Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 277 EsimeneEsimene ... 242505152535462102152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 5527
  1. #1021

    Re: Leits - elu on lill

    Mingil põhjusel on kõige parem pühapäeva öö imo. Kuskil kella 3st - 7'ni on puhta perses ;D

  2. #1022

    Re: Leits - elu on lill

    Nonii, täna viskas üle, et auto krigiseb nagu minig vana saan. Läksin UM'i suure vihaga. Esimesed uued piduriklotsid läksid .. küsisid, et kas tahate vanu tagasi, et need ju põhmst uued, ma ytlesin visake need suure kaarega emajõkke :D hakkasid naerma.

    Teiseks auto nagises nii kohutavalt salongis. Hakkasin juba vihaga uusi tihendeid tellima (800 eeku tk), aga nad soovitasid, et neil mingi määre vms, pidavat nagina kaotama. Ma mõtlesin, et ah pole mul ju midagi kaotada. Ja hops masin on haudvaikne, yhtegi naginat pole. Soovitasid iga 3-4 kuu tagant sellega hooldada tihendeid. Ja et silikoonõli neist kaugele hoida.


    Kõvasid alesid teevad mulle juba vähemalt :D:D

  3. #1023

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Nonii, täna viskas üle, et auto krigiseb nagu minig vana saan. Läksin UM'i suure vihaga. Esimesed uued piduriklotsid läksid .. küsisid, et kas tahate vanu tagasi, et need ju põhmst uued, ma ytlesin visake need suure kaarega emajõkke :D hakkasid naerma.

    Teiseks auto nagises nii kohutavalt salongis. Hakkasin juba vihaga uusi tihendeid tellima (800 eeku tk), aga nad soovitasid, et neil mingi määre vms, pidavat nagina kaotama. Ma mõtlesin, et ah pole mul ju midagi kaotada. Ja hops masin on haudvaikne, yhtegi naginat pole. Soovitasid iga 3-4 kuu tagant sellega hooldada tihendeid. Ja et silikoonõli neist kaugele hoida.


    Kõvasid alesid teevad mulle juba vähemalt :D:D
    Sa vist juba oma nägu seal v? :D

  4. #1024

    Re: Leits - elu on lill

    mõne korra olen k2ind ;D

  5. #1025

    Re: Leits - elu on lill

    Tra vahetasin need klotsid ära .. heater taandus ... 1.5BI plussi t2na ainult ... fuuuuck

  6. #1026

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    Tra vahetasin need klotsid ära .. heater taandus ... 1.5BI plussi t2na ainult ... fuuuuck
    Nagu Ranka ütles - ei tohi pidureid peale tõmmata heateri ajal! ;D

  7. #1027

    Re: Leits - elu on lill

    neid kk vs aa tulem ahakkab siis j22bki tulema .. 1.4k käe jooksul 4.

  8. #1028

    Re: Leits - elu on lill

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($57.80)
    Hero (UTG) ($26.65)
    MP1 ($23.65)
    MP2 ($5)
    CO ($25)
    Button ($22.20)
    SB ($5)

    Preflop: Hero is UTG with K, K
    Hero bets $1.50, 2 folds, CO (poster) calls $1.25, 2 folds, BB calls $1.25

    Flop: ($4.60) 3, J, 2 (3 players)
    BB bets $1, Hero raises to $3, 1 fold, BB raises to $5, Hero calls $2

    Turn: ($14.60) Q (2 players)
    BB bets $5, Hero raises to $13, BB calls $8

    River: ($40.60) A (2 players)
    BB bets $7.25, Hero calls $7.15 (All-In)

    Total pot: $54.90 | Rake: $2.60
    Main pot: $54.90 between BB and Hero, won by BB

    Results:
    BB had A, 3 (two pair, Aces and threes).
    Hero mucked K, K (one pair, Kings).
    Outcome: BB won $52.30


    3 sellist k2tt v2hemalt täna, suudab riveirl keegi foldida?

  9. #1029

    Re: Leits - elu on lill

    -1BI'ga l2ksid lauad kinni ... mingi maintainance vms tuli .. kerin magama parem selleks ajaks.

  10. #1030
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Leits - elu on lill

    ma ei puutu yldse starsi enam enne kella üheksat õhtul. nõmedaid nitte täis kõik kohad ja 24-tabledes ei jää muidugi aega ka eriti, et nende vastu mingit asja hakata aretama.

  11. #1031

    Re: Leits - elu on lill

    tõstad sa kõiki käsi 6x BB?

  12. #1032
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    tõstad sa kõiki käsi 6x BB?
    Tal oli poster käes ja igati hea mäng tema poolt.

    EDIT: PF osa pean silmas.

  13. #1033

    Re: Leits - elu on lill

    MINGE KARU *****, 3 WAY AI JA OBV FLOPIS K NING MUL AA, TYRAVITU NÄOD EI VÕI PIDADA SIIS

  14. #1034

    Re: Leits - elu on lill

    Nonii võin enda mängu nädala lõppenuks lugeda. Täna tsüklisse kuna sõber sõjav2est vabaned, homme ilmselt parandan pead ja pyhap puhkan :D Seega mädakavahetuse mängimine ilmselt kaob ära. Mängisin enda kohta suhteliselt palju.

    fortunele kandsin rahad pyhap tagasi ning hakkasin enda rahade eest laksma esmasp. Seega Esmasp-reede mu sess see kord saigi. Oli nii biite kui ka lakboximist .. kergelt üle EV. Lõpuks ometi ütlewks selel kohta. Täna oli kino käsi 3way AI .. QQ vs KQ vs AK, obv QK tõmbas ära .. ja obv tullid kommentsid kuskilt et sitem käsi võidab alati :D Mul obv QQ.

    Nyyd ujuma siis maale ettevalmistusi tegema ja siis JOOMA.

    5 päeva graph ka. i like nl25 .. ja TILTI pole kordagi l2ind .. a korra l2ksin, a siis insta lendasid aknad kinni ja l2ksin ujuma. Tundub, et aitab



    Statid on suht solidid, fold to cb ehk võiks suurem olla, eks tegu ole kerge hiiteriga ka, kuid enda arust olen oma parimat mängu teinud, mis ma üldse kunagi teind olen. Complicated lause kuid nii on:D


    Ahja 11.75bb/100 over 14281. Sample on küll väike, kuid lootust on mängu biitima hakata

  15. #1035

    Re: Leits - elu on lill

    Mul ka täna Parim Sõber vabaneb sõjaväest, rsk kus võib hea tunne olla sealt vabaneda :)

  16. #1036
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Leits - elu on lill

    same here, paar värdjat vabanesid, selle nädalavahetuse märksõnadeks saavad:

    katki, sodi, umbes, ******, päike, perses, õlu, deliirium.

  17. #1037

    Re: Leits - elu on lill

    kena run, loodame, et jätkub :D

  18. #1038

    Re: Leits - elu on lill

    kuidas läind on viimasel ajal?
    Ma olen vahepeal sõbraga teinud paar coaching sessi ja sind ka lauas paar korda näha olnud ;D

  19. #1039

    Re: Leits - elu on lill

    nädalaga 20bi plussis
    põhjust v2ga nurisemiseks hetkel pole

  20. #1040

    Re: Leits - elu on lill

    starsi hea elu on vist otsas .
    nii card dead ei m2letagi viimast aega ... 1k käe peale parim leht on TT, a ehk kisub parmeaks

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES