Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 277 EsimeneEsimene ... 444525354555664104154 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 5527
  1. #1061

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas goldec
    Mitu lauda mängid?
    12-15

    e:
    tuli kerge cashout teha .. seega ilmselt nl50 on järgmise, ülejärgmise nädala alguse plaan :)

  2. #1062
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: Leits - elu on lill

    novott, saad hakkama kyll ju

    edu edaspidiseks :)

  3. #1063

    Re: Leits - elu on lill

    FUUCKING CASHOUT = INSTA HYPER DOOMSWITCH
    Starsi roheline koll kes sa keldris kinni oled ning nuppe vajutad, otsi nyyd databaasit leits nimi nind l2hme tagasi normali peale. unusta see roheline switch nupp :D

    3x kk vs aa, must like it
    AA vs QQ no good ...

    uskude või mitte, ma olengi nii ebausklik et peale igat cashauti on insta doomswitch, siit j2reldus, ei või raha v2lja võtta :D:D

  4. #1064

    Re: Leits - elu on lill

    Tee nii, et enne miljonit ei võta. :D

  5. #1065

    Re: Leits - elu on lill

    FH vs QUADS ka pbv, polndki ammu saand, üldiselt otsustas starsi jumal mu kaardijoksu külmutada ja biitidea yle kylvata, ei viidsi m2ngida enam 2.5k kätt ja -0.5BI, on n2ha et ei tule täna ehk omme on parem

  6. #1066

    Re: Leits - elu on lill

    Plät sain täna yli maasika bemmi pakkumise 530i 2005a algus E60 siis ... Hind on üli maasikas, ilmselt homme-üle homme vaatan üle. Tyyp oli nõus veel minu oma vastu võtma + ma maksaks vahe kinni... Vaatan kuidas see finants lubab. Kui raibe on pole midgai teha, aga muidu peaks ok olema. Eks kuuleb lähipäävil

  7. #1067

    Re: Leits - elu on lill

    Sedaan siis seekord? :)

  8. #1068

    Re: Leits - elu on lill

    JEESUS FUCKING CHRIST. Käisin seda autot vaatamas, tra hulelmat saani ei ole olemas :D Ma pakun et selle pildi remondiarve on mingi 50-60k. Nahksisu on nii käest lastud, okei lisasid oli, kont ei tööta, vihmasensor ei tööta, yks xenon eest l2bi, teine roosa, st kohe kohe minemas. Ühesõnaga saan mis saan, head asja odavalt ei saa, olgu nad nii rahahädas kui tahes :S

  9. #1069
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    vihmasensor on nuts:-) samamoodi nagu ka tunnelituled:-)

  10. #1070

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    vihmasensor on nuts:-) samamoodi nagu ka tunnelituled:-)
    on .. selle remont ei tohiks kirves olla .. point on selles, et kuradi sildadeni ma ei jõudnudki, pretty sure et õõtsasid oleks aeg vahetada, 130k oli l2bisõit .. seega 50k on siuke enda leevenduseks pakutud summa, aga kuradi ilus oli küll muidu. Aga noh, mõttetu on j2lle osta auto, mida remontima hakata :D Sõidaks korras autoga ka vahetevahel :D

  11. #1071
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Leits - elu on lill

    ega sa juhuslikult mõne enda poolt kasutatava remonditöökoja kaudu sellest autost kuulnud? :)

  12. #1072

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas LuuK
    ega sa juhuslikult mõne enda poolt kasutatava remonditöökoja kaudu sellest autost kuulnud? :)
    Lol OBV EI :) Mina kasutan 2-3 remonti töökorda, need on: UM, CARMASTERS tlnas ja üks väga-väga tark bmw tüüp.

    Ma ei julgend isegi UM'i 24p testi selle autoga minna .. naertakse v2lja, kui sellist saani hakkaks ostma :D imo oli midgai kastil ka h2da siduri mingi teema (autom kast). 530 kohta ei läinud ka nii nagu minema pidaks.

    Seega case closed :)

  13. #1073
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    mis sul hinnapiir on autot ostes?

  14. #1074
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Leits - elu on lill

    Ja sina juba mõtsid, et saad unelmate diili aga elu on ikka karm :D

  15. #1075

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mis sul hinnapiir on autot ostes?
    mul ei olnud mingit plaani mitte midgai osta :D Lihtsalt tuli selline pakkumine ning oleks ta korras olnud oleks patt mitte olnud osta seda :)

    Lähimal ajal ei ole mul plaanis midgai osta :D kui just tõesti hyper pakkumist ei saa ... Patt oleks enda auto hetkel müüa, teades kui korras see on ja kui muretult j2rgmine omanik saab sõita :D Aga see selleks ... doomswitch nupust oleks üle vaja saada :D

  16. #1076

    Re: Leits - elu on lill

    DOOMSWITCH ON KENA, viimased 16x mis ässasid olen saanud, neist 11x olen saanud blince, 4x kaotanud pf AI ja korra AA vs AA, posidi riidivad miond valusalt

    viimased 14x KK, ässade vastu olen sattunud 5x, pf nuppe obv, ja 9x blinde

    tüüpideö on mingi meta mind riidid kui mul k2si vist on

    AA vs A4s pf ai, kus sa siis sellega et ma võidaksin?
    KK vs JJ, obv river J

    **** MA YTLESIN KOHE, ET SEE SAMA NIKK HAKKAB AGAIN PIHTA, mine ***** stars keri põlema end

    ei ma olen veel v2he biite saanud
    set vs set
    flopilt top 2 ai, obv riverdab seti .. minge ***** again

    3bet flop
    obv AA mul, flop 789, nuppe flopilt .. river 5, obv 66 vastas



    ranka mainis midgai prima võrgu kohta, no´ffence aga see stars on kordades hullem. 18k kätt jooksed NORMAALSELT mitte mingi rõveda hiiteir peal, järgnev 200K+ kätt on obv mingi "paha varaitsiooni ots" again


    FCKIN ***** OBV CALLITAKSE 4BET QQ'GA, MUL FAKING OBV KK JA FLOPIS Q JA J2LLE ******, **** FUCKING RIGGED URGAS, KÕIK 2 AUTERID HITIVAD

    se stars on faking teh rigged urgas, ***** ma kinno, tõmmake sellele sitale nii kaua tuld ja tikke
    nagu tavaliselt .. siis ega mul enne seda runni paranaemist pole loota ku ica 240k köes p2rats, tunnen 18k rõõmu ja agaion 240k teh downswing

    plat kui pissed off see pask ajab

  17. #1077

    Re: Leits - elu on lill

    Ühes filmis oli ka selline vend, kellel üldse ei vedanud. Ta võeti kasiinosse tööle ja kui vaadati, et keegi on liiga lucki black jacki või crapsi laudadel, siis saadeti too vend laudade juurde ja kõik hakkasid kohe kaotama. Saada olympicusse kiri, järsku on nad huvitatud ^^.

  18. #1078
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Leits - elu on lill

    Leits is Back lol :D

  19. #1079

    Re: Leits - elu on lill

    Tegin mingi 180 man 7$ sng'd, sick mis run oli yhel vandil. AA, KK, AA, AK järjest mo wtf .. ma obv h2visin oma 77tega ta AA vastu, a tiltasin 15ndaks ära end ikka

    e: mängsin 22$ freezouti ka .. 1.5h mängu, sain QQ obv AA vastas ja lennuk ... ei ole lihtne turnam2ngija elu

  20. #1080

    Re: Leits - elu on lill

    Nii mänginud steppe ja 180man sng'sid natukene ja huvitavat statistikat. 21st coinflipsti EI OLE MA VÕITNUD MITTE ÜHTEGI. täiesti haige .. **** see stars on uskumatu urgas
    Mõned näited:
    77 vs A8
    TT vs AJ
    AK vs 66
    AK vs 77
    AQ vs TK
    99 vs AJ
    TT vs AK
    JJ vs AQ

    jne jne .. **** mul puudub selle sita kohta sõnu .. palju õnne nende inimestele kes neid sng'sid panevad, minu jaoks total väärastanud play .. viimane kord kui ma neid proovin.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES