Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 32, kokku 32
  1. #21
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    lissalt tavalise 50-50 stakega ilma makeupita oleks ma isegi valmis 3keek+ liveturnasid mängima

    imo

  2. #22

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    mängiks ka vabalt 3k+ turniire 50-50, või 60-40 diiliga.
    imo on suht aus pakkumine ühekordseks turniiriks 75/25, 70/30. ei saa vaaldelda, seda ainult sellest aspektist, et "näe,krt, investor saab rohkem raha kui mina. no üldse motivatsiooni pole mängida. on ikka liigkasuvõtja. gamblin parem." sest kogu riski võtab investor. ei saa olla kade, kui freerollid. staketav saab ainult võita. lihtsalt, kui BI ja prize on suht väikesed, siis tekib küsimus, milliseks kujuneb staketava tunni hind ja kas ta tahab selle raha eest mängida. imo ei ole lahendus siin % tõstmine vaid suurema BI ja prizepooliga turniiride stakemine.

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    50-50 stake turnadele ilma makeupita on üldjuhul raha põletamine imo.
    mis see makeup on?

    EDIT: Olen natuke nõus, et lives 50:50 võib olla rahapõletamine, eriti Eesti kasiinodes, kus turniiril on 40-80 mängijat ja seega auhinnafond ka jõle väike ning mõlemad osapooled saavad "sandikopikaid". Aga interneti turniirid, võtame keskmise pühapäeva turniiri, mis on seal $100-$200 vahel ning seal pakkuda 60:40 või isegi 50:50. Siis mis arvad, et see ka raha põletamine?

  4. #24
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    make up on see, et kui staketav on buy-inidega näiteks 10k miinuses siis järgmisest cashmisest läheb kõigepealt 10k backerile ja ülejäänud profit jagamisele.

  5. #25
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    make up on see, et kui staketav on buy-inidega näiteks 10k miinuses siis järgmisest cashmisest läheb kõigepealt 10k backerile ja ülejäänud profit jagamisele.
    Yeah, see sitaks hea ning kindlasti, kui ma peaks veel kunagi diile tegema, siis ma nii ka teen. Tean ka inimesi, kes nii pikaldasi diile teinud ja siis olidki protsendid sinna 50:50 lähistele.

  6. #26
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    50:50 make up diilina on kordades kasulikum kui yhekodne 75:25 shot

    Keegi siin väitis,et peab ka seda arvestama,et staketaval oleks motivatsiooni mängida nt 75/25 diilis.
    Et tunnitasu väike vms.nt 5k buy in.EV-na peaks mängijal juba olema 1,25k buy ini.Ehk sisuliselt ta saab ca paaritunnsie mängu(järel) chillides sellist raha


    Nii võtama järgmise katseekslemplari nt Madiso,kes pargis mängib aktiivselt pea igat turnat.Teeme arvutuse kõik auhinnarahad -buy inid,kui sealt tuleb mingi kasum välja ,siis jagatakse see tundide arvuga.Ma tegin vist isegi huviga üks kuu sellise arvutuse madiso peal ja ta tunniteenistus tuli mingi 5 eeki vist.Ja kas töötul bustol pokkeirmängijal on tõesti nii kiire,et talle on ajaressurss oluliselt tähtis...irw
    Ise ma võin öelda,et ma Pargis olen suht break even või isegi väikses miinuses(Põhjus a ilmselt selles et pole suurturnal TOP 2 jõudnud),kuigi oled nyyd viimaseid turniire päris tõsiselt mänginud.

    Seega jutu juurde tagasitulles.Hale kuulata bustolandi meeste jutte,et investorid on liigakasuvõtjad ja maxavad nt 5k buy inist ainult 25%!
    Ja kas investoril pole õiguski teenida?.Tema võtab ju riski ja annab raha

    Keda siis saaks stakeda?Või kes oleks ideaalne staketav?
    Koolipoiss,kes ei saa oma vanuse tõttu mängida ja pole ka raha(pos kogemus olemas)
    Bustoks läinud pokekrimängija,kes on raha kaotanud mitte pokkeriga ega gamblimistega(nt ostis poole millise auto ja pani matsu)
    Teised varjandid on juba nn libedale teele minek investori seisukohast

  7. #27
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    näiteks keegi, kes ei taha sõita oma rahaga ameerika mägedel. keegi, kes on teinud just suure väljamineku (eluase, auto vms). keegi, kes on downswongis ning ei taha oma raha eest mängida aga on kindlasti +ev.

  8. #28
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Olen algusest peale privadoriga nõus ja ühel meelel.

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tegelikult Eestimaal "ausat" inimest, kellel on +ROI, kes on hea distsipliiniga ja ei lase sind üle, sellist on praktiliselt võimatu leida. Kõik need inimesed, kes on +ROI-ga ning tahavad staket on üldjuhul bustod mängijad ja see, et nad bustod on, selle taga on alati põhjust - kas halb rolli managment, võlad, muu gamblemine jne. Sellist mängijat tegelikkuses ei saagi usaldada väga suuri turniire mängima, eriti kui sa võtad veel talt väga suurt liigkasu.

    Selliseid häid mängijaid leiab rohkem ülemere - näiteks USA-st, sest sealne ühiskond mõtleb natukene teisiti. Need vennad, kes praegu teenivad kuus $10,000+, neil on see täiesti suva ja tihtipeale mängivad nad pokkerit, kuna kolledzis ei ole mtite midagi teha. Kui saavad oma ameti kätte, siis pokker jääb teisejärguliseks ning siirduvad "tööle". Meil siin Eestimaal, kes teenib kuus pokkeriga stabiilslet 4000-5000$ ei mõtlegi elu sees selle peale, et läheks tööle (muidugi on erandeid) ja pigem siis ta kogub omale ise rolli ning mängib oma raha eest. Aga too $10k ameeriklane, see mängib suvalt, mitte elamiseks ja seetõttu laseb oma rolli bustoks meelega või cashib liiga palju välja - tal on sellest rahast pohhui, kuna tal ei ole eluagset plaani mängida.

    Samuti tean 2p2 foorumis mängijaid (väga häid turna mängija, viimane sai seal WCOOOP ME eventil top18 hulka), kes on pokkeris bustod aga lifes mitte. Et on hittinud suured papid, siis enamus välja kandnud, jätnud arvele nii 5-10k$ ja siis lihtsalt h stakes lasknud kuni busto. JA siis enam peale ei kanna ja kui keegi pakub hea stake, siis mängivad. Selliseid mängijaid olen nõus stakema ning kindlasti on +EV mõlemale osapoolele!

    Proovi selliseid mängijaid Eestimaalt leida? Neid mängijaid on täpselt - null.

  10. #30
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Jah on olemas häid mängijaid,kes nt ei taha pokkeriga seotud olla(kas siis usulistel,moraalsetel või krt teab mis põhjusega)Kui midagi hititkase siis cashout.Kui tuleb stake siis tuleb,kui ei tule ollakse oma töökohal edasi ja tuntakse elust rõõmu ja ei mõelda nn kiirele rikastumisele tänu pokkeri abiga(isegi kui see temale lihtne oleks)
    Nt mul endal pos kogemus olemas Kolgiga.Mees ei joo ,on väga konkreetne,võtab asja tõsiselt,lisaks suured kogemused investorite rahaga tegutsemises.Ei teki kübetki motet,et sellise profiiliga mees voiks nt tasku panna vms.See ei tule kõne allagi.

    Aga jah üldiselt nõusrun Rankaga Eestimaal olukord suht 0

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    pakun ennast mänguhooraks diiliga 98/2 ;D

  12. #32

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    kui eestis on üldse mõni aus mees, siis olen see mina :o ja ma ütlen ausalt ära, et mind ei tasuks stakeda, sest ma ei beati turniire :)

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES