Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 277 EsimeneEsimene ... 40484950515260100150 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 5527
  1. #981

    Re: Leits - elu on lill

    Noh, mitusada tuhat kätt unlucky NL50s... Pics or didn't happen.

  2. #982
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Leits - elu on lill

    leitsi päevik varsti suurim topic siin foorumis :)

  3. #983
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    no leitsil on huvitav elu ka (mitte, et ma teda tunneks)
    küll jookseb 100k käsi jube sitalt, siis bemm laguneb pmst iga kuu.
    lahe lugemine. keep it going! ilma irooniata

  4. #984
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Leits - elu on lill

    nii see on nagu see elu käib

  5. #985

    Re: Leits - elu on lill

    Kusjuures mina avan alati Leitsi teema esimesena. Jumalast lahe lugemine igakord.

  6. #986
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Leits - elu on lill

    tegelt võiks siis ju leitsi kambakesi steikida, muidu krt oht et tõmbab bustoks ja polegi enam foorumirahval päevikut :(

  7. #987

    Re: Leits - elu on lill

    Jeje õnnelikult kodus, pildid tulevad kalast homme, l2hen jooma. Tra bemm oli 9-17 remondis .. so fucking sick. Õõtsapuks ja esimesed kettad vahetati siis garantii korras. Samuti läksid vahetusse kliimarihm,genekarihm jms rullikud ja mingi leevendusrullik. Tra see oligi haige .. selle pärast mootor siukest krigisevat häält tegigi, nüüd tiksub ok'lt. 6 tonni võrra jälle vaesem :)


    Nägudeni

  8. #988

    Re: Leits - elu on lill

    Kaua oodatud kala pildid.
    mi siis parempoolne.




  9. #989

    Re: Leits - elu on lill

    Haug on aus.

    Väiksemana sai ka kõvasti kalal käidud ning juba 600 grammise haugi väljatõmbamine oli paras kunst. Ei kujuta ettegi, mis rapsimine selle haugiga käis. :)

  10. #990
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Leits - elu on lill

    Nice catch Sir.

  11. #991
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Leits - elu on lill

    Täpselt post nr 1000 :D :D yesss :P

  12. #992
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Leits - elu on lill

    992. postitus minu poolt.

  13. #993
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Havi on võimas, nüüd vist tohib siin ka püüda, lähen katsun suurema kätte saada

  14. #994

    Re: Leits - elu on lill

    LOL, LEITS JOOKSIS ÜLE EV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! koguni 1bi


  15. #995

    Re: Leits - elu on lill

    lol, ma sattusin lauda just siis kui sa kedagi sõimasid chatis :P

  16. #996

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    lol, ma sattusin lauda just siis kui sa kedagi sõimasid chatis :P
    tuleb v2lja elada end tilti väldin :D

  17. #997

    Re: Leits - elu on lill

    Ma olen juba hakanud suutma sõimamist vältima, mõtlen, et krt tegelikult ju mina teenin raha, sellepärast, et Ta siuxeid idiootsusi teeb, seega milleks Teda sõimata selle pärast :) Pigem julgustada :D

  18. #998
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Ma olen juba hakanud suutma sõimamist vältima, mõtlen, et krt tegelikult ju mina teenin raha, sellepärast, et Ta siuxeid idiootsusi teeb, seega milleks Teda sõimata selle pärast :) Pigem julgustada :D
    SEEEEEEEEEEEEEEEE MIS ÜLEVAL KIRJASX100!!!!!!!!!!!!!!!

    iga mängija saab sellest mingil hetkel aru, fishid on meie sõbrad.

  19. #999

    Re: Leits - elu on lill

    Nonii, kirjutaks siis ise ka, mis vahepeal on toimunud. Fortunele suur aitäh, kes pakkus diili jaoks vajalikku br, kahjuks tema rahal oli "ilgelt bad karma küljes" ning ei saanud kuidagi jooksma :D Enda üllatuseks vabanes endal kerge kogus raha ning nl25 br hopsti olemas. Mängin siis again starsis, 3 pöeva vist olen nüüd lasnud. Hetkel tundub, et olen kinda hot runi peale sattunud, kuid mis seal salata, enda arust teen üle keskmise mängu ka juba. Mis põhiline suudan TILTI VÄLTIDA. Ennem olid kohutavad probleemid, a'la kui tõmmatakse mingi sakaut, siis any 2 Ai lõhkumine hakkas pihta. Loodame, et seda siis enam ei toimu. Fortunele kandsin rahad tagasi ning tnx for the trust. Andsin ise ka talle mõista, et vabanes enda raha vähe rohkem ning parema meelega laseks enda rahade eest.

    Hetke plaan on selline, et lasta starsis nii kaua kui võimalik. Soft üle kõige no doubt. NL50 vast ronin 1.7k+ vms rolli pealt, seega ühesõnaga läheb nats aega. Tasa sõuad, kaugele jõuad.

    Suur aitäh rankale, kes on viitsinud mu fucking whine ära kuulata ja on mind persest turgutanud, et ma suudan biitida neid emaseid. Selle eest talle pudel kui kohtume :D


    Muid jutte ka, tunudb, et bemmil hakkavad otsa lõppema asjad, mida remontida :D:D:D Ainuke asi, mis veel jõhkralt häirib on see, et vahetevahel pidurdades klotsid vilistavad. Tra need on mingid 800 eegused klotsid, originaal on küll 1.4k kuid jumala haudvaikus ka, ilmselt orgunnin need endale. Teine asi, mis häirib on nagin ustes, krdi tohmanid on talvel silikooni ustetihenditele lasta, aga seda fucki just ei võigi teha. Loodan, et silikoonõli eemaldaja aitab, kui ei, siis kogu ring uusi uksetihendeid (ei ole just odav, 4k vist >:()

    Kooliga ehk hakkab ka yhele poole saama selleks aastaks, 2-3 ainet on jäänud veel teha, ilmselt kokkuvõtmise asi.

    Tänane graph




    Viimased 3 päeva



    Ja no shit, guys ma runnin üle ev :)


    Ja statide graph ka.





    PS!! julgelt kommenteerige, kui midagi stattide vms kohta öelda on. Peace and loodame, et bemm kestab :D

  20. #1000
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    tore, et kenasti algus käima läinud.. statid meeldivad... peavad meeldima.. mul umbes samad.. veidi aggrom olen.. peaasi et sa uuesti musta masendusse ei lange kui mõni sessioon tikub miinusesse minema.. olgu need suckoutid või mitte.. ja lased oma solid mängu edasi..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES