Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 277 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 5527
  1. #101
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    täna UM's oli siis säästuarve, kõigest 2.2k, tagumine vasak parkimisandur + pesu siis. Võiks alati nii odavalt saada.

  2. #102
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    upswing l2bi .. -60$ päev, pohmelliga on suht kehv mängida ka.... 1.3k köe peale ei tuknud täna yhtegi setti, korra lükkasin AA 4 betidu flopis sisse ... 3 ristit maas, obv AQs vastas ja flush -.. aitab ka praeguseks

  3. #103
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    2.5k kätt .. no sets .. **** kui sick .... panen pot pot pot 3 tänavat .. obv sain aru et rea tõmme .. saab hoopis runner runner masti .. lahe... again runner runner 2 paari .. tra kõige haigem on see et poisid hitivad nii valuisalt

  4. #104
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Kuidas mängustiili muutnud oled? Ja see nüüd teine päev miinust nagu aru saan, siis nüüd oleks vaja ettevaatlikumalt mängida, et mingi miinus päevade sadu tulema ei hakka.

  5. #105
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    no normaalselt mänign aga valusal thitivad liht

  6. #106
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    no normaalselt mänign aga valusal thitivad liht
    Selle hittimise vastu ei saa midagi teha, selline see mäng on kord.

  7. #107
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    sain juba .-80 peale ... again -4bi .. tra tambin 2 tänavat pit pot , tyyp tuimalt obv callib oma auku ostuga ja riveriks kenast isee tulebki. täiesti haige mis toimiub .. esimen set tuli ka set% 0.8

  8. #108
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    AH lõpetasin ... callin pf 88tega IP. flop 256 FD. paneb poti, panen otsa, callib. Turn 4 .. panen, ma insta nuppe. See insta call obv 77 ja faking obv roiver on 3, t'iesti haige mis timus. lõpetan ära -4bi .. ainult hullemaks on minemas

  9. #109
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    AH lõpetasin ... callin pf 88tega IP. flop 256 FD. paneb poti, panen otsa, callib. Turn 4 .. panen, ma insta nuppe. See insta call obv 77 ja faking obv roiver on 3, t'iesti haige mis timus. lõpetan ära -4bi .. ainult hullemaks on minemas
    Jubedad moronid ikka mängivad, majanduslangust ei ole näha, loobivad raha küll tuulde ;D

    PS. pahatihti hitivad valel ajal ainult.

  10. #110
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    ah minge ***** .. jälle -2 BI. Panen tuimalt pot pot 2 tänavat .. obv riveriks tuleb 4 masti or 4 rea kaarti..ning kütetakse nuppe.
    ma ei saa aru mis moodi see mängumootor nii ööe ja päev saab olla. hetgkel on 8BI kukkumine toimunud .. tõsiselt ma ei näe kohta kust ma saaks hetkel.. Muiduig 4betide callimine mingi 55 ja 66'ga .. no selge et ma seal AA'd ei foldi, obv hititakse setid. eile + täna, see on ca 5.5k kätt, mu setmine on kõva 2.1%

    Tra nii närvi ajab see pask.

    Vaatasin oma käsi üle, no tra ma ei näe hetkel mida ma avlesti teen...lihtsalt mingi "perfect" run. üldiselt ma ei imesta kui ma kuu lõpus olen again -1k$ miinuses.

    Konkreetne näide: Mul AK .. 3 bet pf, obv 2 calli. flop AK7, panen 75% potist, call ja üks fold, turn Q, panen veel ca 70% call, river T, no mida ***** mul ei ole mingeid oddse sela enam callida...obv c/f


    Lahedad viimased kaks päeva, tundub et siin kodus on minig lakbox trollid
    [img width=750 height=438]http://img9.imageshack.us/img9/6673/viimased2pevaeq3.jpg[/img]

  11. #111
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    See mingi hommikune sess sul juba või, mul eile tuli ka nulli ring, trollid kobistasid ja ise tegin ja jama nats.

  12. #112
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    10 BI jälle otse alla .. minigi 180 daalane mpot läks ka kenasti, pf 4bet, obv 2 calli. AJ ja JJ callisid. mul obv KK. flop kena 1 auter J high ja nupud l2ksidki ...see ftp mängumootor on nagu mini öö ja päev .. ma ei te a mis moodi seal on vüimalik normaalselt kausmit näidata


    [img width=750 height=438]http://img3.imageshack.us/img3/7286/imemunnisp2.jpg[/img]

  13. #113
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kuidas mängustiili muutnud oled? Ja see nüüd teine päev miinust nagu aru saan, siis nüüd oleks vaja ettevaatlikumalt mängida, et mingi miinus päevade sadu tulema ei hakka.
    obv et sõnasid ära, selliseid lauseid ei tohi mainida

  14. #114
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    10 BI jälle otse alla täna... minigi 180 daalane mpot läks ka kenasti, pf 4bet, obv 2 calli. AJ ja JJ callisid. mul obv KK. flop kena 1 auter J high ja nupud l2ksidki ...see ftp mängumootor on nagu mini öö ja päev .. ma ei te a mis moodi seal on vüimalik normaalselt kausmit näidata
    Läksid Nl50 tagasi?

  15. #115
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    obv, korralik roll olemas ... lihtsalt noh, käed ei pea .. ja tõmmatakse igalt poolt. ..tuleb paar p2eva puhkust vast

  16. #116
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    naiss jälle -2BI... **** AA vs AQs püf AI obv j2in taha. T high flop mul obv QQ vs AT .. opbv suhkami. -12BI otse alla lendanud siis. Ma ei saa läbi ussimyunni ka kasumit näidata, kui iga teine asi kräkitakse tuimalt ära. Kaardijooks on ka päris tip top peaks mainima. nagu ennem ütlesin, ma ei imesta kui 10 päeva pärast olen -1.5k$, sest hetkel on võimatu kasumit näidata.

    **** tõsiselt sitaauguni on sellest ftp'st. tra kui see +900$ oli upswing, vaataisn oma käsi, seda ei saagi mingiks upswingiks nimetada. esimest korda oli aeg kui mu käed üpidasid vatsu kui ma ees olin


    Kena downswing siin siis. **** ei usu et see pask ajab tildi kui faking igakord ma nuppe väänan olen ees, ja obv trulevad runner runnerid or ma ei tea mis asjad. Ja siis räägitakse, sa vist teed sitta mängu. **** see ftp pistku oma kuradi ma ei tea mis asjad *****.

    [img width=750 height=438]http://img101.imageshack.us/img101/4892/mingemunnnirf0.jpg[/img]

    7BI to 0 ... siis oleks kena 20BI tagasi kukkumine

    Arvatvasti teen ca 500-600$ cashoudi ja l2hen NL25 ning seal kuni bustoni, kui eu tule ... ma ei viidsi mängida enam .. päevas päeva on mingid sakaudid, närvikulu on juba suurem kui see pokker enam asja väärt on

  17. #117
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Vahelduseks Starsi äkki? Toa vahetus võib mindsetile hästi mõjuta tõesti.

  18. #118
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Vaatasin tänase sessi käed üle. Üks donk lüke oli .. enamus oli mingi 80/20 olukordade kaotamine obv.

  19. #119
    leits
    Guest

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Vahelduseks Starsi äkki? Toa vahetus võib mindsetile hästi mõjuta tõesti.
    vaevalt et see starski midagi muudab, kuigi ma mõtlen selle peale, see FTP ajab tõsiselt juba liiga tilti ... Tänane sess siis obv 2BI below EV .. mõtlengi vb mujale liikuda.

    Teine küsimus on see, mis ma hakkan peale 27k punktidega.

  20. #120
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    vaevalt et see starski midagi muudab, kuigi ma mõtlen selle peale, see FTP ajab tõsiselt juba liiga tilti ... Tänane sess siis obv 2BI below EV .. mõtlengi vb mujale liikuda.
    No ma vaatan ka, et juba kuid mingi kala seal tildis käib, mis tundub juba kahtlane. Alati lükkad nupud sisse ees aga kunagi ei pea, kaua võib.

Lehekülg 6, kokku 277 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES