Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 22, kokku 22
  1. #21
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Tsitaat Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
    wtf cmon, vaakumis flat flop fold turn? Kui fish leadima hakkab siis ta leadib usually 3 tänavat, otsuse peab võtma vastu flopil. Selline selgitus on ilmselge rumalus.
    Tsitaat Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
    Muidugi on vaja ideaalse otsuse tegemiseks vaja ideaalselt informatsiooni. Kuna aga pokker selline mäng pole ja peame töötama sellise informatsiooniga mis teema algataja meile annab, hetkel siis overb tendencite kohta mitte midagi. Tõenäoliselt vaakumis võib olla turni fold õige play, leian ma siiski et viga tehti flopil callides. Flopi raise way,way >>>> call.
    Tsitaat Algselt postitas mcbethk Vaata postitust
    Blank turn ei muudagi midagi. Me otsust muudab ainult see et ta overb jammib ja me ei tea tema nende spetsiifiliste tendencite kohta midagi. Kuni pole vastupidist tõestatud siis ma eeldan et ta teeb seda 4value/protection. Believing is cheaper.
    räägi veel endale vastu plz, seda ma ju mõtlesingi et as played on turn fold. loomulikult kui fish leadib siis eelda seda, et ta leadib 3 streeti ja otsuse, kas callid maha või mitte pead enamasti siiski flopis tegema. seda ma olen mitu korda siin foorumis juba öelnud ka (siin ja siin nt)

    mainiks veel üldiselt et väga palju näen kus regil nt 2nd pair hea kicker ja fish donkab flop, turn, river siis callitakse flop ja turn ning folditakse river ja põhjendus "flopil ja turnil foldimine liiga weak tight" ja mis iganes, mis on rämedalt suur leak

    kui mul oleks siin käes aa ja fish donkaks psb siis ütleks mõttes "hehe easy calldown" ja seda ma ka teeks kui tuleks 3 psb või väiksemad. kui aga fish nüüd tegi midagi ootamatud turnil, overbet jamis 3x pot siis ei jää muud üle kui "sigh fold" teha

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Nahhui ma seda vaala readin ja jälgin nii hullult, nad nagunii käituvad kuidas jumal juhatab(pakun ka et ei suuda erilisi iseärasusi leida boardi tekstuurist kui pooled korrad donkab) ja ilmselt ka viimast korda näen teda... parem võtan paar lauda rohkem ja suunan tähelepanu üleüldisele game flowle ja toodab ka.
    Samas ma pole nii pro ka, et igat pisidetaili jälgida ja meelde jätta suudaks... HU mängides jääks ilmselt rohkem midagi külge...
    väga väga väga vale mõtlemine, räme suur leak siin sul. just nende faktide pärast sa peadki selle laua oma prioriteediks tegema (kui mängid nt 6 lauda) sest sinuga pelab räme fish ja sinu ülesandeks on iga asi mis ta teeb üles kirjutada, sest fishid mängivad koguaeg samamoodi!! ja sinu ülesanne on enne teisi regulare tema raha ära võtta, sest prolly peale stackoffi sa teda enam kunagi ei näe. sellepärast sa peadki note-si tegema sest tänu nendele sa stackid teda enne teisi. arvatavasti oleks mul peale 20 kätt selge kuidas sellises olukorras mängida just selle vastase vastu

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Jaa, seda küll. Pmt kui me flopil oleme nõus broke minema, mida me raise puhul oleme, siis mida muudab turn?
    Täiesti blank. Ja kui me callime flopi, sest ei taha donki ära hirmutada, siis on turn ka selle mõttega ez call ju?
    suht vale mõtlemine, isegi ei oska seletada miks.. eks ma õhtu jooksul proovin mõelda mingi näite mis tõestab et selline mõtlemine vale

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    q_q postitus mõtetu, sest kõik ei mängi 4 laual ja öelda, et 4 laual on pokker ja 24 laual ei ole ning meil pole juba 70 käe peale piisavalt reade dongi vastu jne, see pointless.

    Sellepärast tulebki teha parimaid otsuseid olemasoleva või antud info põhjal käe postituses, mis meil on ja kogu lugu, kui käe postitamisel on antud need näitaijad ja muud ei ole, siis tuleb lähtuda nendest andmetest ja anda vastavalt nõu.

    Kui mängid 4 laual ja annad valet nõu on veel hullem :)

    Kõige lihtsam on ju Teil endal küsida üle, et miks fuckoff on vaakumis flat flop fold turn hea??? Mida annam meile info, et flat flop, fold turn või kasvõi raise flop kui me ei saa ikka aru miks seda kasulik teha on ehk sellised vastused on tihti puudulikud ja ei tuleks nagunii teema algatajal väga tõsiselt võtta, pigem tuleks küsida üle, et miks nii ja jõuda selgusele ja lahendada see probleem ikka täiesti.
    hey tigrano, ma ei ütlegi et keegi ei peaks 24 lauda mängima jne asi lihtsalt selles et kui sa õpid alles mängu, siis peaksid keskenduma just sellele (mängu õppimisele) ja seega mängima võimalikult vähe laudu ja tegema võimalikult tugevaid note-sid. kui oled jõudnud limiidini kus on võimalik pro-ks minna, siis võid oma valiku teha kas hakata seda limiiti multitablema stabiilse income jaoks või proovid veel limiitides üles liikuda. muidugi on ka mõlemad võimalikud aga see on siiski tunduvalt raskem

    ma lihtsalt ei näe mõtet foorumisse käe postitamises, kus mängid 70vpip retard fishi vastu ja sul pole ühtegi note, sest kõik need fishid mängivad post flop erinvevalt ja väga raske on kõige optimaalsemat vastust anda. ja kui sa saad kätt postitades foorumis erinevaid vastuseid, mis tähendab seda et iga otsus on suht close - see tähendab seda et võid selle käe pmslt unustada, sest igat moodi on see +ev. kas raised siin või flatid oleneb kuidas ise mängid. ma eelistaks flat sest hoiad range laia ning blufid sees ja pole palju scare card-e (ja need mis on võivad ka meile väga head olla isegi, sest väga palju donkatakse nii nt pocket paire milles on spade jne)

    niiet flopi mäng ilmselgelt vahet pole, kui just ei foldi

    nüüd turn, kas keegi callib selle 3x overbeti kui fish varem sellist asja teinud pole? ma ei mõtle liiga hullult seda foldi tehes isegi kui väike ohe tuleb teha

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Sellega olen nõus, et strateegia teemas tapab ülbitsemine, solvamine, ülbelt enda arvamuse peale surumine, ainult probleeme ja tapab arutelu ära, nagu see tegelikult peaks käima, seega kindlasti tuleks hakata selliseid kasutajaid hoiatama.
    mulle tundub et tänu minu postidele ongi siin ainult arutelu

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Bet potiga ja overbetiga polnd fish silma jäänud
    no seda oleks võinud op-s öelda


    aga jah, eks ma lahkun siit siis. tulin vabast tahtest kaasmaalasi aitama ja olen paljudes teemades head advice andnud (ak strat teema, jennifery aitasin, fyte qq 6max üldises teemas, tt strat teema jne) ja pole omaarust kunagi bad advice andnud ja lihtsalt tehakse niimoodi maha, et tahetakse ära bännida ja mida veel, suht kurb. see kui ma vahel teravalt ütlen on see mul lihtsalt loomuses ja olen ka vabandanud (nt inwardile aa ip teemas) aga ärge võtke südamesse ja laske oma ego maha

    siiski soovin edu teile

  2. #22
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    90 fucking kätt 70vpip vastu ja muud ei oska öelda, kui donkbet 40%?
    kui nendele vastata ei oska siis pmslt fuck off
    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    aga jah, eks ma lahkun siit siis. tulin vabast tahtest kaasmaalasi aitama ja olen paljudes teemades head advice andnud (ak strat teema, jennifery aitasin, fyte qq 6max üldises teemas, tt strat teema jne) ja pole omaarust kunagi bad advice andnud ja lihtsalt tehakse niimoodi maha, et tahetakse ära bännida ja mida veel, suht kurb... ärge võtke südamesse ja laske oma ego maha
    Ära nüüd tönni nagu titt. Mu poolest ole sa või Phil Ivey sisult, aga kui sa inimlikult end väljendada ei oska, siis on see sinu, mitte teiste probleem. Võta end kokku - elu läheb ilusamaks. Gl!

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES