Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 277 EsimeneEsimene ... 1826272829303878128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 5527
  1. #541
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    ma ei saa aru mingi kõigile j22b hirmsasti see hoolduse teema ette? Sõitke oma kuradi pool häguste autodega ... enamus teist ei teagi et te augtod on nii perses omadega et paha hakkab. Viige palun need kontrolli ja saate ka teada, mis teil seal sildades on, elu polegi nii õnnelik või mis :) Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..

    Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads

    so fuck off

  2. #542
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..

    Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads

    so fuck off
    mina võin öelda, et mu auto on tip-top korras.. (tegelt on jälle vasak parktuli läbi ja pole aega olnud esindusse sõita, aga muidu on täiesti korras auto) ehk kõik hooldused ja tööd lasen esinduses teha... aint tagatuled as tuning jupid vahetasin ise ära ja sinna LEDide ja pirnide otsimise paigaldamisega tegelesin ka ise... regulaarsed hooldused 15kkm tagant on siiani läinud maksma ~2k kord.. parktule pirne lasen ka esinduses vahetada 100 eegu eest.. kuna krt esituled on nii pervolt.. et lihtsalt ligi ei pääse ja viitsi rahmeldada... kaks korda aastas käib auto vahatuses ja nahahoolduses ka... ainult kütus ja klaasipesuvedelik läheb sisse minu poolt.. ülejäänud asju teevad spetsialistid.. ise jalgrattapumbast amorti leiutama ei hakka@uuspõllu reklaam..

  3. #543
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    ma ei saa aru mingi kõigile j22b hirmsasti see hoolduse teema ette? Sõitke oma kuradi pool häguste autodega ... enamus teist ei teagi et te augtod on nii pe**es omadega et paha hakkab. Viige palun need kontrolli ja saate ka teada, mis teil seal sildades on, elu polegi nii õnnelik või mis :) Ma tahan näha kes ütleb mulle siin et tema auton tip-top korras, ilma vigadeta, sest no doubt, mina võin öelda ..

    Tõesti andke andeks, et ma oma auto eest hoolitsen, mitte ei sõida seda täielikuks räimeks nagu enamus eestlased teevads

    so fuck off
    oot ma ei saa aru mis teil viga on? bad beat bad beat järgi? tra ma üritan rahulikult küsida asju,siis üks plõksib ja teine plõlsib.
    ja auto on mul tutikas ning hoolduse eest maksan aastas a´ 5k
    F Y

  4. #544
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    maksa palju tahad i dont give a shit .. ära tule kommenteerima siia teemasse siis, mkay? anna andeks aga ma ei jõua osta 1 milli eest omale autot. sõitke oma hyundaide v kiadega edasi ja tuntke rõõmsalt ennast.

  5. #545
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 417

    Re: Leits - elu on lill

    RAHU!

  6. #546
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Leits - elu on lill

    Teist hoiatust ma enam ei tee.

  7. #547
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    Teist hoiatust ma enam ei tee.
    :)
    seni kuni moded pole mingeid piiranguid pannud, siis vist tohin kirjutada omi mõtteid ka sinu päevikusse. Ja palun ära ole nii ülbik, ise oled 20+, peaks nagu juba mõistust olema. peace!

  8. #548
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    keegi pole ülbe olnud, lihtsalt mul viskab nii üle see teema.. igale ühele jääb ette palju ma sinna raha matan ,.. mina ei tule teie rahakotti vaatama ning ei küsi seda kuhu te kulutate seda või mille peale. Tuleb tunnistada, et raha sinna on läinud, mis teha, autol jookseb 6 aasta ka juba ning originaaljupid olid alles all .. seega kvaliteedis väga ei kahtle ma .. 240tk ja originaalosad all .. seega kvaliteet on OK, lihtsalt nad on oma aja läbi elanud (suuremad kuludetailid, sarniirid, õõtsad amordid jne). tuleb tunnistada, et meie eest teed just parimate killast ka pole.

    minu poolt pole viha olnud, lihtsalt pissed offi ajas korraks see, vabandused...


    Loodame et käigukast ja turbo ikka veel peavad .. sest kui nendes mõni l2heb siis l2heb see pill kuusakoskisse ka insta (ptui ptui ptui) :D

  9. #549
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    p.s. minu post oli pigem toetavas toonis.. ehk autot peab hooldama ja minu arvates peaks seda tegema oma ala spetsid.. mitte ise kuskil põlve peal plokikaane tihendit pappkastist välja lõikama vms..

  10. #550
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    keegi pole ülbe olnud, lihtsalt mul viskab nii üle see teema.. igale ühele jääb ette palju ma sinna raha matan ,.. mina ei tule teie rahakotti vaatama ning ei küsi seda kuhu te kulutate seda või mille peale. Tuleb tunnistada, et raha sinna on läinud, mis teha, autol jookseb 6 aasta ka juba ning originaaljupid olid alles all .. seega kvaliteedis väga ei kahtle ma .. 240tk ja originaalosad all .. seega kvaliteet on OK, lihtsalt nad on oma aja läbi elanud (suuremad kuludetailid, sarniirid, õõtsad amordid jne). tuleb tunnistada, et meie eest teed just parimate killast ka pole.

    minu poolt pole viha olnud, lihtsalt pissed offi ajas korraks see, vabandused...


    Loodame et käigukast ja turbo ikka veel peavad .. sest kui nendes mõni l2heb siis l2heb see pill kuusakoskisse ka insta (ptui ptui ptui) :D
    point taken! Sinu rahakotti pole piilunud, eriti ei huvita :)edu grindimisel ja loodame et turbo sind üle ei lase 8)

  11. #551

    Re: Leits - elu on lill

    Mul meenub selline lugu, et viisin samuti oma bemmi veermikuremonti, tehti kalkulatsioon 12 000.- ja lisati, et esiamordid oleks lisaks vaja kindlasti vahetada, kuna õlid väljas jne. Kuna mul amordivahetuse raha ei olnud, siis lasin muud tööd ära teha ja amordid jäid samad. Siis läksin 1,5 aasta pärast uuesti samasse teenindusse, vaadati üle, tehti kalkulatsioon rattalaagrile. Palusin esiamordid kah üle vaadata, vennad südamerahuga ütlevad, et amordid on jumala OK, pole niipea mõtet vahetada. Toredad poisid....Pärast kuulsin veel paremaid lugusid selle teeninduse kohta ja enam sinna muidugi ei lähe.

  12. #552

    Re: Leits - elu on lill

    lisan veel teemasse kah, et minu auto remont läheb peaaegu alati rohkem maksma, kui auto turuväärtus on. ;D

  13. #553
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Leits - elu on lill

    mul õnneks parandustega vedanud - naise isal on autopood ja hooldusteenindus. kui midagi katki, siis insta sinna...vist ei peteta :D

  14. #554
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Noo veermiku poole pealt ma suht ei käi UM's. ma tean mis pujäänid seal koos on ,seda käisin tallinnas tegemas vastavas firmas, mis bemme teevad ning sealt saingi kogu üllatuse. Jupid olid kõik maas ka mis vahetatid. Esimene amort oli nii läbi, et see pulk, mis seal oli vms ei liikunudki enam. Ma mõtlesin sõites, et huvitav, mis august läbi pannes kogu esiots ujub :D


    See oli siis 33k vms pauk ... tagumised amorte see kord ei vahetanud siis veel, need lähevad nüüd.

    Ma ei viidsind enam nende õliamortidega mässata, läksid gaasamordid, vähe jäigemad on, kuid tunduvalt paremad imo.

  15. #555

    Re: Leits - elu on lill

    Mul ka tulevik hea, isa teeb kõike, petta ei saa kah ;D
    Aga Tal muidu Mustamäel oma töökoda ka, minge sinna, öelga, et Rudi saatis, kohe insta VIP teeninuds :D

  16. #556

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Mul ka tulevik hea, isa teeb kõike, petta ei saa kah ;D
    Aga Tal muidu Mustamäel oma töökoda ka, minge sinna, öelga, et Rudi saatis, kohe insta VIP teeninuds :D
    Ei noh, Mustamäe on nagu suur ja lai ???

  17. #557
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    veermiku käisin mina tlnas Carmastersis remontimas .. seal on bmwfanatid koos, teevad tööd laitmatult ... diagnostikas olen köäind tlnas patriku juures, kuldne vend ... termostaate ja mingeid andureid kama käin UM's vahetamas .. filtreid ja õli olen lasnud vahetada ise, kuid nyyd need ka esinduses vahetada laskma, kuna nii odav on seal hetkel liht ..

    pokkerit ka ilmselt ie mängi täna .. homme kell 8 eksam, oleks aeg vist õppima hakkama. ehitusgeodeesia ei kõla just motiveerivalt .. aga ehk tõmban lakboxiga ära

  18. #558
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits

    pokkerit ka ilmselt ie mängi täna .. homme kell 8 eksam, oleks aeg vist õppima hakkama. ehitusgeodeesia ei kõla just motiveerivalt .. aga ehk tõmban lakboxiga ära
    Lugedes su viimase aja luckboxi siis ma sellele ei loodaks nii väga

  19. #559
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Ahjaa, unustasin mainimata. Vaatasin et geneka rihm on KAAAAAni mõraline juba :D Ilmselt oleks see ka aeg ära vahetada. See on üks odavamaid ajsu vist .. mingi 500 :D rullikud ka juurde ... Seda ma esinduses teha ei kavatse ... muid osasid kad .. krt hinnavahe on ikka sick.

    Ostan esindusest Lemförder osa (toodab bmw'le originaali), millel on BMW peale pressitud + tootekoord, ütleme hind on 5000 eek. Ostan tuttavalt firmalt sama Lemförder osa (sulam jms teh sama), aga millel pole BMW'd ja tootekoodi sisse pressitud ja hinna vahe on ca 2.5x. Suht insane :D

  20. #560

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Ei noh, Mustamäe on nagu suur ja lai ???
    Kui sõidad mööda Tammsaare teed Õismäe poolt ning jõuad üle Mustamäe tee risti, siis peagi vasakule ühe säästuka kõrval kohe ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES