis kohutavate tõusude ja mõõnadega see kuu jooksnud, ning otsustasin 6maxi proovida, ning 5k käe sample kohta jooksen seal 3x paremini kui full ring... a samas vbl tõesti variatsioon..

  13. #533
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Leits - elu on lill

    Leits risustan su teemat aga see on suht ametlik bemmide/autoremondi teema :P

    Ma ka nüüdsest autopede, käisin veermiku kontrollis ning reedel umbes 7k pauk. Vahetusse amordid, esipidurid ja muu pask.

    Peale seda mootori kallale.

  14. #534
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Leits risustan su teemat aga see on suht ametlik bemmide/autoremondi teema :P

    Ma ka nüüdsest autopede, käisin veermiku kontrollis ning reedel umbes 7k pauk. Vahetusse amordid, esipidurid ja muu pask.

    Peale seda mootori kallale.
    oot mismoodi 7k? sul ju bemm mingi 90 alguse oma. selle väärtus kokku on max 25k :)võib-olla eksin, kuid kuskilt on kummitama jäänud et sul suht vana auto :)

  15. #535
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Leits - elu on lill

    Ise oled 90-ndate alguse oma.

  16. #536
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ise oled 90-ndate alguse oma.
    eips ma 78 aasta

  17. #537

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ise oled 90-ndate alguse oma.
    Värske autopede solvus ;D Aga tõsiselt - mis masinaga sa, Ranka, sõidad siis praegu?

  18. #538
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    normaalne, raha l2heb midagi teha ei ole kui sita tahad .. normaalne inimene, kes kannab auto eest hoolt. mul reedle vahetatakse tagumised amordid ära, mis terve igaviku mul pagassis vedelenud, esmaspäev õlid + filtrid. Mu amorid läksid hmmm 9k :) (nyyd pidi hinnad karmimad olema ja hetke seisuga tahavd esimeste + tagumiste b6'te eest 12k)

  19. #539
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    normaalne, raha l2heb midagi teha ei ole kui **** tahad .. normaalne inimene, kes kannab auto eest hoolt. mul reedle vahetatakse tagumised amordid ära, mis terve igaviku mul pagassis vedelenud, esmaspäev õlid + filtrid. Mu amorid läksid hmmm 9k :) (nyyd pidi hinnad karmimad olema ja hetke seisuga tahavd esimeste + tagumiste b6'te eest 12k)
    mingi 100k läheb aastas hoolduse peale?

  20. #540
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Leits - elu on lill

    Selle auto hoolduse koha pealt meenub üks hea lugu ühest foorumist, kus vennal olid ka amordid läbi. Et üks amortisaator jamas, siis uuris ja puuris, et mis viga on ja, et ta võtaks ikka ise garaazis lahti. Kõik saatsid perse, et vii teenendusse tehakse ära. Vend siis uuris, et palju maksab ja kus seda teha saab aga lõpp kokkuvõttes teenendusse ei viinud ning foorumi teema lõppes lausega:

    Probleem leidis lahenduse - autol maha müüdud ja katkiste amoritdega autol uus omanik.

    Selline on siis tänapäeva rullnokkade hooldus :)



Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES