Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 49, kokku 277 EsimeneEsimene ... 3947484950515999149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 961 kuni 980, kokku 5527
  1. #961

    Re: Leits - elu on lill

    ei no mul on mingi small sydamekahjustus vererõhu p2rast ... loodame et lakboxin ära

  2. #962
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Leits - elu on lill

    Kui veenvalt välja mängid ( bluffid) siis laxid ära ka ( lackboksid)

  3. #963
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Ma ei tea, kuidas sõjaväe puhul asjad käivad aga VEK-is peavad ka jalutud ja pimedad umbes iga kahe aasta tagant käima tõestamas, et mingit ''imet'' pole vahepeal juhtunud.
    VEK?

  4. #964

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    VEK?
    Vaegurluse Ekspertiisi Komisjon

  5. #965

    Re: Leits - elu on lill

    ah ***** ei biidi ma seda nl25 ka .. kõik 4 sessi laguseys .. LAKSTI -4bi mingi 100 k2ega, küll triljon kuulerit, bad beati .. ***** kyll. nahui mingi 5k kätt ja 20$ plussis, ***** kunagi mull ka see hiiter tuleb tahaks teada?
    see nl 25 river on veel eriti sick fuck .. minig AK vs A7 .. AQ vs A3 hitivad oma kõik rivereid


    faking vitune bemm laguneb ka nagu vana raibe .. outsi ajan selle **** kuusakoski äöra

  6. #966

    Re: Leits - elu on lill

    Anna mulle parem, sul vähemalt liigub. Minu risu jättis täna esimest korda elus teepeale. Käima enam ei lähe. Bensupump vist lendas või jumal teab.

  7. #967

    Re: Leits - elu on lill

    **** mingi 5. korda l2hen pidurikettaid vahetama, kaua vüib? omme ütlen neile et tra saaks äki korda lõpuks

  8. #968
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    küll triljon kuulerit, bad beati .. ***** kyll. nahui mingi 5k kätt ja 20$ plussis, ***** kunagi mull ka see hiiter tuleb tahaks teada?
    emm.. vale suhtumine.. hetkel ole õnnelik, et oled kasumis.. 5k käe kohta $50.. no mis siis.. oled kasumis.. nüüd püüa hoida sedagi piskut kasumijoont.. üejärgmine 5k händi juba natukene muudad stiili et saaksid $75 kasumis olla 5k handi kohta.. ja nii vaikselt improvedki oma mängu.. lisaks sellele.. kui sess jääb miinusesse.. siis saab teda puhtalt dispersiooniks nimetada kui ise oled oma sessiga rahul.. mängisid situatsioone ja käsi õigesti.. lihtsalt ei jopanud ja ei tulnud osad kohad sinu jaoks ära..

    ahjaa.. ja silma jäi veel see.. et lendad sessi algustes kohe mitu BI'd miinusesse... sessi alguses võta asju tightimalt kui muidu.. sul pole laudades veel mingit respekti.. vastased ei tea midagi su kohta.. võta asja rahulikult.. too paar esimest poti koju.. siis saad hakata oma mängu tegema.. cbete puusalt laskma ja second barreleid kihutama jne...

  9. #969

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    emm.. vale suhtumine.. hetkel ole õnnelik, et oled kasumis.. 5k käe kohta $50.. no mis siis.. oled kasumis.. nüüd püüa hoida sedagi piskut kasumijoont.. üejärgmine 5k händi juba natukene muudad stiili et saaksid $75 kasumis olla 5k handi kohta.. ja nii vaikselt improvedki oma mängu.. lisaks sellele.. kui sess jääb miinusesse.. siis saab teda puhtalt dispersiooniks nimetada kui ise oled oma sessiga rahul.. mängisid situatsioone ja käsi õigesti.. lihtsalt ei jopanud ja ei tulnud osad kohad sinu jaoks ära..

    ahjaa.. ja silma jäi veel see.. et lendad sessi algustes kohe mitu BI'd miinusesse... sessi alguses võta asju tightimalt kui muidu.. sul pole laudades veel mingit respekti.. vastased ei tea midagi su kohta.. võta asja rahulikult.. too paar esimest poti koju.. siis saad hakata oma mängu tegema.. cbete puusalt laskma ja second barreleid kihutama jne...
    võtan asja rahulikumalt .. okei .. ehk kui ma olen ees pean ma foldima jah?
    ah ***** ma nahhu itallinasse jooma .. sitaaunigni sellest sitast
    loodame et see bemmi raibe varastatks seal urkas öösel ära .. saaks rahad k2tte ja maha juua

  10. #970

    Re: Leits - elu on lill

    Ma vaatan kogu selle "päeviku" pildi pealt, et leits pole just kõige ideaalsem sell pokkerit mängima. Kannatust ja enesedistsipliini on vajaka. Järsku ürita neid improveda ja loomulikult ka session reviewed jne.

  11. #971
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Leits - elu on lill

    Leitsi pole mõtet õpetada ta suht kogenud juba kokkuvõtmistega ja enesekindlustega lihtsalt Tilt ja coolerid vot.

  12. #972

    Re: Leits - elu on lill

    LEITS ON RÕVE DONK

  13. #973
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas xsakix
    LEITS ON RÕVE DONK
    Mulle tundub et leits valetab oma kalastus saavutuste kohta ja sai haugi asemel paar särge ja puhub mulli nüüd

  14. #974

    Re: Leits - elu on lill

    kahjuks teisip maale ei saanud :) homme aga saan tlnast koju ja saate oma pildid :)

  15. #975
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Leits - elu on lill

    multiuser?

  16. #976

    Re: Leits - elu on lill

    Mitte midagi ei sa aru sellest nimevahetusest, kus see point on?

  17. #977

    Re: Leits - elu on lill

    Tal ei olnud nimevahetust, postitas vist mingi sõbra nime alt


  18. #978

    Re: Leits - elu on lill

    Sõbra juures sõbra nime alt. Tee poel üldse teemaga kursis ma vaatan.

  19. #979

    Re: Leits - elu on lill

    Chill..ma leits siiani, sõbra juures, ei hakanud enda kontoga sisse logima. ootan bemmi, remondis teine :D

  20. #980
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas timukasr
    Ma vaatan kogu selle "päeviku" pildi pealt, et leits pole just kõige ideaalsem sell pokkerit mängima. Kannatust ja enesedistsipliini on vajaka. Järsku ürita neid improveda ja loomulikult ka session reviewed jne.
    No ma tahaks näha, kellel ei oleks enesedistsipliini probleeme, kui tõesti mitusada tuhat kätt sitasti runnida. Ma ise panin 30K kätt breakeven ja oli ka ikka räige mankitilt jms pidevalt.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES