Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 277 EsimeneEsimene ... 41495051525361101151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 5527
  1. #1001
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    pane sama vaimuga edasi!
    statid igati solid

  2. #1002
    Vana Tegija Kasutaja EGERT avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    ^ with them ladies
    Postitusi
    1 042

    Re: Leits - elu on lill

    Um, osta omale auto mis ei lagune või millel midagi vahetama ei pea ja remondiraha kanna fulltilti - saad järgmisena durrrr challenge vastu võtta

  3. #1003

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas EGERT
    Um, osta omale auto mis ei lagune või millel midagi vahetama ei pea ja remondiraha kanna fulltilti - saad järgmisena durrrr challenge vastu võtta
    piduriklotside vahetamine, see on lagunemine:D?
    sellist autot pole olemas, mille midgai vahetama ei pea

  4. #1004
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Leits - elu on lill

    whinest oligi siiber, tore et hästi läheb!

  5. #1005

    Re: Leits - elu on lill

    no mida aliast...

  6. #1006
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    piduriklotside vahetamine, see on lagunemine:D?
    sellist autot pole olemas, mille midgai vahetama ei pea
    ma vahetan siiani autol aint parktulede pirne ja õli:-)

  7. #1007

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Uniquest
    no mida aliast...
    unique :)

  8. #1008

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ma vahetan siiani autol aint parktule pirne ja õli:-)
    60k peal vist üeab juba klotse ka imo vahetama

  9. #1009

    Re: Leits - elu on lill

    Tore kuulda, et sul paremini läheb. Vahepeal ei külastanud üldse su päevikut, kuna tõesti need alla liikuvad graafikud tekitasid endasgi hirmu ning paha tunne jäi sisse, aga praegu täitsa meeldiv vaadata. :)

    VPIP ning PFR mul suht samad, aga flop cbet väiksem ning turn cbet suurem. ;D Aga eks see oleneb stiilist ka.

    Krt piduriklotsid pean isegi ära vahetama. Täna vilisesid iga pidurdamise peale ning suht mark hakkab juba. ;D

  10. #1010

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Tore kuulda, et sul paremini läheb. Vahepeal ei külastanud üldse su päevikut, kuna tõesti need alla liikuvad graafikud tekitasid endasgi hirmu ning paha tunne jäi sisse, aga praegu täitsa meeldiv vaadata. :)

    VPIP ning PFR mul suht samad, aga flop cbet väiksem ning turn cbet suurem. ;D Aga eks see oleneb stiilist ka.

    Krt piduriklotsid pean isegi ära vahetama. Täna vilisesid iga pidurdamise peale ning suht mark hakkab juba. ;D
    Ps kui vahetama hakkad, siis soovitan soojald originaali. Sport klotsid, a'la ferodod jms on mõledud töötamiseks kõrgemal temperatuuril, tava sõiduga seda kahjuks ei saavutata ning hakkavad samuti vilistama :)

    Seega extra raha ei tee paha. Sul oli vist audi? forssist peaks ka saama vms.

  11. #1011
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Leits - elu on lill

    Tee bemmil, mis tahad aga ära jumala eest upswingil piduriklotse vahetama hakka :)

  12. #1012

    Re: Leits - elu on lill

    mul oleks selle Agg% kohta küsimus. Ma vaatan, et kõigil on see kuskil 33-35%, aga mul on stabiilselt 25-26%. Ülejäänud statid on mul sarnased Leitsi omadega. Et, mida see stat näitab siis täpsemalt ja kui oluline see on? ???

  13. #1013

    Re: Leits - elu on lill

    mm see peaks imo see olema kui l2hed agro faktori peale lauas, siis ta näitab vastase neid % ja samplit sulgudes .. agressiivsus siis %nties mitte faktorina (mingi valemina saadud?)


    Ärge n2kku lööge kui puusse panin

  14. #1014

    Re: Leits - elu on lill

    Agg factor on tõstmiste suhe callimistesse, checkimised ja foldimised ei lähe arvesse.
    Ehk kui tõstad 6x ja callid 2x, siis on agg factor 3.

    Agg % näitab sisuliselt tõstmiste hulka protsentuaalselt, kusjuures on arvestatud ka checkimisi ja callimisi.
    Ehk kui tõstad 3x, checkid 5x ja callid 2x, siis on Agg % 30.



    Ausaltõeldes on kuidagi kergem foorumit lugeda, kui Leits vahelduseks ka võidab!
    Seda EV+ karmat peaks nüüd jätkuma pikaks ajaks :)

    Edit
    Loogika ütleb, et kui kahel mängijal on AGG factor sama, aga ühel mängijal AGG% madalam, siis järelikult ta checkib rohkem.

  15. #1015
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Leits - elu on lill

    Väga viis kala, kindlasti oli mõnus temaga möllata kui välja tõmbasid. :)
    Edu ka grindimisel oleks vahva vahelduseks lugeda et sul kõik käed peavad sai juba 30 lehte downswingi kohta lugeda rohkem ei viitsi

  16. #1016

    Re: Leits - elu on lill

    Päris hea päev, peab mainima. Lõpetasin +150$ peal, vahepeal oli +190 isegi juba.. lõpus ei suutnud korra AA'd foldiida, näha oli et dongil oli käsi, aga noh juhtub ..

    BTW ülepika aja mängisin nii öösel, peab rohkem mängima hakkama öösiti. HAIGELT fishised on lauad, sick fuck täitsa _S

    T9 110bb pf AI, K4 5bet AI callid jne jne .. sick .. väga AK'd ei foldi nende vastu :D

  17. #1017
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Päris hea päev, peab mainima. Lõpetasin +150$ peal, vahepeal oli +190 isegi juba.. lõpus ei suutnud korra AA'd foldiida, näha oli et dongil oli käsi, aga noh juhtub ..

    BTW ülepika aja mängisin nii öösel, peab rohkem mängima hakkama öösiti. HAIGELT fishised on lauad, sick fuck täitsa _S

    T9 110bb pf AI, K4 5bet AI callid jne jne .. sick .. väga AK'd ei foldi nende vastu :D
    ma ju ütlesin, et su sitt run ükspäev lõppeb. loogika vastu ei saa miski. wp!

  18. #1018
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Agg factor on tõstmiste suhe callimistesse, checkimised ja foldimised ei lähe arvesse.
    Ehk kui tõstad 6x ja callid 2x, siis on agg factor 3.

    Agg % näitab sisuliselt tõstmiste hulka protsentuaalselt, kusjuures on arvestatud ka checkimisi ja callimisi.
    Ehk kui tõstad 3x, checkid 5x ja callid 2x, siis on Agg % 30.

    Ausaltõeldes on kuidagi kergem foorumit lugeda, kui Leits vahelduseks ka võidab!
    Seda EV+ karmat peaks nüüd jätkuma pikaks ajaks :)

    Edit
    Loogika ütleb, et kui kahel mängijal on AGG factor sama, aga ühel mängijal AGG% madalam, siis järelikult ta checkib rohkem.
    Lugege ka läbi: http://forumserver.twoplustwo.com/78...ng-2-a-270284/ saate teada, kuidas mõlemaid saab korraga kasutada.

  19. #1019

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Päris hea päev, peab mainima. Lõpetasin +150$ peal, vahepeal oli +190 isegi juba.. lõpus ei suutnud korra AA'd foldiida, näha oli et dongil oli käsi, aga noh juhtub ..

    BTW ülepika aja mängisin nii öösel, peab rohkem mängima hakkama öösiti. HAIGELT fishised on lauad, sick fuck täitsa _S

    T9 110bb pf AI, K4 5bet AI callid jne jne .. sick .. väga AK'd ei foldi nende vastu :D
    nl25 on 24h fishe täis

  20. #1020
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Fortune
    nl25 on 24h fishe täis
    selles suhtes on õigus, aga sa leits jäta see nv joomata ja proovi mängida reede ja laupäeva öösel. Luban, et saad kõva kõhutäeie naerda ja väga suure tõenäosusega ka päris kena kopika. Ma ei viitsi hakata siin uurima HEMi, aga mälu järgi peaks kõik reede ja laupäevaöised sessid mul olema like 20+bb/100

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES