Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 68

Niitvaade

  1. #36
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Ma olen kas ennast ise valesti väljendanud või oled sina minust valesti aru saanud. Antud postitus oli igatahes ilma mingi tagamõtteta tehtud, NL5-s 500$ mängulise kasumi + 250$(?) boonuste ja RB kaudu teenimine ei oleks kohe kindlasti mingi neegri elu. Ansip ei ole üldiselt mitte milleski süüdi peale pideva valetamise ja hämamise.
    See on ikka väga oluline mis tingimustes mängitakse. Kui ollakse vanemate kulul. Toit laual-katus pea kohal- siis voib toesti nl5 mängida ja nn taskuraha teenida.
    Aga nt kui elad iseseisvalt-norm üürikas+komm ja tel jms=ca 10keeku
    Kui soidad autoga lisa veel paar keeku(bens,kindlustus, remont)
    Ok tahad süüa ka saada- ma arvan, et mul läheb kuus ca 5k eeku söögi peale-(samas ei vaata hinda ka)
    Tahad trendikas välja näha? joped kingad, tossud ülikonnad, pusad jne-pole midgagi erilist-ka sinna lähen tonne
    Ühesõnaga 20keeku on läinud juba puhtalt kulude peale. Kusjuures ma pole ühtegi korda väljas käinud!
    Liidame sinna juurde veel näd vahetused, kus ennast vabaks lastakse ja öölokaale jms baare külastatakse
    Oletame , et sul on veel mingi naine, kelle eest pead aeg- ajalt "hoolitsema" spad, ühsied üritused,ehted jne

    Siia pole arvatud ERAKORRALISI kulusi-hambad katki, uus mööbel, sünnipäeva lapsele(pulma) kingitus, reis soojale maale, hobid, jõusaal jne
    Ma käisin eelmine kuu 3 sünnal(läks kinkideks üle 100euri)

    Ühesõnaga 30keeku huugama panna kuuga pole mingi probleem.
    Viimati muudetud privador poolt : 23.02.11 at 10:31

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES