Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 16 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 316
  1. #41

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Lucid dreamingu koha pealt, siis need hakkasid mul tekkima ilma kusagil midagi lugemata ja üldse asjast midagi teades. Algul oli küll selline vaikselt uhuuu tunne, aga siis kui netist sai uuritud siis sain aru et sellliseid inimesi tegelt rohkem kes tegelevad või siis kogevad :D
    Aga selle koha pealt küsimus, kes on lucid dreamingu kohta uurinud/tegelenud siis see paralyzed tunne mis tekib unenäkku sisenedes või neid vahetades, kas olete neid ka vahel lampi tundnud keset päeva muid tegemisi tehes et tunne nagu tahaks kaduda sinna unenäomaailma kuigi pole tunda üldse et oleks unine või väsimus ? mul vahel on esinenud ja siis on natuke aega võtnud aega et jõuda jälile mis selle tundega oli seotud ja siis ka hajub.

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Und võid tajuda kasvõi aastate pikkusena. Aga üldiselt nähakse sellist mitmetunnist või mitmepäevast asja. Ise olen näinud und mida arvasin kestvat mega kaua- see oli aastaid. Vaevalt, et sõnades seda edasi saabki anda aga väga sürr tunne on sellist asja kogeda.

  3. #43
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Kunagi 10a vms sai magatud vennaga koos naris ma nägin kõige haigemat und ülce ja nii ehamatasin,et siiamaani meeles.
    Nimelt hommikul ärkasin nari all maas ja valu ei tundnud eriti,sest magasin nii sügavalt (ise magasin teisel :D) ja unenägu oli selline nagu kukkuks kuhugi lõpmatusse vms ja kui üles ärkasin käis kõhust siuke tunne läbi nagu vabalangemine oleks..

  4. #44
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Unenäo üle kontrolli võtmine õnnestub pigem ainult õrna une puhul - hommikutundidel, lõunauinakute ajal või kui oled vahepeal öösel ärkanud ja siis uuesti magama lähed. Ainult paar üksikut korda on mul nii olnud, et õhtul magama minnes kohe näen und, mäletan seda ja suudan midagi ise seal teha. Ja need korrad on olnud ka nii, et olen mingis ebamugavas asendis magama jäänud ja kindlasti poole öö peal üles ärkanud. Kõige lihtsam ongi alustada nii, et paned hommikul äratuse näiteks tund aega varasemaks ajaks, kui ärgata plaanid, oled minut aega pärast äratust üleval ja siis uinud uuesti. Endal tuleb nii praegu juba mingi vähemalt 80% tõenäosusega lucid dreaming välja. Keerulisem variant on üritada mõnes natuke ebaloomulikus asendis magama jääda (selili või padja/teki peale jne.). Nii võib asi õnnestuda, kui sa reaalselt väga väsinud pole, sest väga väsinud olekus jääd üsna kergesti sügavasse unne ka mõnes kummalises magamispoosis. Aga kõige tähtsam ja olulisem on endale ärkvel olles sisse harjutada reaalsuskontroll, mingi selline lihtne tegevus, millel ärkvel olles on loogiline tulemus ja magades olles mitte. Sest kui sa seda asja unes näed, siis aju suudab tuvastada ja teadvustada, et sa magad ja et sina kontrollid kõike. Sa võid näha väga sürri ja ebaloogilist unenägu (a la draakonid lendavad ringi robotid hävitavad maailma), aga see ei veena sinu aju selles, et tegemist on unenäoga. Veenmismoment tuleb mingist lihtsast ja elementaarsest olukorrast, mida ärkvel olles tihti koged.

  5. #45
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    363

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Aga selle koha pealt küsimus, kes on lucid dreamingu kohta uurinud/tegelenud siis see paralyzed tunne mis tekib unenäkku sisenedes või neid vahetades, kas olete neid ka vahel lampi tundnud keset päeva muid tegemisi tehes et tunne nagu tahaks kaduda sinna unenäomaailma kuigi pole tunda üldse et oleks unine või väsimus ? mul vahel on esinenud ja siis on natuke aega võtnud aega et jõuda jälile mis selle tundega oli seotud ja siis ka hajub.
    Ma ei saa hästi aru kas sa mõtled sleep paralyisis't va? Mismoodi päeval seda võimalik tunda on
    Kusjuures vanasti kui ma tegelesin lucid dreaminguga siis mul nagu oli seda tihedamalt, hetkel ei meenu et viimane-aasta 2 oleks olnud, ma ei oskand seda lucid dreaminguga kuida5gi seostada. Mul tuli see unenäos lõppedes tavaliselt, ärkan üles aga keha ega midagi liigutada ei saa, silmad liiguvad ja näen, tekib räme paranoia et nüüd on küll minek, ja siis lihtsalt kunagi jääd magama uuesti.

  6. #46

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Selle kogu jamaga tuleb "Inception" meelde.
    On selles filmis terakestki tõtt?ntx see,et 5 minti reaalses elus on 10h unes ntx
    Nagu ma oma postituses selgitasin, et unenäo reaalne pikkus ei ühti tajutud unepildi kogemusega: unenägu ise on alati lühem kui selle tajutud versioon, kuid konkreetset valemit ei ole, et a la 5 minutes = 10 hours.

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Aga selle koha pealt küsimus, kes on lucid dreamingu kohta uurinud/tegelenud siis see paralyzed tunne mis tekib unenäkku sisenedes või neid vahetades, kas olete neid ka vahel lampi tundnud keset päeva muid tegemisi tehes et tunne nagu tahaks kaduda sinna unenäomaailma kuigi pole tunda üldse et oleks unine või väsimus ?
    Selle nimeks on une paralüüs (kirjutasin sellest ka oma postituses). REM unefaasi ajal on terve keha üldiselt paralüüsis ja liigutada ei saa. Düsfunktsionaalne une paralüüs (katapleksia) võib tekkida ka täiesti lampi ka ärkvel olles keset päeva, aga see on üks päevaste uinakute tulemus (just selle sama Überman technique ja lihtsalt üleliigse päevase magamise kõrvalmõjud). See on häirunud melatoniini regulatsiooni töö. SSRI (selektiivse serotoniini tagasihaarde inhibiitorid e. maakeeles 2. generatsiooni antidepressandid) saavad selle tasakaalustamisega hästi hakkama, aga tarvitada tasub ainult sel juhul, kui katapleksia hakkab esinema juba mitu korda nädalas.


    Low-flowile kommentaariks: tund aega varem ärgata ja siis uuesti magama. See töötabki seepärast, et sa kunstiliselt paned käima PFC võimaliku REM une faasis ja kui sa vajud tagasi unne (sest tegelikult sa olid ärkvel vaid mõne hetke), võid pöörduda tagasi REM une faasi, aga PFC on sel hetkel juba aktiivne...

  7. #47

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Ma ise ei huvitu eriti sellest lucid dreami kogemusest. Endale isiklikult meeldibki pigem olla rollercoaster sõitja rollis. Nii saab unenägu rohkem emotsionaalset laengut, aga ma tahtsin öelda midagi lisaks Low-flow kirjeldusele, kuidas oma unenägu paremini teadvustada.
    Minul on olnud nii, et nt ma näen und, kuidas ma kohe-kohe astun vahekorda väga ilusa naisega (a la mingi väga bueno sõbranna, kes päris elus pole andnud või lihtsalt dream girl) ja kui ma mingil põhjusel ärkan enneaegselt just vahetult enne seda protsessi, mul tekib kohe selline ängistus, et "WHY? GOD, WHY? Are you really a woman?" (© Al Bundy). Siis ma lähen tagasi magama ja ma olen teadlik, et ma vajun kohe tagasi magama ja mul käib peast see mõte, et "please, ole see sama uni edasi" ... ja mõnel juhul see kordubki, aga siis olen ma juba teadlik, et ma näen seda und ning siis...

    ... WARNING! THE FOLLOWING CONSISTS OF STRONG SEXUAL CONTENT! YOU HAVE TO BE 18 OR OVER TO VIEW THE SPOILER!
    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud faronel poolt : 19.02.11 at 12:15

  8. #48
    Vana Tegija Kasutaja Karikakar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 235

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Lähed indiaanlastega rahupiipu suitsetama ja jätad naise kus seda ja teist?

  9. #49

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Tsitaat Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
    tekib räme paranoia et nüüd on küll minek,

    Selline mõte käib küll korra peast läbi tundes seda tunnet. Aga tänu faroneli vastusele tean vähemalt millest tekib vahel päeval ja tõesti on siis tekkinud kui nt mingi kella 16st magada ja näha igast unenägusi ja siis ärgata näiteks 20 paiku.

  10. #50
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Selle paralüüsi vastu pidi aitama rahulikuks jäämine. Mida paremini lõdvestuda oskad ja oma emotsioone kontrollid, seda vähem peaks see paralüüs ka muret tekitama.

  11. #51
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    nägin unes, et chillisime ESTPatrickuga kuskil ringi ja siis otsustasime FTP's HU'd mängida, ma mängisin oma moblaga, kuna moblaga oli natukene ebamugav mängida ja kohe üks esimesi käsi hittisin rea ja turni kolmiku.. siis turnis tahtsin reraiseda allini, aga sitoutisin ja mingi 130 taalane pot liikus ESTPatrickule:-/

  12. #52
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Lol, mul tuli just meelde, et nägin ka ESTPatrickut unes. Rääkisime midagi mootorratastest. Kinky.

  13. #53
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Nägin unes kuidas tahtsin koksi osta,aga raha polnud.Vastutasuks pakkusin,et võib mul Blond Ice kaela ära juua kui suvi tuleb. (2L õlu)

  14. #54
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Ma nägin täna unes, kuidas Kristjan Laas sõitis mingi punase jeep-iga Viljandi järve silla pealt autoga vette, ise oli ta kõrvalistuja ja ta uppus. Mina tundsin ennast süüdi unes, sest ma nägin kuidas auto vee alla vajus aga ma ei julgend järgi hüpata. Juht pääses autost omal nahal välja. Pärast veel selgus, et Laas ilmselt ei saanud turvavööd lahti, kuna tal olevat olnud 0.3 promilline joove :D Nii palju ma mäletan tänasest ulmelisest unest.

  15. #55
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    keegi mind ka unes näeb? ^^

  16. #56

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    lucid dreaming, kui ma õigesti aru saan mida see tähendab, hästi ei õnnestu, küll aga mõned aastad tagasi hakkasin pm iga õhtu magama jäädes imelikult surisema, väga scary feeling oli, asi lõppes sellega et 1 õhtu joomase peaga surin lõppes äkilise vaikuse ning kehast välja lae poole hõljumisega. iseennast nägin voodis lebamas, ise teadvusel lae all hõljumas, võttis junni jahedaks, sai uuritud mis asi see on, harjutatud, aga väga kaugele ei suutnudki liikuda reaalselt, vahest ulme kohtadesse maa atmosfäärist välja jamis aga sinna vist sellepärast et seda esile kutsudes jõudsin pool unne jääda juba. ükskord tuli lucid vms välja, kujutasin ennast kauboi linna kuskil kõrbes, möllasin seal ja lõpetasin asja projekteerumisega kehast välja unenäo seest. yeah see oli parim mis suutnud olen, topelt ei kärise ka =)

    pokkerit pole unes näinud,

  17. #57
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Tsitaat Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
    lucid dreaming, kui ma õigesti aru saan mida see tähendab, hästi ei õnnestu, küll aga mõned aastad tagasi hakkasin pm iga õhtu magama jäädes imelikult surisema, väga scary feeling oli, asi lõppes sellega et 1 õhtu joomase peaga surin lõppes äkilise vaikuse ning kehast välja lae poole hõljumisega. iseennast nägin voodis lebamas, ise teadvusel lae all hõljumas, võttis junni jahedaks, sai uuritud mis asi see on, harjutatud, aga väga kaugele ei suutnudki liikuda reaalselt, vahest ulme kohtadesse maa atmosfäärist välja jamis aga sinna vist sellepärast et seda esile kutsudes jõudsin pool unne jääda juba. ükskord tuli lucid vms välja, kujutasin ennast kauboi linna kuskil kõrbes, möllasin seal ja lõpetasin asja projekteerumisega kehast välja unenäo seest. yeah see oli parim mis suutnud olen, topelt ei kärise ka =)

    pokkerit pole unes näinud,
    Ise näen pidavalt pokkerit unes, vahest analüüsin käsi unes vahel näen lihtsalt ,et mängin ja pean otsuseid tegema, ja muideks käe analüüsid hommikuti veel suhteliselt hästi meeles ja peaks ütlema ,et unes oskan mõelda küll :)
    Copy siia ka siis selle ulmelise unenäo mida , eile nägin:D

    Täna nägin tõsist unenägu... :D . Nägin siis ,et võitsin sunday millioni ära . Esikoht oli siis mingi 1,2miljonit doltsi. Ja kui cashiri lahti võtsin ja nägin seda summat seal , siis käis plõks ja olin blackoutis, hiljem kui blackoutist üles ärkasin , läksin vanemate tuppa, panin seal tule põlema , ja isa küsis selle peale ,et mis on? Olin lihtsalt vait ja ei öelnud midagi. Ja siis kui ühel hetkel ütlesin neile , kui olin seal juba mingi paar minti seisnud. Läksin nii pöördesse ja viskasin oma mobla lihtsalt vastu seina puruks?! Unenägu läks sellega edasi , et tegin kohe cashouti kogu summa ulatuses ja pärast seda võtsin ema audi ja läksin sellega linna vahele lihtsalt kihutama. Ja lõppes unenägu sellega et sain trahvi et linna vahele mendile 120-ga radarisse sõitsin:) Hommikul oli kyll nagu WTF?! Mida unenägu.

  18. #58
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Nägin täna huvitavat actionit unes. Olin kuskil vbl usa-s, mingi järve ääres kus kasvasid väga võimsad suured puud, mäed oli taamal ja üldse oli kõik hästi mastaapne ja võimas. Oli ilus päev, päike paistis, taevas sinine. Siis mingi hetk (kõike täpselt ei mäleta) hakkas mingi tegelane seal unes nagu amokki jooksma ja tahtis mind killida. Pmst. ta ajas mind taga ja kõik käis nagu kuskil action filmis- lõpus oli selline stseen kus ma enam usa-s polnud aga kuskil hiinas vbl jaapanis ja mingi künka tipus leidsin ühe maja kuhu pugesin peitu. Helikopter tiirutas õhus ja läbi akna paistis eemal mingi suurem ehitis, kus siis müüride peal oli unreal amount of snipers :D Mul oli äkki nende snaipritega kontakt ja käis selline cool sõnatu infovahetus nagu see eriüksuslaste vahel ikka käib- väike käeviibe, noogutus jne. See oli hetk kui sain aru, et snaiprid on asja kontrolli alla saanud ja võtavad hullu maha. Põhiline selle unenäo juures oli aga selle mastaapsus ja kõik need vaated, loodus, pluss veel mingid sellised kohad kuhu nagu sattunud ei ole.

  19. #59

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Tsitaat Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
    Ma nägin täna unes, kuidas Kristjan Laas sõitis mingi punase jeep-iga Viljandi järve silla pealt autoga vette, ise oli ta kõrvalistuja ja ta uppus. Mina tundsin ennast süüdi unes, sest ma nägin kuidas auto vee alla vajus aga ma ei julgend järgi hüpata. Juht pääses autost omal nahal välja. Pärast veel selgus, et Laas ilmselt ei saanud turvavööd lahti, kuna tal olevat olnud 0.3 promilline joove :D Nii palju ma mäletan tänasest ulmelisest unest.
    no kui ei kanna, siis ei kanna:D
    sickness.

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Olin maal sõpradega ja näota tegelane spewymonkey tuli kokaga ja ma sain esimest korda seda proovitud . Ja see unenägu nagu kandis seda tunnet üle ja see oli räigelt hea, kookis olla st .
    Siis mingi autode teema oli variatsiooniga, aga see oli nii sürr, et eriti ei mäleta seda.
    Siis boom olen oma kodutänaval ja mingi labrador saab kurjaks mu peale ja hammustab mul käest ja hakkab mind taga ajama. Sain trepikoja uksest sisse, aga raibe üritas uksest sisse murda ja lõpuks see tal õnnestus. Jooksin mööda paradna treppe üles, koer minu järgi. Uus keskkond mängisin sõbraga raha peale 8kaardi omahat WTF. Haigelt reaalsed unenäod. Eriti just see tundeline pool, kandsid üle seda kokaiini high'd ja koera hammustusvalu. Weird shit.

Lehekülg 3, kokku 16 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES