Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 68

Niitvaade

  1. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Imelik, ma pole kunagi pannud päevaga üle 5% bankrollist löögi alla. Paari kuuga olen küll kaotanud mingi 20% bankrollist.
    Samas olgem ausad bankrollid on erinevad- nt NL10 1000$ voi NL100 10000$ bankroll
    Kui kaotad nn NL10 bankrolli, siis 1000$ ei ole nii suur raha, et seda ei saaks nt kõrvalise tööga tekitada. Ehk sellistel limiitidel ma küll ei näe vajadust 100BI reegliks-pigem isegi 20 või 10 bi
    Klassikaline bankrolli majandmaine sobib ikka selliste summade jaoks, mida sa sõnnikaviskamisega maal tasa ei teeni.


    Teiseks olen kindel , et siin foorumis inimesi, kel on üle 100k$ bankrollid , aga ometi grindivad 100L. Mida siis teha ülejäänud rahaga, sest kasutada ju vaid reaalselt väike osa sellest.
    Siin tuleb erinevaid variante. Üks võimalus on soetada kinnisvara(mitte üürikat võtta). Teine võimalus on nt investeerida seda osa edasi nt aktsiatesse ja sealt lisatulu saada. Suht riskivabalt on võimalik teenida 10% tootlusega. 100k$ nt see teeb juba 10k$ aastas millega saad juba maksta enamus elamisega seotud kulusi.


    Teiseks, iga pokkerimängija peaks arvestama sellega, et pokkerituludest võiks vähemalt pool bankrolli fondi minna. Ma ei kiida heaks nn roti elustiili, kus teenitakse küll nt 2k$ kuus, aga nn edeva ja baila elustiiliga kulutatakse see raha lihtsalt ära ja sagedased on mõisted nagu busto ja stake...Ja tekib arvamus, et ega pokker kuskile ära ei kao. Poker jääb küll alles, aga winrated vähenevad küll!
    Vaadake mis starsis toimub. Maailma suurim tuba, aga ometi on samad ***** samas toas 20 laual
    Mina nt olen ettenägelikult bankrolli suurendanud. Olgugi, et ma pokkerit enam ei beadi.
    Viimati muudetud privador poolt : 18.02.11 at 07:45

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES