Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 68, kokku 68
  1. #61
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mmmmmmmmm.................Hesburger..............

  2. #62
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Ma olen kas ennast ise valesti väljendanud või oled sina minust valesti aru saanud. Antud postitus oli igatahes ilma mingi tagamõtteta tehtud, NL5-s 500$ mängulise kasumi + 250$(?) boonuste ja RB kaudu teenimine ei oleks kohe kindlasti mingi neegri elu. Ansip ei ole üldiselt mitte milleski süüdi peale pideva valetamise ja hämamise.
    See on ikka väga oluline mis tingimustes mängitakse. Kui ollakse vanemate kulul. Toit laual-katus pea kohal- siis voib toesti nl5 mängida ja nn taskuraha teenida.
    Aga nt kui elad iseseisvalt-norm üürikas+komm ja tel jms=ca 10keeku
    Kui soidad autoga lisa veel paar keeku(bens,kindlustus, remont)
    Ok tahad süüa ka saada- ma arvan, et mul läheb kuus ca 5k eeku söögi peale-(samas ei vaata hinda ka)
    Tahad trendikas välja näha? joped kingad, tossud ülikonnad, pusad jne-pole midgagi erilist-ka sinna lähen tonne
    Ühesõnaga 20keeku on läinud juba puhtalt kulude peale. Kusjuures ma pole ühtegi korda väljas käinud!
    Liidame sinna juurde veel näd vahetused, kus ennast vabaks lastakse ja öölokaale jms baare külastatakse
    Oletame , et sul on veel mingi naine, kelle eest pead aeg- ajalt "hoolitsema" spad, ühsied üritused,ehted jne

    Siia pole arvatud ERAKORRALISI kulusi-hambad katki, uus mööbel, sünnipäeva lapsele(pulma) kingitus, reis soojale maale, hobid, jõusaal jne
    Ma käisin eelmine kuu 3 sünnal(läks kinkideks üle 100euri)

    Ühesõnaga 30keeku huugama panna kuuga pole mingi probleem.
    Viimati muudetud privador poolt : 23.02.11 at 11:31

  3. #63
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    peaks saama, töötuna lähed mingi hetk arvelt maha, kuid kui edasi käid seal, siis kindlustus peaks alles jääma. samas ei viitsi üle vaadata.
    Töötu sotsiaalse kaitse seadus

    ...

    § 3. Töötuna arvelevõtmine

    (1) Töötu on täieliku või osalise töövõimega isik, kelle vanus on 16 aastat või üle selle kuni vanaduspensioni eani, kes on tööta, valmis kohe tööle asuma ning otsib tööd. Isik otsib tööd, kui ta pöördub tööhõiveametisse vähemalt kord 30 päeva jooksul sooviga kohe tööle asuda ning on valmis osalema tööturukoolituses.

    (2) Töötu võtab arvele elukohajärgne tööhõiveamet.

    (3) Isik võetakse tööhõiveametis töötuna arvele, kui ta pöördub tööhõiveametisse ja esitab vajalikud dokumendid Vabariigi Valitsuse kehtestatud korras.

    (4) Isikut ei võeta töötuna arvele, kui ta:
    1) töötab töö- või teenistuslepingu või muu sellesarnase püsiva iseloomuga teisele isikule teenuse osutamise lepingu alusel või on avalikus teenistuses;
    2) tegutseb ettevõtjana;
    3) õpib õppeasutuses päevases õppevormis või täiskoormusega õppes;
    4) teenib kaitseväes või asendusteenistuses;
    5) on rase ja kellel arsti määratud sünnitustähtajani on jäänud vähem kui 70 kalendripäeva.

    § 4. Töötuna arveloleku lõpetamine

    Töötuna arvelolek lõpetatakse, kui isik:
    1) katkestab tööotsingu rohkem kui 30 päevaks;
    2) jõuab vanaduspensioniikka või talle on määratud ennetähtaegne vanaduspension;
    3) teist korda keeldub pakutud sobivast tööst või tööturukoolitusest;
    4) katkestab tööturukoolituse tööhõiveameti nõusolekuta;
    5) saab tööturutoetust või
    6) käesoleva seaduse § 3 lõike 4 punktides 1-4 loetletud juhtudel;
    7) käesoleva seaduse § 15 lõikes 1 loetletud juhtudel.

    ...

    § 15. Ebaõigete andmete esitamisega töötuna arvelevõtmist, töötu riiklikku abiraha, õppestipendiumi või ühekordset toetust taotlenud isik

    (1) Töötuna arvelevõtmist, töötu riiklikku abiraha, õppestipendiumi või ühekordset toetust teadlikult ebaõigete andmete esitamise teel taotlenud isiku töötuna arvelolek lõpetatakse ning ta kaotab kaheks aastaks õiguse olla tööhõiveametis töötuna arvel.

  4. #64
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Sobiva töö pakkumisest pole just raske keelduda. Paned enda soovitud töö hulka kirja töö, mida sa reaalselt võttes ei saa, sest puudub töökogemus või vastav haridus. Ja ongi kõik.
    Nad ei saa sundida tööd leidma kui inimene ei taha. Mulle toodi selline näide. Lähed tööle, saadad esimesel päeval ülemuse kuhu tahad ning oled järgmine päev töötukassa uksetaga tagasi. Iseasi, kas see kõik haigekassa jura korvab.

  5. #65
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Investeerimise koha pealt ütleks, et 10% riskivabalt on puhas bs, isegi riigivõlakirjad ei ole riskivabad ja needki pakuvad 2-3% aastas. Peaaegu riskivabad on hoiused pankades, aga nende intress on hektel mõistlikumates pankades nii 1% kandis ja ega see enam tulevikus ka üle 3% väga tõuse, kui midagi tõsisemalt p...e just ei lähe.
    jah, muidugi, Eesti/Rootsi pangad on tõesti ainukesed pangad maailmas. 7% aastas saad rahulikult, kui kuus 1000$+ investeerid. 150m kaugusel on pangakontor, mille akendel suured 6,86% p.a. reklaamid.

  6. #66

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Ja mis on põhjus 7% intressi taga? Risk. Viimase 2-3 aastaga on teatavasti läinud pankrotti sadu panku. Kõrgem intressimäär näitabki seda, et pangal on midagi viltu, et nii palju raha eest maksma peab. Ei maksa lahterdada 7% intresse deposiitide kategooriasse, pigem kuhugi rämpsvõlakirjade tasemele.

    Pikas perspektiivis on aktsaid, nagu juba mainitud, tootlikumadki kui 7% ja nendesse investeerimiseks piisab kuus ka $50'st.

  7. #67
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Miks ei voiks 10% tootlust saada?
    Üks huvitav idee on ka isepankur. Raha saab seal välja laenata 20% intressiga. Loomulikult alguses olin ka selle ettevõtmise kohapealt skeptiline, aga tundub, et neil on päris tugev meeskond ja kõik toimub nagu õlitatult.
    Statistika näitab, et ca 10% laenudest lähevad hapuks. Aga see team teeb kõvat tööd ennetuse, juristika jms võlgade sissenõudmiste vallas. Ja ma olen kindel, et see 10% hakkab ajapikku ilusti langema. Samas siis ilmselt ei saa ka enam välja laenata 20% intressiga.
    Muuseas kas te ise teate, mis protsendiga BIG ja nt SWED-st ettevõtjad raha laenavad? BIG-s ma pakun et se eon ikka julgelt kuskile 20% kanti.

    Samas raha teeb raha. Kui sul on raha sa võid alati oksjonitel kiirmüükidel jms osaleda.



    Teine võimalus on nt div aktsiad. Eesti div aktsiad Tallinna Vesi, Merko jne maksavad div-e maksuvabalt. Olenevalt aktsiahinnast võib div määr jääda parimatel nii 6-15% vahele.
    Muidugi kui turud on põhjas või mingi aktsia on alla yambitud saab ka puhtalt aktsiaid osta nn investeerimiseks
    Viimati muudetud privador poolt : 27.02.11 at 11:04

  8. #68
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: POKKERITEOORIA: Bankroll managment ehk rahade haldamine

    Tsitaat Algselt postitas muruntau Vaata postitust
    Ja mis on põhjus 7% intressi taga? Risk. Viimase 2-3 aastaga on teatavasti läinud pankrotti sadu panku. Kõrgem intressimäär näitabki seda, et pangal on midagi viltu, et nii palju raha eest maksma peab. Ei maksa lahterdada 7% intresse deposiitide kategooriasse, pigem kuhugi rämpsvõlakirjade tasemele.

    Pikas perspektiivis on aktsaid, nagu juba mainitud, tootlikumadki kui 7% ja nendesse investeerimiseks piisab kuus ka $50'st.
    ma sain sampost kuskil paar aastat tagasi eekidele 7% kaubeldud. tõsi, nüüd on vist 1,5% lulz

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES