Nägin täna huvitavat actionit unes. Olin kuskil vbl usa-s, mingi järve ääres kus kasvasid väga võimsad suured puud, mäed oli taamal ja üldse oli kõik hästi mastaapne ja võimas. Oli ilus päev, päike paistis, taevas sinine. Siis mingi hetk (kõike täpselt ei mäleta) hakkas mingi tegelane seal unes nagu amokki jooksma ja tahtis mind killida. Pmst. ta ajas mind taga ja kõik käis nagu kuskil action filmis- lõpus oli selline stseen kus ma enam usa-s polnud aga kuskil hiinas vbl jaapanis ja mingi künka tipus leidsin ühe maja kuhu pugesin peitu. Helikopter tiirutas õhus ja läbi akna paistis eemal mingi suurem ehitis, kus siis müüride peal oli unreal amount of snipers :D Mul oli äkki nende snaipritega kontakt ja käis selline cool sõnatu infovahetus nagu see eriüksuslaste vahel ikka käib- väike käeviibe, noogutus jne. See oli hetk kui sain aru, et snaiprid on asja kontrolli alla saanud ja võtavad hullu maha. Põhiline selle unenäo juures oli aga selle mastaapsus ja kõik need vaated, loodus, pluss veel mingid sellised kohad kuhu nagu sattunud ei ole.