Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1

    NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($55.85)
    Hero (SB) ($89.05)
    Nagu öeldud, siis vastane on uus,reade pole. Turn ch-b ja fold river agressioonile?
    Mis käega te ise riveris matsi alguses calliks seal AI as played?
    Preflop: Hero is SB with J, A
    Hero bets $1.25, BB raises $4, Hero calls $3

    Flop: ($9) K, 4, J (2 players)
    BB bets $5.75, Hero calls $5.75

    Turn: ($20.50) 9 (2 players)
    BB checks, Hero bets $12, BB calls $12

    River: ($44.50) 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets $66.80 (All-In) BB fold

  2. #2
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    Ära ürita microstakesis inimesi top paarilt maha bluffida.

    Miks sa turni betid? Valuebet? Kui ei ole valuebet, siis see on terrible bet ja kui on valuebet siis kuidas on riveril võimalik bluffida, meil ju parim käsi tõenäoliselt.

  3. #3

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Ära ürita microstakesis inimesi top paarilt maha bluffida.

    Miks sa turni betid? Valuebet? Kui ei ole valuebet, siis see on terrible bet ja kui on valuebet siis kuidas on riveril võimalik bluffida, meil ju parim käsi tõenäoliselt.
    100 tänu sulle !

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    Minu meelest täiesti standard on turn checkida ja kui vastane riveril betib, siis call ja kui ei beti, siis ise valuebetida.
    Stackide järgi vaadates olete juba mingi arvu käsi mänginud ja selleks ajaks peaks juba mingeid riide ka olema imo.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 17.02.11 at 18:41

  5. #5

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    kui me turni checkime järgi, kas riveri betil pole ohtu saada ch/raise või ch/shove (või seda me tahamegi?)... ja kui me betime for value, mis oleks ideaalne bet, et saada max valuet ja vastane veel calliks (pool ja üle selle ta foldib tõenäoliselt)???

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    kui me turni checkime järgi, kas riveri betil pole ohtu saada ch/raise või ch/shove (või seda me tahamegi?)...
    Wat? Miks peaks tahtma second pairiga stackide peale mängida? Ja teiseks, arvan, et kui villain checkib nii turni kui ka riveri, siis 99% ajast pole tal midagi nii tugevat, et c-r peale minna, sest muidu oleks ta riveril leadinud, kartuses et võidakse järgi checkida.

    Aga muidu käe enda kohta arvan, et rämedalt üle mängitud. Ainus loogiline käsi, mis sind edestab ja on suuteline foldima, on QQ. Teistel juhtudel riveril järgi checkides on meil parim käsi.

  7. #7
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    kui me turni checkime järgi, kas riveri betil pole ohtu saada ch/raise või ch/shove (või seda me tahamegi?)... ja kui me betime for value, mis oleks ideaalne bet, et saada max valuet ja vastane veel calliks (pool ja üle selle ta foldib tõenäoliselt)???
    Ei me ei taha riveril c/raise saada ja kui vastane pole hea midstakes+ mängija siis sellist ohtu ka eriti pole ma usun, sest enamus betivad oma value käega kohe välja, sest kardavad valuest ilma jääda.

  8. #8
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    Kuna vastane leadib flopi, siis ma mängiks sama liini mis Meelis.

  9. #9

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Minu meelest täiesti standard on turn checkida ja kui vastane riveril betib, siis call ja kui ei beti, siis ise valuebetida.
    fyte... ma esitasin küsimuse lähtudes MeelisV väitest, mis on standard liin... kui te kõik väidate ühest suust et vastase flopi bet ja turni ch õhkab nõrkust, siis kust otsast on meie flopi call ja turni check tugevus? ja miks ei võiks me selle peale saada blank riveril ch/raise, kui me seda just ei taha (sest panime ju vastasele külge sildi NÕRK)... kui ma olen kindel vastase nõrkuses, siis ma oleks sigahäpi, kui ta kukuks ch/raise-bluffima riveril, kui ma aga ei tea kus me oleme (mis on vist tõenäolisem, siis teine lugu)

    kui mängitud riverini nii nagu hero, siis palju oleks parim valuebet (pool panka ja üle, villane vist foldib)?
    Viimati muudetud lypsja poolt : 17.02.11 at 21:07

  10. #10
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    Imo ch/r oht on üli väike, pigem saame ikka hero calle väikestelt taskupaaridelt ja Q9,Qj,A4 jne tüüpi kätelt, ja mingi osa ajast loomulikult value ownime ennast Kx-i vastu. Riveril paneks alla poole panga suuruse beti ilmselt, et saadagi call laialt ulatuselt 20$ max.

  11. #11
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: NL50 - 3b potis tundmatu vastu, bluffida või mitte

    Tsitaat Algselt postitas lypsja Vaata postitust
    kui me turni checkime järgi, kas riveri betil pole ohtu saada ch/raise või ch/shove (või seda me tahamegi?)... ja kui me betime for value, mis oleks ideaalne bet, et saada max valuet ja vastane veel calliks (pool ja üle selle ta foldib tõenäoliselt)???
    Kuna vastane checkib ka riveril, siis on väga tõenäoline, et ta c/r sind, sest sa checkisid turnil järgi ja kui vastasel oleks hea käsi, siis ta leadiks riveril. Nagu Codecci ütles, et ta peaks olema hea midstakes+ mängija, et nii tugevat kätt mängida. Ma siis checkiks turni ja betiks riveril mingi $14. JX callib nagu niuhti! :)

    As played, paneks riveril jah mingi kuni $20 nagu timz0333 pakkus ja jällegi JX callib nagu niuhti! :D
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 17.02.11 at 22:25

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES