Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 68

Hübriidvaade

  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Teiseks, iga pokkerimängija peaks arvestama sellega, et pokkerituludest võiks vähemalt pool bankrolli fondi minna. Ma ei kiida heaks nn roti elustiili, kus teenitakse küll nt 2k$ kuus, aga nn edeva ja baila elustiiliga kulutatakse see raha lihtsalt ära ja sagedased on mõisted nagu busto ja stake...Ja tekib arvamus, et ega pokker kuskile ära ei kao. Poker jääb küll alles, aga winrated vähenevad küll!
    Vaadake mis starsis toimub. Maailma suurim tuba, aga ometi on samad ***** samas toas 20 laual
    Mina nt olen ettenägelikult bankrolli suurendanud. Olgugi, et ma pokkerit enam ei beadi.
    See on minu arust sitaks oluline ja samas väga vähe räägitud teema.

    Ma ise istusin 200NL tasemel mingi aasta+, sest olin just värskelt Tallinna omaette elama kolinud, oli vaja nädalavahetustel Hollywoodis 2K+ bustosse panna (pohhui 1 buy-in ju), uus auto, läpakas ja ülikirves arvutitool osta 200NL rahadega, mingid väiksed investeerimisprojektid (LOL) jne. Ja samas ei tajunud, et fishid on igal tasemel fishid ja mõtlesin, et mu laeks jääbki 200NL, samal ajal soomlasest sõber kellega koos alustasime HUNL mängimist sõi nuudleid senikaua kuni cashoudid enam ei mõjutanud ja sai 1000NL regulariks.

    Õnneks mingi aeg suutis ta mulle ka selgeks teha, et fishid on igal tasemel fishid ja ma kaotan potensiaalselt sitaks raha kui ma seda raiskan selle asemel, et investeerida bankrolli ja ülesliikumisse. Kolisin tagasi Türile ema juurde elama, ei ballatsenud, hoidsin kokku, suuremaid oste ei teinud ja 200-1000NL liikumine toimus ainult ~ 6 kuuga.

    Palju ma võitsin sellega? 200NL teenisin heal juhul $5-6K kuus, tol ajal oleks see summa midstakesis olnud täpselt sama töö ja tundidega $20-25K+ (nüüdsel ajal vast $15K+, bumhuntereid sitaks juurde tulnud ja fishe vähemaks jäänud). Ehk siis 4-5 kordne kasumi kasv puhtalt sellega, et sööd pool aastat makarone, jood pidudel odavamat rummi ja sõidad Sierraga.

    Ja kui teil on $100K roll ja mängite 100NL - miks? Jah, nagu privador soovitas, targem oleks siis mingi osa panna fondi/investeerida/whatever kui niisama lasta seista, aga palju targem oleks see investeerida endasse ja ülesliikumisse. Teistes mängudes on see natuke keerulisem kui HU bumhunt, sest iga kõrgem tase on ka vastaste taseme poolest raskem, aga 200NL peaks isegi tänapäeval piisavalt fishine olema, et midagi utoopilist selle biitimises ei ole kui kõvasti vaeva näha. Liituge videosaitidega, võtke coach, see investeering tasub ennast ära :)

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Codeccile veel lisaks niipalju, et kuna ma mängin ainult Starsis/FTP-s siis 100NL-is leiab actionit nagu muda. 200NL-is nats vähem ja alates 400NL on suht vaikus.

    Ja kui keegi mulle hingehinda (ei viitsi oma elust loobuda niisama) siis $500 algdeposiidiga on aastalõpuks piisav, et 400NL shotte võtta. Ise ka naeran praegu, tegelt piisab vähemast ajast. $500 HU-sse, 1BI kaotad siis lendad 25NL grindid full ringis tagasi ja uuesti ja uuesti kordad tsüklit. Kuu ajaga peaks rolli kindlalt üle $1k saama, hea jooksu puhul on $2k ning järgmisel kahe-kolme kuuga on arvel $5-7k. Oleneb kui palju välja cashida.

    See on eeldusel, et ma mängin ainult Starsis ja FTP-s. Kui lisada muu toad siis ülesjooks on kiirem. Aga see eeldab rohkem keskendumist ja kole pask on grindida kui segavaid faktoreid on sitaks ning täis noliferinga 10NL-ist aasta lõpuks bummhuntides 400NL jõuda on lumme kusta. Aasta otse nolifer olemine aga mitte :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES