Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 277 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 5527
  1. #61

    Re: Leits - elu on lill

    ei ole huvitatud

  2. #62
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    3betr flopis ma ei suuda top paaor lihtsalt foldida, e3riti kui mingi 12 agro faktoriga vennad panevad ka veel.

    Ühesõnaga väga pe**es on mäng. Ainuke variant ongi vist nöör kaela ja taisse litsiks :D

    BTW meibi keegi teab deucescracked vms sarnasest keskkonnas kedagi, kelle teenuseid on kasutanud vms?

  3. #63
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Pragusel hetkel on seis siis selline, et täna j2lle standard -200$ päev, seega NL50 on mõttetu ..niisaama heategevust ka ei ole mõtet teha ning igap2ev 2-3k krooni kahte lehte jagada. Hetkel on võimalus NL25 mängima hakata uuetsi, kuid ma olen pretty sure et praeguse seisuga kulub mul 3 nädalat bustoks minemiseni, seega ideid kiiresti.

  4. #64
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    3betr flopis ma ei suuda top paaor lihtsalt foldida, e3riti kui mingi 12 agro faktoriga vennad panevad ka veel.

    Ühesõnaga väga pe**es on mäng. Ainuke variant ongi vist nöör kaela ja taisse litsiks :D

    BTW meibi keegi teab deucescracked vms sarnasest keskkonnas kedagi, kelle teenuseid on kasutanud vms?
    Ei ole ise ühegi treeneri abi kunagi kasutanud ja ei oska soovitada ka kahjuks. Kas Pätrick ei ole valmis aitama, suht lähedalt suhtlete ju?

    Nagu olen aru saanud, callid ka 3bette suht lightilt ja lükkad nuppe alati suht kergelt sisse, kui sul top paar või mingi ülepaar. Arvan, et see on kõige kergem lahendus alati nuppe lükata, kui on paremaid lahendusi paljudes olukordades poti kasvatamise asemel, chek call jne.

    Näiteks tihti kui 3betin ja olen OOP tehes jätkupanuse ja saan calli ning näen ohu märki kuskil, näiteks ohutu board ei ole drawsi ja vastane foldib jätkupanusele 75% ajast, siis lähen tihti chek calli peale üle, mis on tihti kasumlikum, kui nuppe lükata ja bustoks minna. Chek callides kaotad üldjuhul 40BB jagu raha, mitte 100BB bustoks.

  5. #65
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ei ole ise ühegi treeneri abi kunagi kasutanud ja ei oska soovitada ka kahjuks. Kas Pätrick ei ole valmis aitama, suht lähedalt suhtlete ju?

    Nagu olen aru saanud, callid ka 3bette suht lightilt ja lükkad nuppe alati suht kergelt sisse, kui sul top paar või mingi ülepaar. Arvan, et see on kõige kergem lahendus alati nuppe lükata, kui on paremaid lahendusi paljudes olukordades poti kasvatamise asemel, chek call jne.

    Näiteks tihti kui 3betin ja olen OOP tehes jätkupanuse ja saan calli ning näen ohu märki kuskil, näiteks ohutu board ei ole drawsi ja vastane foldib jätkupanusele 75% ajast, siis lähen tihti chek calli peale üle, mis on tihti kasumlikum, kui nuppe lükata ja bustoks minna. Chek callides kaotad üldjuhul 40BB jagu raha, mitte 100BB bustoks.
    Kuidas ainult 40?

    3 bet to 14 bb(pot ~30)
    cbet + 20bb = 34 bb(pot ~70)
    1x c/call min 0,5 pot = 69bb

  6. #66
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ei ole ise ühegi treeneri abi kunagi kasutanud ja ei oska soovitada ka kahjuks. Kas Pätrick ei ole valmis aitama, suht lähedalt suhtlete ju?

    Nagu olen aru saanud, callid ka 3bette suht lightilt ja lükkad nuppe alati suht kergelt sisse, kui sul top paar või mingi ülepaar. Arvan, et see on kõige kergem lahendus alati nuppe lükata, kui on paremaid lahendusi paljudes olukordades poti kasvatamise asemel, chek call jne.

    Näiteks tihti kui 3betin ja olen OOP tehes jätkupanuse ja saan calli ning näen ohu märki kuskil, näiteks ohutu board ei ole drawsi ja vastane foldib jätkupanusele 75% ajast, siis lähen tihti chek calli peale üle, mis on tihti kasumlikum, kui nuppe lükata ja bustoks minna. Chek callides kaotad üldjuhul 40BB jagu raha, mitte 100BB bustoks.
    Patrik on liiga luuuuusss :D Ma ei suuda, mulle meeldivad need suited connectorid liiga palju, ilmselge et nl50 ma v2lja potist ei blufi neid :)

  7. #67
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Kuidas ainult 40?

    3 bet to 14 bb(pot ~30)
    cbet + 20bb = 34 bb(pot ~70)
    1x c/call min 0,5 pot = 69bb
    Jah õigus rääkisin 3betitud potist, kus 40BB ei ole kindlasti õige, seal ollakse busto chek callides, kui vastane panustab pot size igal tänaval.

  8. #68

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Pragusel hetkel on seis siis selline, et täna j2lle standard -200$ päev, seega NL50 on mõttetu ..niisaama heategevust ka ei ole mõtet teha ning igap2ev 2-3k krooni kahte lehte jagada. Hetkel on võimalus NL25 mängima hakata uuetsi, kuid ma olen pretty sure et praeguse seisuga kulub mul 3 nädalat bustoks minemiseni, seega ideid kiiresti.
    NL50 on jah pointless, seal ainult setminetakse :)
    Aga ma avastasin ka muidu, et top pairide ja ülepaaridega ajan ise potid tihti liiga suureks. Enne ma kartsin turnil checkida, et tasuta suckouti ei saaks ja saan pigem poti maha turnis. Kuid kui turnil hakata vahel Top pairiga näiteks checkima, siis annab ka floataritel valuet saada riveril, settide vastu kaotad väixemad potid ning siis ei pea ka 2nd barreleid nii palju panema, sest turni check ei tähenda flopi missi ja floaterid ei saa enam nii kergesti jagu.

    Enne ma vist pmst 100% Cbettisin TP või ülepaariga kuni vastupanu osutati. Kuigi ma pole nüüd katsetanud seda rahulikumat mängu veel, sest NL50't ei taha, 6maxi ei saa HEMi HUDi pärast , seega hetkel üritan taas SNG'dega kuhugi upitada :)

    Edit: Peasi siiski, et alla ei anna ja erinevaid mindsette proovida laudadesse minnes, siis mingi stiiliga peaks ikka lõpux asi käima minema :)

  9. #69
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    mängisin ilma huditra ranka ja patriku soovitusel. suht sama mis hud'ga. leiddsin ka vigu ma m2ngin terrbile hande, alates J9s ja 87s UTG jne.

    Ma ei taha kunagi alla anda potist, AQ'g apaneb pf 3$, K jhigh flop ja alla ma ei anna .. obv j2lle -100 päev

    yutlen ausalt ma ei julge mitte millegiagi panustada enam, min -raise tuleb l2heb insta foldi, kuigi ma võin ees olla

  10. #70
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Nl50ga siis praegu kõik, õhtu teen nl25.

    suurim viga on mul bluff bluff bluff ... ma blufin obv liiga palju mitte m illegaig

    keva on et AK ei hiti piisvaalt h2sti coinflippidel. shortide vastu täna kaotasin 14'st coinflipist 13



    Anyway alla 500 bagzi rolli ei lase, tundub et pokker on ammendamas end minu jaoks.
    sest ma ei oska enam mitte midgai teha nagu esimest korda n2eks kaarte... mingi A high flop AQ'ga foldin nagu segane kuna obv arvan et vastas j2lle AK...anyway kisub see v2rk mõttetuks n2rvikuluks, tundub et ilma pokkerita on lihtsam.


    vaatab mis nl25 l2heb stiili muutes, kui seal ka ei tule siis on tõesit bye bye, ei viidsi enam

    Ja tänane graafik, polegi midgai kommenteeerida, ainuke käsi mis + tõi oli ka bluff, seega näha, olen **** mis ****


    Kusjuures ma mängisin 12/10 .. aga no obv ma ie hiti midagi ning foldima kõik pidigi. Ma ei eta andke nõu, mis toimub, mida muutma peaks. hetkel on endal mõistus otsas. teatavasti AK peaks ca 1:3 hittima ... 11x Sain siis korra A'le pihta, obv see pikas perspektiivis on teine teema.

    Ma ei tea mõustus on otsas ja teha midgai ei oska. Kõik mis mängides teen tundub vale ja ma ei tea mda veel ... meeleolu on nii persses, imo hetkel võiks selle pokkeei üldse põlema panna. tildis ei ole, lihtysalt ma ei võida mitte yhtegi potti...

    Täna tegin seda kuulsat c/c 2 tänavat, no obv tuleb igakord 4 reakaarti or 4 masti maha, ja obv fold riveril .. imo hetkel täuitsa ****** on kõik

    [img width=750 height=441]http://img218.imageshack.us/img218/4304/t2nanepasktd2.jpg[/img]
    [img width=1 height=1]http://img218.imageshack.us/img218/t2nanepasktd2.jpg/1/w1440.png[/img]

  11. #71
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Leits - elu on lill

    for christ sake ära vingu ***** võta ennast kokku, SA MÄNGISID FAKING 700 KÄTT LASE EDASI tra küll sa ajad närvi juba oma ingumisega , tule 7000k äe pärast tagasi ja räägime edasi

  12. #72
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    **** piider ma ei vingugi, ma räägin konkreetselt et ma m2ngin ise sitta m2ngu ja tunnistan seda for christ sake munnipea see ei ole vingumine got it?

  13. #73

    Re: Leits - elu on lill

    Rahu nüüd, poisid.

    Leits - kuidas coachi otsimine edeneb? Usun ka, et sind aitaks praegu kõige rohkem kindel inimene, kes su mänguga lähemalt tutvub ja seeläbi konkreetseid soovitusi oskab anda. Ära veel pokkerile käega löö, ex :)

  14. #74
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Leits - elu on lill

    2p2 vüta sealt alt coaching lists ja seal väga palju inimesi, kes sind aidata suudavad! NL50 ongi koht kus tekkivad esimesed probleemid, äkki teed oma mängust video ja siis paned foorumisse üles, inimesed saavad kommenteerida

  15. #75

    Re: Leits - elu on lill

    Ma arvan, et siin ei ole oskuse või õnne taga asi, tundub, et mingi vale bluffimistaktika, mis vastastele ei mõju. Ei oska konkreetselt aidata, aga vahest käitub mõni vastane nii imelikult, et ma ta riveril kolmanda paariga ära callin. Flopi, turni ja riveri käitumine ei lähe lihtsalt kokku.
    Näiteks mul on QQ ja K on maas, vastane käitub rahulikult, siis turn ja river AA ja vastane hakkab lajatama kiiresti. Ei tundu usutav, et tal K oli, ei tundu usutav, et A, tee mis tahad. Nagu elueest üritab mind potist välja saada, samalajal, kui iga tugevam käsi peaks tegelikult valuet võtma. Ma ei tea, kuidas sa blufid, aga kui sul on kombeks overbet bluffida, siis tuleb seda ka heade kätega teha. Loomulikult sa tead seda kõike, aga mingi viga on sees, miks vastased su maha callivad.

  16. #76

    Re: Leits - elu on lill

    Leits, kas sa leboka teooriast oled midagi kuulnud ?

    Probleem on lihtsalt selles, et sa mängid liiga väikseid limiite :D

  17. #77

    Re: Leits - elu on lill

    Sa mängid nl50-t ja sa mängid stiili 12/10, see on kõik on väga viis, AGA MA TAHAKS teada mida sa selle bluffimisega teed seal nl50-s? Seal on lihtsalt value ja veelkord value võtmine, mingit bluffimits seal aretada pole mõtet.

  18. #78
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Leits - elu on lill

    mis su UTG vpip on ja buttoni vpip

  19. #79

    Re: Leits - elu on lill

    Tee vähemalt nädalane paus ning alusta otsast peale. Su suhtumine on juba vale kui laudadesse istud. Arvad, et ükskõik mis teed, kaotad, ning sellepärast teedki sitta mängu.

  20. #80
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    Sa mängid nl50-t ja sa mängid stiili 12/10, see on kõik on väga viis, AGA MA TAHAKS teada mida sa selle bluffimisega teed seal nl50-s? Seal on lihtsalt value ja veelkord value võtmine, mingit bluffimits seal aretada pole mõtet.
    mu stiil on poigem 19/12, 17/14 -.. see 12/10 oli läbi häda pingutatud. mängisin ka nl25 täna tundub teine maailm, proovin end korda saada.
    Täna aitras nl25 see et võtsin 17 lauda, siis ei olnud aega mingi T9s mängimisele jms .. m2ngisin h2id sytardik2si ja tõi kasu kergelt

Lehekülg 4, kokku 277 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES