Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    Ongame Network $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players -

    BB: $65.11
    UTG: $44.32 65/8 (150 kätt)
    CO: $74.41
    BTN: $14.34
    Hero (SB): $88.33

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K A
    UTG calls $0.50, 2 folds, Hero raises to $2, 1 fold, UTG calls $1.50

    Flop: ($4.50) A 2 7 (2 players)
    Hero bets $2.50, UTG calls $2.50

    Turn: ($9.50) J (2 players)
    Hero checks, UTG bets $5, Hero calls $5

    River: ($19.50) 4 (2 players)
    Hero checks, UTG bets $34.82 all in, Hero ??


    Tähele olin pannud, et fish armastas floatida tihti, ehk siis foldis insta 2nd barrelile korduvalt. Kuna board oli dry, siis otsustasin turni mitte bettida, et tal oleks võimalus bluffida.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    turnil checkisid lootes fishilt bluffi ,siis sul ju 6nnestus see..call. Endal mul ikka meeldib TPTK tyypi kätega fishide vastu igal tänaval valuet v6tta.

  3. #3

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    Ma foldiks. Sellised overshove'id on tavaliselt ikka monsterid. Vaevalt fish bluffiks $34, et võita närused $20. Tavaliselt bluffitakse ikka half pot/pot betiga vms. Ma arvan, et sul oleks vaja readi, et ta nii maniakk on, et seal callida. Kui 150 käega seda tähele pole pannud, siis fold jah.

    edit: nagu anatoli juba mainis, siis sellise fishi stacki juures oleks turn&riverit ikka ise barreldanud.
    Ma muidu ise võtan tihti c/c liini fishi vastu, kui ootan bluffi. Aga selleks peab olema kõrge agg factor/freq %
    Viimati muudetud TaaviK poolt : 19.02.11 at 08:43

  4. #4

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    ma panen tavaliselt pre 2.50 OOP.Agg freq.oleks praegu suht kasulik.Arvatavasti foldiks,kuna tundub pre statside järgi et ta pigem passive fish

  5. #5

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    jep pre 2.5 ja as played flopist 3-3.5 Kuna vastas fish ja sa ütlesid, et talle meeldis floatida ehk las maksab ja floadib kallimalt. Riveril leadiks ise välja 9-11, kuna vastane tundub passiivne olema siis tõenäosus, et ta blufib kaks tänavat peaks suht väike olema ja samuti ei pruugi ta oma Ax väga enesekindel olla ja chekib järgi ning aegajalt võib calle saada 88-KK Jx käte käest.
    Aga praeguse fishi liini kohta arvan, et see nuts. Betib turnil pool potti turnis ja siis kui river käes avastab et tal nuts ja pot väike ning tahab valuet võtta ennem kui hilja- seega foldiks riveri. Kui beitiks kuni potsize siis calliks maha
    Viimati muudetud veeretas poolt : 19.02.11 at 16:59

  6. #6

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    Notede pärast calliks. Riveri shove peale turni poolt potti ei tundu mulle küll tugev.

  7. #7

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    Tsitaat Algselt postitas TaaviK Vaata postitust
    Ma foldiks. Sellised overshove'id on tavaliselt ikka monsterid. Vaevalt fish bluffiks $34, et võita närused $20. Tavaliselt bluffitakse ikka half pot/pot betiga vms. Ma arvan, et sul oleks vaja readi, et ta nii maniakk on, et seal callida. Kui 150 käega seda tähele pole pannud, siis fold jah.

    edit: nagu anatoli juba mainis, siis sellise fishi stacki juures oleks turn&riverit ikka ise barreldanud.
    Ma muidu ise võtan tihti c/c liini fishi vastu, kui ootan bluffi. Aga selleks peab olema kõrge agg factor/freq %
    Nõustun, ainult et peaaegu kogu jutt oleks minu puhul vastupidi.

    Ei ole mu jutt kindlasti täistõsi, aga ma isiklikult usun, et arvestades meie liini on see kohe kindlasti väga hea call. Set tõstab väga tihti turni ja A4-a ei saa ka alati karta, kuigi tal see see käsi oli:(

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    Fold river.
    Kui eeldad, et ta hakkab turnis bluffima kui checkid, siis c/c riveri kah. Aga tundub küll, et oled biit.

  9. #9

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    Esiteks ma ei saa aru, mis mõtet on fishi vastu nii vähe flopis cbettida. Võiks vabalt 3-3,50$ panna.
    Turnis...ok readi kohaselt on check okei, aga ma kindlasti ei calliks ta betti, sest eesmärk on ikkagi rahad sisse saada ja callides on see vähe tõenäoline. Check-raiseks turni 18.50$ peale ja river ship it.

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Esiteks ma ei saa aru, mis mõtet on fishi vastu nii vähe flopis cbettida. Võiks vabalt 3-3,50$ panna.
    Turnis...ok readi kohaselt on check okei, aga ma kindlasti ei calliks ta betti, sest eesmärk on ikkagi rahad sisse saada ja callides on see vähe tõenäoline. Check-raiseks turni 18.50$ peale ja river ship it.
    Flop on väga dry, seega pole tarvis, et ta mingisuguse QJ tüüpi käe mucki viskaks 3/4+ psb peale, kui tal on vaid runner oudid. Turnis ei raise'nud selleks, et tal bluffid jääks range'i sisse, kuna endiselt on väga väike võimalus, et ta veel riverisse midagi ära tõmbab. Riveri shove oli kahtlemata ootamatu, kuna varem polnud näinud, et ta overbettinud/shovenud oleks.

  11. #11

    Re: nl50 TPTK riveril vs fishi shove

    Su põhjendus jääb siiski nõrgaks imo. Ma ei usu et ta sellisel boardil QJ tüüpi käega calliks, pigem 2x ja 7x. Sellise venna vastu tahaks poti kindlasti turnis suuremaks ehitada aga c/c seda lihtsalt ei tee, lisaks veel c/r on piisavalt suur tõenäosus et ta callib iga Ax ja fd-ga ning saamegi riveril ilusasti rahad sisse.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES