Ma tahaks näha venda, kes $100k rolliga 100NL mängib... Ma arvan, et rollinduses olen ma foorumis üks suuremaid nitte ning lihtsalt ei taha liikuda üles kui 100BI arvel, isegi heads-upis!

Aga Codeccil on nuudlite point hea ja cashout osas ma ka sellest räägin. Võin mainida, et alguses oligi täpselt sama point seal. Oli kuidagi nii, et osta omale sügavkülm kanakoibi täis, hommiku viskad potti ja sööd liha, lõunaks lakud veel konti ning õhtuks ülejäänud keedetud leemeveest tee puljongit. Ela nii mõned kuud ning lõpus oled baller. See oli siis mustand,s est kui ma midagi kirjutan panen alati kiiresti mõtted kirja, et ära ei unustaks.

Siis naljakas. Täna rääkisin pokkerimängijast sõbraga, kes pikalt low-stakes olnud ja ütles, et läheb tööle miski kuueks kuuks, et koguda roll. Küsin, et miks? Ütles, et kõik roll kulub elamise peale. Täpselt sama point: hoia paar kuud karmilt kokku. Karmi all pean silmas kohe karmilt. Ei joo, ei käi väljas söömas, ei osta riideid jne. ning see roll hakkab kasvama - kus ta pääseb. Aga vean kihla, et kui töölt tagasi tuleb on pokkeriskill roostes, rolli managment ikka pask ning on ühel hetkel samas kohas.

Isegi kui tahad juua siis seda saab teha odavalt Ennegi 50 eeki eest end kasti joodud :)

Omal ajal elasin samasugust elu - olin veel noor ja loll ning võisin nolifeda, nuudleid süüa jne. Nüüd vanust juba oma jagu, vajalik hunnik pappi ära teenitud ja tehtud esma-vajalikud investeeringud ära.