Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 87, kokku 277 EsimeneEsimene ... 3777858687888997137187 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 5527
  1. #1721

    Re: Leits - elu on lill

    Võtsin kasutusele selle StarsAssistant .. fucking nuts asi ... lahmib ise timebanki ja istutab lauda .. aga selle r nupul peabi kka ise klikkima, võiks selle ka ära teha siis oleks kyll nuts ja muud ei oskagi tahta vist :D Ilmselt tableninja istutab mind 25$ lauda ka jah?

    siukest asja ennem kasutanud pole siis ei oska unistadagi sellest :D

  2. #1722

    Re: Leits - elu on lill

    Nojah .. rigged on see proge .. obv 7 bi insta alla kolinal ... +7st bi'st sai +5$ .. ja nyyd again nl50 shot ... tilti pole .. liht mingi 4 set vs set olukorda jne .. juhtub, mis teha .. **** ma pean seda nl50 ükskord biitima hkkama, aua see nuss k2ib

    sain 200 teha obv FH vs royal nicee, ise m2ngisin ka sitasti aga n oh selliste biitidega alustane siis kohe

    aga m2ngida on äge .. adrenaliin nats .. uus limit ikkagi ju :D

    selle 100k beti suhtes pean mõtlema .. vb tuleb yritus ka vahele yks .

  3. #1723
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Leits - elu on lill

    sul ikka neid set vs set olukordasid jätkub. edu NL50s

  4. #1724
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Leits - elu on lill

    Kui sa R all mõtled reserved lauda istumist, siis ma kasutan StarsPlannerit lisaks ja see istutab küll ise lauda.

  5. #1725
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak
    Kui sa R all mõtled reserved lauda istumist, siis ma kasutan StarsPlannerit lisaks ja see istutab küll ise lauda.
    Olen ka sama kombinatsiooni katsetanud - muidu väga tore, aga..StarsPlanner teeb sellist nalja vahepeal, et murdosa sekundiks näed, et laudaistumise tekst tuleks justui ette ja edasi peaks juba lauda viima, käib ka see "klick" heli ära, kuid uut lauda ette ei ilmu. Sedasi teinekord 3-4 lauda järjest ja alles siis suvatseb mõne laua avada.

  6. #1726

    Re: Leits - elu on lill

    Tableninja ftw :)

  7. #1727
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas Aristotep
    Tableninja ftw :)
    Kisub sinna poole vist jah!

  8. #1728
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Olen ka sama kombinatsiooni katsetanud - muidu väga tore, aga..StarsPlanner teeb sellist nalja vahepeal, et murdosa sekundiks näed, et laudaistumise tekst tuleks justui ette ja edasi peaks juba lauda viima, käib ka see "klick" heli ära, kuid uut lauda ette ei ilmu. Sedasi teinekord 3-4 lauda järjest ja alles siis suvatseb mõne laua avada.
    Tohoh. Hea, et ütlesid, ma ise pole sellist nalja tähele pannud, sest mängin stacked layoutiga. Peab kontrollima. Samas need skriptid töötavad tänu pilditöötlusele - äkki osade themedega töötab paremini kui teistega. Mul on endal hyper simple theme vist.

  9. #1729

    Re: Leits - elu on lill

    leits sa võix ühe video teha koos tekstiga ;D
    ma lihtsalt naudiks seda tiltimist :D
    eriti hea oleks nl50 sess, mingi 30-40min, kuna seal tõmmatakse sulle doomswitch peale ja sõim on kerge tulema ;D

  10. #1730
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    leits sa võix ühe video teha koos tekstiga ;D
    ma lihtsalt naudiks seda tiltimist :D
    eriti hea oleks nl50 sess, mingi 30-40min, kuna seal tõmmatakse sulle doomswitch peale ja sõim on kerge tulema ;D
    +1

  11. #1731

    Re: Leits - elu on lill

    Kunagi võib video peale mõelda ...

    Aga stars planneri koht aka küsimus ... no ma panin selle sisse, et ta mind lauda istutaks .. waiting listi aknale vajutab yes peale ja viskab uue laua ette, aga lauda pean ikkagi ise istuma (2 klikki r nupul tegema) .. kui ta istutaks ise lauda ka oleks eriline nuts .. äkki mul on midgai sisse lülitamata?

    Hetkel on sees Auto on, click time bank ja auto take seat ...

    e: ja eile sai platinium ka kindlustatud enale siis ... ja nl50 hakkas v2ga kenasti .. mingi 6bi plussi vist .. loodame et doomswitchi ei teki

  12. #1732
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Leits - elu on lill

    Mul on sees ainult "Enable Automatic Buy In when seated". Töötab küll. Skripti versioon 0.4g.

  13. #1733

    Re: Leits - elu on lill

    mul sellist varianti polegi :/

    btw keda huvitab, siis yhel v2ga heal tuttaval BMW 540i müügis .. põhmst kogu silla detilid vahetatud ja ainult UM'i näinud pilkl .. hiljuti ka abs aju korda tehtud .. 99a ja 110k hind .. julgen soovitada ...(st see auto on tõsiselt korras). .. 210kw ja manuaal, nahad , xenonid jms

  14. #1734

    Re: Leits - elu on lill

    Mingi huvitav asi toimub pidevalt. Iga kord kui ma satun samasse lauda järjekorda kus leits sees istub, siis sellex ajax kui ma jõuan mängima hakata, on leits kadunud :D

  15. #1735

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mul sellist varianti polegi :/

    btw keda huvitab, siis yhel v2ga heal tuttaval BMW 540i müügis .. põhmst kogu silla detilid vahetatud ja ainult UM'i näinud pilkl .. hiljuti ka abs aju korda tehtud .. 99a ja 110k hind .. julgen soovitada ...(st see auto on tõsiselt korras). .. 210kw ja manuaal, nahad , xenonid jms
    Lendasin kohe auto24.ee uurima, mis hinnaga masinaid müüakse. Keskmine hind 99-01 väljalaske omadel mingi 85K. Samas mina oleks võimalusel valmis küll niipalju keskmisest rohkem maksma, kui omanik on samasuguse suhtumisega nagu leits ;D

  16. #1736

    Re: Leits - elu on lill

    Inimene on samasugune pedant .. UM'i arved saab kaasa .. garantiid jms

    tänane nl50 oooon riiged, kõik krdi 3 v 4 bet flopid on mingid Jj or QQ setid hittind ja obv ma maksin oma KK ja AA

  17. #1737

    Re: Leits - elu on lill

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($50)
    Button ($82.35)
    Hero (SB) ($50)
    BB ($33)
    UTG ($72.75)
    UTG+1 ($52.55)
    MP1 ($50)
    MP2 ($53.80)
    MP3 ($135.05)

    Preflop: Hero is SB with J, 10
    1 fold, UTG+1 calls $0.50, 2 folds, MP3 calls $0.50, 2 folds, Hero bets $3.50, BB calls $3, UTG+1 calls $3, MP3 calls $3

    Flop: ($14) 2, 10, 7 (4 players)
    Hero bets $11, 1 fold, UTG+1 calls $11, 1 fold

    Turn: ($36) 6 (2 players)
    Hero bets $35.50 (All-In), UTG+1 calls $35.50

    River: ($107) 5 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $107 | Rake: $3

    Results:
    Hero had J, 10 (one pair, tens).
    UTG+1 had K, 8 (flush, King high).
    Outcome: UTG+1 won $104


    hakkame j2lle phta .. **** ideaalselt mängisin välja aga obv fucking river. obv total fish ja ma olin kindel et ta on masti ostul .. **** kena call ka tema poolt turnis ja siis ytleb mulle TY wtf

    eile hiiter päev j2lle ****** ... 4-5 bi miinust.. kõik 3 ja 4betid callitakse ja obv iga kord set .. no **** mis moodi sa m2ngid siis :S


    TORE, KA UUS REKORD. YHE SAMA VASTASE VASTU J2RJEST 2X KK VS AA ... -6bi ... mulle see nl50 karma ie sobi .. eismene shtot on alati hea olnd ja järgmine p2ev on total fail olnd..ilmselt siis l2hiajal j2lle nl25. ..**** no ei või seda lakboxiu ykskord siis biitida

    obv aa vs kk of ai ja turn k ... -7bi .. ja eilne profit lind .. **** mis m oodi see nii swingine on???

  18. #1738

    Re: Leits - elu on lill

    Kui päris aus olla, siis ma ei näe viimase käe puhul ühtegi asja, mis oleks hästi tehtud.

  19. #1739

    Re: Leits - elu on lill

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Kui päris aus olla, siis ma ei näe viimase käe puhul ühtegi asja, mis oleks hästi tehtud.
    mis ma pean turni chekima ja talle tasta kaardi andma? fish callib nii ehk naa kui ta callib ju.

    ja järmgine ksi ..
    WTF??????????????????????

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($85.30)
    BB ($56.95)
    UTG ($70.75)
    UTG+1 ($12.25)
    MP1 ($51.25)
    MP2 ($48.50)
    CO ($55.55)
    Button ($75.20)

    Preflop: Hero is SB with K, A
    2 folds, MP1 bets $1.85, 3 folds, Hero raises to $5.50, 1 fold, MP1 calls $3.65

    Flop: ($11.50) A, 9, Q (2 players)
    Hero bets $8.50, MP1 calls $8.50

    Turn: ($28.50) 10 (2 players)
    Hero bets $23, MP1 raises to $37.25 (All-In), Hero calls $14.25

    River: ($103) 6 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $103 | Rake: $3

    Results:
    Hero had K, A (one pair, Aces).
    MP1 had 10, 10 (three of a kind, tens).
    Outcome: MP1 won $100

  20. #1740
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Leits - elu on lill

    c/f turn?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES