Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 277 EsimeneEsimene ... 2363717273747583123173 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 5527
  1. #1441

    Re: Leits - elu on lill

    Ja sain -2bi peale .. ja siis 4bet callitakse 33'dega ja aa cracked ja KK vs JJ ja QQ vs TT .. k2ige *****. lüilitasin huvi p2rast ev ka sisse .. 2bi all, a noh ta ei arvesta 4bet flopilt ai jms

  2. #1442
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Leits - elu on lill

    normaalne.. ma jooksen ka NL25 5 buy ini alla EV

  3. #1443

    Re: Leits - elu on lill

    Ütlen ausalt, kes suudaks sellise runniga VÄHEMALT 0'i jääda nagu ma täna kogesin, ma ostaks sellele 1k'se hennesy konni .. sest see on lihtsalt võimatu ... 3bet floppides ja 2x 4bet floppides, mis AA*ga olid, ei võitnud ma MITTE KORDAGI shodowni .. kokku ässadega 7 showdowni, millest mitte ühtegi ei saanud endale ... nii et eks run räägib enda eest. 2 set vs setti.

    lugematul hulgal KK vs AA ja QQ vs Ax .. mis ei pidanud ..

    ja lõpptulemus on selline. Kusjuures nii kui -2bi peale sain, siis oli nagu insta .. starsi vitunäod vajutasid nuppu noomswitch ja oligi l2ind ... loo moraal ... saadame starsi ***** ja l2hme magama


  4. #1444

    Re: Leits - elu on lill

    Tra pidin järgmise 200$ cashaudi ka tegema olude sunnil ... ime ka miks see roll meil ei kasva .. kui nädalas on vaja 400$ cashautida

  5. #1445

    Re: Leits - elu on lill

    TYR AK2IGE ***** TÕSISELT 5 TOP SETTI FD BOARIDL .. KÕIK FLUSHID TULEVAD JA MA EI HITI MITTE YHTEGI MAJJA .. KÄIGE TÕSISELT OMA STARSUI RIVERITEGA PUTSIAUKUS .. 9bi alla ev .. iga k ord kui ma olen ees EI VÕIA MA .. ***** ***** K2IGE *****

    3bet AA .. obv 73s callib.. flop J49 .. bullet, insta call, turn 3 .. second barrel .. insta call .. turn 3 .. 3rd barrel .. nupud .. callin .. no minge tõsiselt seavittu

    fcking puissyed .. tegin cashaudi ka kerge .. see tõmbas extra doomswitchi peale .. fucking tilt
    tõmban sliipi ära 6k+ kätt m2ngitud ööga

  6. #1446
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    normaalne.. ma jooksen ka NL25 5 buy ini alla EV
    +1

  7. #1447

    Re: Leits - elu on lill

    :Dwifi täitsa töötab telefonil

  8. #1448
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    :Dwifi täitsa töötab telefonil
    Millise isendi koju tõid siis :)?

  9. #1449

    Re: Leits - elu on lill

    Nokia N86 Black

  10. #1450

    Re: Leits - elu on lill

    See 8mp fotokas teeb lausa uskumatuid pite .. mul j2i karp lahti ... sunseti pildistades nagu supe ... 16gb on mälu ka .. pole ilmselt kaati l2hiajal juurde vaja .. wifi .. gps ... jne

    Viisin tohmanid Viljandi baari ... tra teen starsti lahti, hakkan mängima .. telefon heliseb .. TULE JÄRGI, MA OLEN NII TÄIS .. kainejuht = -ev

  11. #1451

    Re: Leits - elu on lill

    Uus telefon tõi veel vist halba karmat koju juurde. Kõik KK, QQ 3 bet flopid on JJ4, QQ3, TT2 .. mängin pot controliga l2bi ja fishid n2oitavad J2, Q9, T4 .. üli **** run yhesõnaga .. sette 5.3% tämna .. kuu lõikes ~8 .. mitte just parim.

    Pf fishid min 3betivad .. mul alati obv poket .. tra mul on super hyper oddsid callimiseks .. mingi 10+x callisin ja obv ei yhteggi ... sellest ka see 3bet call suur on mingi 37 vms sick sick sick ...

    võiks see pedekas run yle minna juba

  12. #1452

    Re: Leits - elu on lill

    wau, see nokia n86 on täpselt minu n96 koopia, lihtsalt kuidagi väiksem ja tundub nagu see oleks plastmassihunnik :D

  13. #1453
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Leits - elu on lill

    leits, sina vä ? ;D

    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=337292

    ää solvu, ma jõudsin just koju ja huumorisoon on viimased 15 tundi piirituse sees ligunend

  14. #1454

    Re: Leits - elu on lill

    ei, sinu kahjurõõmuks võin öelda, et mul on ikka juhiload olemas.

  15. #1455

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    wau, see nokia n86 on täpselt minu n96 koopia, lihtsalt kuidagi väiksem ja tundub nagu see oleks plastmassihunnik :D
    N96 on 100 eeki odavam isegi :) Mulle ei istunud n96 kätte. Liiga suur tho minu jaoks, taskus on ebamugav jne ... point on sama neil telefonidel enam vähem siiski

  16. #1456

    Re: Leits - elu on lill

    Mängin ilmselt täna 200K GUA'd starsis ... 50% müügiks 55/3 = 27.5$ .. anybody wants? On lakboxi tunne täna

  17. #1457

    Re: Leits - elu on lill

    Ja cashi swing obv j2tkub .. ei biidi ma neid fishe ka .. poe midgai teha kui kõik QQ ja KK 3bet flopid on A high ning insta saan c/r ai'd ,... huvitav kaua see swing j2tkub veel ... ca 20k kätt juba

  18. #1458

    Re: Leits - elu on lill

    3k+ kätt ... +10$ lõpuks ... hiiter obv :D

    Täna võitsin shorti vatsu AA vs AA .. ilmselt on märk taastuvast lakboxist

    Viimase 15k köe graph .. mitte just väga "kena" total fail on see. A noh, arvestades coolereid, bad beate, sitta runni olen isegi suht minimaalse kaotanud ..




    ONFG und ei tulnd, mõtlesin m2ngin ... 3 top setti vs masti tõmbed .. kõik tõmmatakse kokku obv ja ma obv ei hiti kordagi oma maja .. täiesti haige .. igakord kui ee soled ei ole võimaöik võita .. l2bi sakautide umbes see raha tulebki siuke tunne v2hemalt .. 25k and counting .. kui masti tõmme idiootsel regularil ei tulem siis tuleb seti vatsu runner runner rida ikka.. mõttetu urgas

  19. #1459

    Re: Leits - elu on lill

    Nohjah peaegu pool kuud läbi ning mõtlesin, et teen kerge update, kuidas siiamaani läinud on. Ütleme nii, et kuu algus oli awesome ja nüüd viimased 20k+ kätt on vaikus enne tormi vist ... Kõik setid kräktiakse (küll hitivad gutshotid, küll open endedid, fd'd jne jne). Imelik on see, et ma pole viimase 20+ setiga maja saanud .. a noh 2kki paraneb mingi aeg see. Omaarust teen täitsa tasemel mängu, kuid käed ei pea lihtsalt vastu mitte mingist asendist. QQ, KK 3bet flopid on 95% ulatuses A highd .. enamus kordades obv saan c/r AI sealt ... ning mul ei jäägi muud üle kui foldida .. Enda mängus ma hetkel ei kahtle vapsjee ... vb mõnes momendis olen kergelt spewy, kuid run on lihtsalt nii sitt, et lausa halb hakkab.

    Ok aitab starsi kirumisest ka, vähekene statistikast ka.
    Kuu lõikes olen 13/10/2.8 mänginud .. Mänginud olen enda kohta kõvasti, kohe väga kõvasti. Tulemusega olen nii ja naa rahul .. Kuu algus oli obv kerge hiiter ka ... nii ei saanudki asjad kuu lõpuni välja joosta, kuid hetkel on ikka täitsa surm.
    Selle kuuga olen siis juba 4603 VPP'd starsis teinud. Alla 3k jäänud platiniumstari säilitamiseks, peaks toime tulema.
    Roll on ka noh sela 30-40 BI vahel ... NL50 roll oleks ammu koos, kuid enda lolluste tõttu ei ole sinnani veeö jõudnud. Ainuüksi eelmine nädal tuli 650$ eest cashoute :/

    Tänane mängu graph ... Võtan kokku paari sõnaga: kõike, mida oli võimalik kräkkida, seda ka tehti. 4x setiga sd .. obv minu poole see kord rahad ei vajunud ... Üldiselt tegin aga enda arvates head mängu .. kui kaarti pole siis teda ka pole :) Üks 4bet bluff läks persse, rohkem väga ei spewinud.





    Paneme siis ka kogu kuu graphi üles. Käsi nagu näha on päris kõvasti ... Ma ei tea rohkem ei oskagi midgai öelda .. küll see run paraneb ... Tahaks 40BI kuu ära teha. Vaadates siin teiste inimeste blogisi kus tõmmatakse 100BI+ kuusid, siis mu 40 on ikka väga tagasihoidlik :D:D




    Vot tak.

    Und raisk veel pole ... vahin mõne spooksi osa ära .. 2kki on tulemas siis see uneke ka.


  20. #1460

    Re: Leits - elu on lill

    Ah minge ***** teen 80k'le stikat .. 3 alles .. 2 saavad pileti. 3 saab mingi 27$ .. üks tyyp .. 300/600 blindid .. mul miski 3.8k stack ... tüüübi stack 300 ... mõlemad callime .. checkime l2bi .. saab duubli .. ok siis kaotab .. jääb j2lle mingi 200 alles .. ja j2lle saab duubli .. **** see debiilik võitis 8 coinflippi järjest .. no mida ***** mul selliste piidrite vatsu teha on? Obv ma j2in 3daks K4 vs A4 ja persses .. **** see stars ajab nahhui nii tilti .. nahhui neid debiilikuid ja idioote ta hoiab ...

    Tänane sess ka obv -3BI j2lle .. **** ykski k2si lihtsalt i pea .. nii marru ajab

    Ja nii hästi mängivad Nl25 14/10/4 regularid.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($25)
    BB ($25)
    UTG ($24.90)
    MP ($25.45)
    Button ($26.80)

    Preflop: Hero is SB with K, A
    3 folds, Hero bets $0.75, BB raises to $2.75, Hero raises to $8, BB raises to $25 (All-In), Hero calls $17 (All-In)

    Flop: ($50) A, J, 4 (2 players, 2 all-in)

    Turn: ($50) Q (2 players, 2 all-in)

    River: ($50) 7 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $50 | Rake: $2
    Main pot: $50 between Hero and BB, won by BB

    Results:
    Hero had K, A (one pair, Aces).
    BB had J, Q (two pair, Queens and Jacks).
    Outcome: BB won $48

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES