Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 22
  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    Hero (CO): $30.24
    BTN: $20.00
    SB: $26.60
    BB: $21.72
    UTG: $22.11 71/12/3,6 donkbet 40 90kätt

    Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A A
    UTG calls $0.20, Hero raises to $1, 3 folds, UTG calls $0.80

    Flop: ($2.30) J Q 8 (2 players)
    UTG bets $2.30, Hero calls $2.30

    Turn: ($6.90) 6 (2 players)
    UTG bets $18.81, Hero ??

    Eesel oli varem riveris sitema majaga c-raisend kui laud 2x paardunud.
    Antud käes, kuidas mängida, shoveda flop? As played fold turn?

  2. #2
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Flopil raiuks otsa, sest isegi väga tugeva range vastu oleme ees. Ei näe kätt millega ta blufiks, seega paneks mingi 7$.

    Text results appended to pokerstove.txt

    51,480 games 0.005 secs 10,296,000 games/sec

    Board: Js Qs 8s
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 54.627% 54.22% 00.41% 27913 209.00 { AdAs }
    Hand 1: 45.373% 44.97% 00.41% 23149 209.00 { QQ-JJ, 88, AQo, KQo, QJo, Q8o, J8o, T9o }

  3. #3

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Jep kindlasti raise flop. Meil hea equity ja palju turni kaarte mis on ebameeldivad ja/või killivad actioni.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Selge, oleks pidanud jah flopis ära commitema. Aga as played??

  5. #5
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    oeh

    90 fucking kätt 70vpip vastu ja muud ei oska öelda, kui donkbet 40%?

    kuidas donkbetidele reageerinud varem, mis sizingut kasutanud, mis board texture-sid donkanud

    kui nendele vastata ei oska siis pmslt fuck off ja pane 4/5 oma laudadest kinni ja hakka ükskord pokkerit mängima

    vaakumis flat flop fold turn

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Nahhui ma seda vaala readin ja jälgin nii hullult, nad nagunii käituvad kuidas jumal juhatab(pakun ka et ei suuda erilisi iseärasusi leida boardi tekstuurist kui pooled korrad donkab) ja ilmselt ka viimast korda näen teda... parem võtan paar lauda rohkem ja suunan tähelepanu üleüldisele game flowle ja toodab ka.
    Samas ma pole nii pro ka, et igat pisidetaili jälgida ja meelde jätta suudaks... HU mängides jääks ilmselt rohkem midagi külge...

    OTna küsiks huvipärast, et millist limiiti ise mängid-biidid muidu? Kui pole saladus..
    Viimati muudetud emmimees poolt : 16.02.11 at 00:16

  7. #7

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    wtf cmon, vaakumis flat flop fold turn? Kui fish leadima hakkab siis ta leadib usually 3 tänavat, otsuse peab võtma vastu flopil. Selline selgitus on ilmselge rumalus.

  8. #8
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust

    OTna küsiks huvipärast, et millist limiiti ise mängid-biidid muidu? Kui pole saladus..
    OT:
    Mind huvitab ka, paluks ka mingi arvestatava sample kohta graafikut. Olgem ausad, siis q_q võtab üsna julgelt sõna ja kommenteerib palju käsi. Ehk, siis siit ka küsimus moderaatoritele, et tegelikult ju me tahame kvaliteetset ja häid nõuandeid strateegias. Võibolla tõesti on ta hea ja kõrgema limiidi mängija, crushija, sellisel juhul müts maha minu ees, et aidata viitsid. Aga seni on ka tekinud vastukaja teiste kasutajate poolt.


    Teemasse, et olen nõus mcbethki ja timzi arvamuse, et sellise fishi vastu raise'me flopi ja üritame stackid sisse saada flopis. Mis turni afg ja af ühik on emmimees ?
    Viimati muudetud inward poolt : 16.02.11 at 00:43

  9. #9
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    OT:
    Mind huvitab ka, paluks ka mingi arvestatava sample kohta graafikut. Olgem ausad, siis q_q võtab üsna julgelt sõna ja kommenteerib palju käsi. Ehk, siis siit ka küsimus moderaatoritele, et tegelikult ju me tahame kvaliteetset ja häid nõuandeid strateegias. Võibolla tõesti on ta hea ja kõrgema limiidi mängija, crushija, sellisel juhul müts maha minu ees, et aidata viitsid. Aga seni on ka tekinud vastukaja teiste kasutajate poolt.
    Mida Sa välja pakud? Nõuame iga mängija käest graafikuid? Paneme postitajatele peale limiidi mängutud kätearvu suhtes (et pead olema mänginud 1 million kätt, alles siis saad postitada)? Igaüks kommenteerib ainult oma limiiidi käsi? Või peaksid moderaatorid hakkama selekteerima, kellel on õigus ja kellel mitte?

    Teemasse! Imo on siin vaja ka mingit väikest infokillukest dongi eelnevatest tegemistest. Ma tahan foldida seda, aga kuna meil nii äge käsi, siis ei tea kas suudaks.
    Fish võib mõelda selle overbetshovega mitut moodi. Ala kaitseb oma kahte paari või setti, mängib nii oma nutsi, bluffib (mida ma ei usu). Selles suhtes on q_q´l õigus, et oleks vaja mingitki riidi turni käitumise osas.

  10. #10

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust

    Teemasse! Imo on siin vaja ka mingit väikest infokillukest dongi eelnevatest tegemistest. Ma tahan foldida seda, aga kuna meil nii äge käsi, siis ei tea kas suudaks.
    Fish võib mõelda selle overbetshovega mitut moodi. Ala kaitseb oma kahte paari või setti, mängib nii oma nutsi, bluffib (mida ma ei usu). Selles suhtes on q_q´l õigus, et oleks vaja mingitki riidi turni käitumise osas.
    Muidugi on vaja ideaalse otsuse tegemiseks vaja ideaalselt informatsiooni. Kuna aga pokker selline mäng pole ja peame töötama sellise informatsiooniga mis teema algataja meile annab, hetkel siis overb tendencite kohta mitte midagi. Tõenäoliselt vaakumis võib olla turni fold õige play, leian ma siiski et viga tehti flopil callides. Flopi raise way,way >>>> call.

  11. #11
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Jaa, seda küll. Pmt kui me flopil oleme nõus broke minema, mida me raise puhul oleme, siis mida muudab turn?
    Täiesti blank. Ja kui me callime flopi, sest ei taha donki ära hirmutada, siis on turn ka selle mõttega ez call ju?

  12. #12

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Blank turn ei muudagi midagi. Me otsust muudab ainult see et ta overb jammib ja me ei tea tema nende spetsiifiliste tendencite kohta midagi. Kuni pole vastupidist tõestatud siis ma eeldan et ta teeb seda 4value/protection. Believing is cheaper.

  13. #13
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Üleeelmise postiga tegelt midagi sellist mõtlesingi, et as played peaks foldima.

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Mida Sa välja pakud? Nõuame iga mängija käest graafikuid? Paneme postitajatele peale limiidi mängutud kätearvu suhtes (et pead olema mänginud 1 million kätt, alles siis saad postitada)? Igaüks kommenteerib ainult oma limiiidi käsi? Või peaksid moderaatorid hakkama selekteerima, kellel on õigus ja kellel mitte?

    Ma tahan seda öelda, kui kasutaja võtab sõna väga paljudes teemades ja tihti peale surub tema arust õiget arvamust peale. Oleks teine asi, et kõik nõustuksid alati, aga tihti peale mõned muud mängijad vaidlevad vastu. Või ntx võta fyte(moderaatori) vs. q__q vaheline vaidlus. Keda siis uskuda üldse ? 6maxi moderaatorit või teist kasutajat. Kokkuvõttes keskpärastele mängijatele (k.a ise) tekitab see väga palju segadust ja üleüldse strateegia lugemine muutub niimoodi -EV'ks.


    e: Ehk siis, siit ka tuleb välja põhjus, miks emmimeest huvitab, mis limiiti kasutaja mängib ?
    Viimati muudetud inward poolt : 16.02.11 at 03:21

  15. #15
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    q_q postitus mõtetu, sest kõik ei mängi 4 laual ja öelda, et 4 laual on pokker ja 24 laual ei ole ning meil pole juba 70 käe peale piisavalt reade dongi vastu jne, see pointless.

    Sellepärast tulebki teha parimaid otsuseid olemasoleva või antud info põhjal käe postituses, mis meil on ja kogu lugu, kui käe postitamisel on antud need näitaijad ja muud ei ole, siis tuleb lähtuda nendest andmetest ja anda vastavalt nõu.

    Kui mängid 4 laual ja annad valet nõu on veel hullem :)

    Kõige lihtsam on ju Teil endal küsida üle, et miks fuckoff on vaakumis flat flop fold turn hea??? Mida annam meile info, et flat flop, fold turn või kasvõi raise flop kui me ei saa ikka aru miks seda kasulik teha on ehk sellised vastused on tihti puudulikud ja ei tuleks nagunii teema algatajal väga tõsiselt võtta, pigem tuleks küsida üle, et miks nii ja jõuda selgusele ja lahendada see probleem ikka täiesti.

  16. #16

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    +1 Tigrano jutu peale.

    Ja üldse tuleks q_q "nõu" peale hoiatus/ban anda. Teist kasutajat solvama/sõimama tulla ikka liigne, eriti veel strateegia teemas.

  17. #17
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Sellega olen nõus, et strateegia teemas tapab ülbitsemine, solvamine, ülbelt enda arvamuse peale surumine, ainult probleeme ja tapab arutelu ära, nagu see tegelikult peaks käima, seega kindlasti tuleks hakata selliseid kasutajaid hoiatama.

  18. #18

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    turn shove ja korja raha ära. ta range on liialt wide ja meil on veel 2p vastu ka turnis hea equity.
    ära mine paanikasse, kui donk lükkab mingeid ebatavalisi bette. mulle isegi meeldib flopi call ka, sest turnis dongi mõtlemine võib olla, et "no more free cards" (tuff fish video :D).

  19. #19

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Tsitaat Algselt postitas qjet Vaata postitust
    turn shove ja korja raha ära. ta range on liialt wide ja meil on veel 2p vastu ka turnis hea equity.
    ära mine paanikasse, kui donk lükkab mingeid ebatavalisi bette. mulle isegi meeldib flopi call ka, sest turnis dongi mõtlemine võib olla, et "no more free cards" (tuff fish video :D).
    Et sulle meeldib siis turnis halvema eqityga raha sisse saada kui flopis paremaga?

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: NL20 ülepaar, mono flopp, nut FD

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust

    Teemasse, et olen nõus mcbethki ja timzi arvamuse, et sellise fishi vastu raise'me flopi ja üritame stackid sisse saada flopis. Mis turni afg ja af ühik on emmimees ?
    Ma seda mängu ajal ei vaadanud, kuna ei pidanud vajalikuks nii lühikese sample peale. Nüüd tagantjärgi vaatan, siis on see 2,3 ehk väikseim ja riveri agf oluliselt suurem.
    Tunnistan, et oleks pidanud floppi raisema suurelt(oli nagu meelde jäänud kusagilt, et sellises olukorras peaks callima!?), et paremini ära commiteda end. Bet potiga ja overbetiga polnd fish silma jäänud ja seekord kaitseski oma nõrka flushi nii, turni call oli mul liiga sinisilmne ja läbimõtlemata-implulssiivne, ei tee fishid selliseid liigutusi vaid ühe paariga eriti.

    OT: minumeelest kunagi küsisin q_q käest - mis limiidi mees on, aga jäin siis ka vastuseta. Aga no ju siis peab olema nii kõva mees, et siin võitvaid rege fishideks kutsuda :)

    BTW ma mängingi 4-6 lauda, mitte 12

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES