Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 277 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 5527
  1. #41
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Oletame, et see 4bet on minu ja vastase stackist 10-15% juures siis calliks ja kui hitiks seti siis üldjuhul lähevad flopis nupud sisse ja saan vastase deepstacki endale. Ja üldjuhul on vastas AA-QQ, kes flopis enam ei mõtle ning insta broke. Olen valesti teinud?
    4bet on 40BB kanti, see peab ikka deep olema alles tõesti.

  2. #42
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Leits - elu on lill

    oleneb kelle 4bet, minu oma on 20-26bb standardina, harva 30bb

  3. #43
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    oleneb kelle 4bet, minu oma on 20-26bb standardina, harva 30bb
    Kui valemist rääkida, siis valem peaks olema 1.5-4.5-13.5-40.5-all in ;D

    PS. loosi stiiliga tõesti väiksem kindlasti.

  4. #44
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Kui valemist rääkida, siis valem peaks olema 1.5-4.5-13.5-40.5-all in ;D

    PS. loosi stiiliga tõesti väiksem kindlasti.
    valemid ei vea kuskil edasi ja see valem on halb. sa ei anna vastasele võimalust sind bluffida, mingi pot raise monotoonne tampimine ei ole lahendus pokkeris.

    ja kui sa paneb 40bb siis oled any decent handiga comitted, aga kuni 26bb (vastasel ei ole samamoodi oddse käte puhul, millega ta on taga üldjuhul) pannes sa seda ei ole, tuleb mõelda.

  5. #45
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    valemid ei vea kuskil edasi ja see valem on halb. sa ei anna vastasele võimalust sind bluffida, mingi pot raise monotoonne tampimine ei ole lahendus pokkeris.

    ja kui sa paneb 40bb siis oled any decent handiga comitted, aga kuni 26bb (vastasel ei ole samamoodi oddse käte puhul, millega ta on taga üldjuhul) pannes sa seda ei ole, tuleb mõelda.
    Jah, väiksem 4bet loob rohkem võimalusi.

  6. #46
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    eilne 11k remont kujunes 34k remondiks hoopis. see vana **** kes oli auto eelmine omanik polnud veermiku hooldanudki. **** amordid eest läbi, kõik õõtsad faking rooli otsad faking padjad tagant, kettad kõik kõverad.. oleks ka mingi 18k saand, aga sai pandud kvaliteetsem shit 2a garantii ka ..

    faking amort maksis 3k ja peale juba.

  7. #47
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    eilne 11k remont kujunes 34k remondiks hoopis. see vana **** kes oli auto eelmine omanik polnud veermiku hooldanudki. **** amordid eest läbi, kõik õõtsad faking rooli otsad faking padjad tagant, kettad kõik kõverad.. oleks ka mingi 18k saand, aga sai pandud kvaliteetsem shit 2a garantii ka ..

    faking amort maksis 3k ja peale juba.
    Täiesti julm ausalt kohe :o

  8. #48
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Nonii, mis siis vahetati:


    *Klotsi andurid
    *Tagumine piduriketas Lemförder x2
    *Esim rattalaagri komplekt SNR
    *Esim pid klots Mintex
    *Esim pid ketas Lemförder x2
    *Esim kääntelg x2 (kasutatud osa)
    *Esim vasak pid kaitseplekk
    *Roolivarda komplekt Lemförder (2TK)
    *esim amordi läbilöögipuks x2
    *Esim alumine õõtshoob Lemförder x2
    *Esim ülemine õõtshoob koos puksiga Lemörder x2
    *Esim amrodilaager Lemförder x2
    *Esim vedrualuskumm x2
    *Tag pid klots Ferodo SL
    *Tag parem silikon puks Lemförder
    *Esim amort Bilstein B6 x2
    *Esim amorditolmukate
    *Stopper
    *Tag pid klotsi andur
    *Tag sillapadi Lemförder x4

    + siis juurde veel vastavad tööd

    Samuti paari kuu jooksul vajavad vahetust tagumised amordid :)
    ütleme, et mõni ostab selle raha eest juba auto, mille eest ma veermiku remondin. Aga nüüd peaks siis ka tükk aega muretu olema :)

  9. #49

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Nonii, mis siis vahetati:


    *Klotsi andurid
    *Tagumine piduriketas Lemförder x2
    *Esim rattalaagri komplekt SNR
    *Esim pid klots Mintex
    *Esim pid ketas Lemförder x2
    *Esim kääntelg x2 (kasutatud osa)
    *Esim vasak pid kaitseplekk
    *Roolivarda komplekt Lemförder (2TK)
    *esim amordi läbilöögipuks x2
    *Esim alumine õõtshoob Lemförder x2
    *Esim ülemine õõtshoob koos puksiga Lemörder x2
    *Esim amrodilaager Lemförder x2
    *Esim vedrualuskumm x2
    *Tag pid klots Ferodo SL
    *Tag parem silikon puks Lemförder
    *Esim amort Bilstein B6 x2
    *Esim amorditolmukate
    *Stopper
    *Tag pid klotsi andur
    *Tag sillapadi Lemförder x4

    + siis juurde veel vastavad tööd

    Samuti paari kuu jooksul vajavad vahetust tagumised amordid :)
    ütleme, et mõni ostab selle raha eest juba auto, mille eest ma veermiku remondin. Aga nüüd peaks siis ka tükk aega muretu olema :)
    nagu näha, pemm ruulib... ja ei lagune apsull

  10. #50
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    dude..auto on on 5a vana ja kõik olid originaal osad. mis s amõtled et ostad auto ja sõidad miljon kilomeetrit ja vahetad ainult õli? mõtle uuesti...
    vahel sel on kas see on bmw audi ma ei tea vw, vaata esiteks eetsi teid ning mõtle mioks silladetailid kuluvad pea 2x kiiremini kui mujal euroopas. faking targutajad.

  11. #51

    Re: Leits - elu on lill

    Kus sa remontisid?

  12. #52
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Valdeku juures Tln. 2a warranty ka siis

  13. #53

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    dude..auto on on 5a vana ja kõik olid originaal osad. mis s amõtled et ostad auto ja sõidad miljon kilomeetrit ja vahetad ainult õli? mõtle uuesti...
    vahel sel on kas see on bmw audi ma ei tea vw, vaata esiteks eetsi teid ning mõtle mioks silladetailid kuluvad pea 2x kiiremini kui mujal euroopas. faking targutajad.
    5 aastast autot ei tohi kunagi osta, , tuleb osta 7 aastane auto, sest siis on juba kõik osad välja vahetatud ;D

  14. #54
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Üks tuttav ment võttis maha täna. Küsis noo miks me külg ees sõidame. Ma ütlesin naised olid, oli vaja näidata ;D Hakkas naewrma, ja ütles tõmba nahui. Hea kui vahel tuttavaid on :D

  15. #55
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    On näha, et ma ei biidi seda nl50 ega üldse pokkerit. Seega otsin endale COACHi, kes teeks asjad konkreetselt selgeks. Ma tean pokkeri põhitõdesid, mind huvitab, mida ma teen valesti, et ma ei võida, või võidan mingi 0.000002BB/100'le kuus (heal juhul, standard on miinused).

    Ilmselge, et see lakboxi üle vingumine on olnud üle liia, ilmselge on tehtud sitta mängu. Näidake mulle mismoodi ma saan 3 betiud flopis (T high) pääseda KK'ga ära. Tehku mulle coach vead selgeks.

    Ise ma näen, et ma callin liiga lihgilt maha, ei anna vapsjee vastastele respekti. Mu range on pf liiga lai, kui hitin oma JKo'ga MP'lt K olen tavaliselt busto jne jne ...

    Panen oma graafikud siia ja ka statid.
    ma ei viidsi siit lugema hakata et loe raamatuid vaata videosid, olen vaadanud, olen ka lugenud mõndagi, ei ole aidata. Seega lõhverdised mingid faancyd kommentaarid võite endale hoida.

    PS! ESTPatrick. Sinult eriti siia teemasse midgai lisada ei ole, kuna hetkel olen suht pissed off, siis oma fancyd kommentaarid seekord võid omale hoida.

    Hetkel ise ei oska enam midgai ette võtta. Ilmselgelt on näha, et mängida on mõttetu, lihtsam oleks see roll kõrist alla valada. Kõige hullem onngi see, et ma näen kui kohutav NL50 tase on, aga ma ISE OLEN VEEL KOHUTAVAM. See ongi, mis ajab pissed off, sest raha sealt on vüimalik saada.


    Täna:

    [img width=750 height=425]http://img140.imageshack.us/img140/4503/tnanefl2.jpg[/img]


    [img width=750 height=441]http://img140.imageshack.us/img140/7424/t2nanestatwi7.jpg[/img]




    See kuu:




    (suur swing yles alla oli nl100 HU) ise arvan, et see kuu olen miinuses, päris palju on tilt akende kinni panekuid toimunud.


    [img width=750 height=441]http://img149.imageshack.us/img149/4015/pl22kh8.jpg[/img]
    [img width=1 height=1]http://img149.imageshack.us/img149/pl22kh8.jpg/1/w1440.png[/img]



    Kõik käed FTP's.

    [img width=750 height=425]http://img177.imageshack.us/img177/34/kikk2edms4.jpg[/img]
    [img width=1 height=1]http://img177.imageshack.us/img177/kikk2edms4.jpg/1/w1193.png[/img]


    [img width=750 height=441]http://img525.imageshack.us/img525/2331/koguk2testatrl1.jpg[/img]
    [img width=1 height=1]http://img525.imageshack.us/img525/koguk2testatrl1.jpg/1/w1440.png[/img]



    Mängin siis FTP's NL50. Mingiks shortstackeriks ei taha saada. Rahuldaks, et suudaks 4-5BB/100'le näidata. Otsin tüüpi, kes teeb mulle selgeks, mida ma valesti teen ning kus. Obv et tasuta lõunaid olemas ei ole, seega lepib ka summas kokku. ühesõnaga OTSIN COACHI

  16. #56
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Leits - elu on lill

    FR jah?

  17. #57
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    FR just. Ahjaa üle BR ei mängi, varu on ca 25-30 BI. Tavaliselt 8-12 lauda ..

  18. #58
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    mnja coachi on kiiresti vaja -- hetkel -3BI and counting..fucking dongid sõidavad ka must yle. TPTK TPGK olen tavalisel broke ka nende vastu eriti 3bet pf. leidub siin kedagi või peab välismaisetest foorumitest otsima?
    Again panen pf 5.5$ AQs, obv 8QJ flop ... callib kõik 3 tänavat, turn river mingi pask. **** miso moodi on võimalik seal foldida, kui vastane on mingi 42/36

  19. #59

    Re: Leits - elu on lill

    kas sa quittima ei pidanud mingi hetk?

  20. #60
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    kas sa quittima ei pidanud mingi hetk?
    oli plaan kuid ei quitinud, kui oled caoshingust huvitatud lemme know

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES