Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 32
  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Missugune oleks õiglane diil?

    Sattusime naxeri backingu küsimustes veidi vastassuunda.Küsimus oli tema EMV backimises
    Ta pakkus välja seliseid variante.Üks turniir 75/25 Investor maxab buy ini ja saab 75%
    või siis 3-4 turna peale 50/50. Investor saab 50%
    Minule tundusid sellsied tingimused nagu kirved.Aga siiski ikka kuulen,et inimesed küsivad-nt Codecci vist lausa 50/50 yhe turniiri peale.

    Krt ma ei tea,aga 75/25.50/50 diiliga ma freerolliks isegi kuskil 5k+buy inidega turnadel...
    Lihtsalt kohati ajab naerma,et mängijad,kes elavad koguaeg bustolandis küsivad stakemisel ikka suht soolaseid tingimusi.
    Kuid missiis oleks õiglane määr,et ka investorile püksid alles jääks ja tema kulul lihtsalt ei freerollata ja oma mängukirge ei rahuldat

  2. #2
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    mida vähem annad seda rohkem ta esikoha peale mängib, sest muidu ei saa ta midagi

  3. #3

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Sattusime naxeri backingu küsimustes veidi vastassuunda.Küsimus oli tema EMV backimises
    Ta pakkus välja seliseid variante.Üks turniir 75/25 Investor maxab buy ini ja saab 75%
    või siis 3-4 turna peale 50/50. Investor saab 50%
    Minule tundusid sellsied tingimused nagu kirved.Aga siiski ikka kuulen,et inimesed küsivad-nt Codecci vist lausa 50/50 yhe turniiri peale.

    Krt ma ei tea,aga 75/25.50/50 diiliga ma freerolliks isegi kuskil 5k+buy inidega turnadel...
    Lihtsalt kohati ajab naerma,et mängijad,kes elavad koguaeg bustolandis küsivad stakemisel ikka suht soolaseid tingimusi.
    Kuid missiis oleks õiglane määr,et ka investorile püksid alles jääks ja tema kulul lihtsalt ei freerollata ja oma mängukirge ei rahuldat
    huvitav tähelepanek kusjuures.
    ka ma olen mõelnud samadele küssadele, aga vastuseid pole saanud....

  4. #4
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    stakesimine on nii kui nii -EV nii et vahet ei ole mis diiliga pakud

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Lisaks on seal ka muud probleemid.Nt mõneda mängijate puhul võib olla ka risk ka selles,et nt staked,tyyp nt voidab turna-saab raha.Järgmine päev küsid siis raha vms ja siis kuuled jutte,kus ta oli natuke kasiinos gamblinud või ühele teisele vanale "sõbrale" kellelele ta võlgu oli olnud(et tal oli vaja kiiretsi saada vms-whatever) ja saba maxta vaid pool summast,et ülejäänud jääb siis praegu võlgu ühesõnaga vms
    Ühesõnaga mingi hämamine ja kummivenitamine hakkab pihta
    Siis ongi võimalus nn juures passida,et staketaval,halbu mõtteid peale kassast raha välja võtmist ei tuleks.Aga see on juba idiootus kuubis ja siis küsid juba endalt miks sa sellise **** sisse vabatahtlikult astusid

    Siiski arvan,et stakimine ei pea kindlalt -EV olema.Tean nt ,et sven21 stakib oma sopra,ke son mtt-s toeliselt hea ja pole ka probleemi suurte summade maksmistega

  6. #6
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Lisaks on seal ka muud probleemid.Nt mõneda mängijate puhul võib olla ka risk ka selles,et nt staked,tyyp nt voidab turna-saab raha.Järgmine päev küsid siis raha vms ja siis kuuled jutte,kus ta oli natuke kasiinos gamblinud või ühele teisele vanale "sõbrale" kellelele ta võlgu oli olnud(et tal oli vaja kiiretsi saada vms-whatever) ja saba maxta vaid pool summast,et
    nagu Jamie Gold

    Gold partnered with Crispin Leyser to help with this task in exchange for half of Gold's winnings, according to Leyser. After Gold won, Leyser says that Gold reneged on the deal and had decided to keep the entire $12 million prize.

  7. #7
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    stakesimine on nii kui nii -EV nii et vahet ei ole mis diiliga pakud
    See on vale, isegi tuntud miinus ROI-ga mängija nagu imric pakkus EPT-le diili, mis on igatpidi +EV-. Rääkimata võitvatest mängijatest.

  8. #8
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    Ei näe, kuidas see asja puutub. Väidad, et Naxer hakkab kedagi üle laskma? Vähe tõenäoline.

  9. #9
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Ei näe, kuidas see asja puutub. Väidad, et Naxer hakkab kedagi üle laskma? Vähe tõenäoline.
    aga ikkagi mingi 0.X%

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Minu arvates on väga head diilid, olen kuulnud diilidest, et investor maksab 100% ja jaotakse kasum 50:50 või 60:40. See 75% oma on lausa supper!

    Mis diili sa siis tahad? Et naxer loovutaks 99% ja võtaks 1% omale, et töötaks väiksema tasu eest, kui min palk? Minu arvates 75% on isegi liigkasuvõtt ning naxeri asemel saadaks su üle ty*a, kui nii hea diili juures ka vinguma hakkad.

  11. #11
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Ranka ei nõustu sinuga ja ei viici vaielda,aga any way jätan siis ülisoodsad võimalused teistele investoritele...

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Aga vahetame poole ja sa oled busto. Ma maksan 100% stake, kas oleksid nõus mängima 90:10 stakega (90% mulle)? Kui ei, siis mis oleks miinimum, millega mängiks.


  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Aga vahetame poole ja sa oled busto. Ma maksan 100% stake, kas oleksid nõus mängima 90:10 stakega (90% mulle)? Kui ei, siis mis oleks miinimum, millega mängiks.
    Oleneb buy inist,kui suur buy in siis oleks rahul ka 10%-ga,et kasvõi kitsikusest välja rabeleda.
    Võtame nt 5k buy in-eeldades,et olen natsa parem mängija kuulub virtuaalselt sest 500 eeki minule.
    Võimalus õhtuga tasku panna ca 2+k
    Jah võtaks ja kõht ei pea selle jaoks ka tühi olema!
    Kui keegi pakuks mulle EPT diili 90-10 ma juba jookseks
    Pargi 1k eurine buy in voiks ka juba kaaluda mängimist...Minul ju riske pole ainultfreerollin...

  14. #14
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Lisaks on seal ka muud probleemid.Nt mõneda mängijate puhul võib olla ka risk ka selles,et nt staked,tyyp nt voidab turna-saab raha.Järgmine päev küsid siis raha vms ja siis kuuled jutte,kus ta oli natuke kasiinos gamblinud või ühele teisele vanale "sõbrale" kellelele ta võlgu oli olnud(et tal oli vaja kiiretsi saada vms-whatever) ja saba maxta vaid pool summast,et ülejäänud jääb siis praegu võlgu ühesõnaga vms
    Ühesõnaga mingi hämamine ja kummivenitamine hakkab pihta
    Siis ongi võimalus nn juures passida,et staketaval,halbu mõtteid peale kassast raha välja võtmist ei tuleks.Aga see on juba idiootus kuubis ja siis küsid juba endalt miks sa sellise **** sisse vabatahtlikult astusid

    Siiski arvan,et stakimine ei pea kindlalt -EV olema.Tean nt ,et sven21 stakib oma sopra,ke son mtt-s toeliselt hea ja pole ka probleemi suurte summade maksmistega
    Sellised ohud on olemas, eriti mängijate vastu, kes on ise bustod või suht bustod tihti. Lähed ise varem turniirilt ära või ei olegi turniiril, sest ei saanud minna jne, teed deali ja raha jääb pärast saamata, kuna sokk on rahale juba kuskile magama pannud.

    Arvan, et bustos oliale on igasugune deal suht kasumlik. Muidugi väga häbiväärselt väikest deali ei ole ka ilus pakkuda.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Oleneb buy inist,kui suur buy in siis oleks rahul ka 10%-ga,et kasvõi kitsikusest välja rabeleda.
    Võtame nt 5k buy in-eeldades,et olen natsa parem mängija kuulub virtuaalselt sest 500 eeki minule.
    Võimalus õhtuga tasku panna ca 2+k
    Jah võtaks ja kõht ei pea selle jaoks ka tühi olema!
    Kui keegi pakuks mulle EPT diili 90-10 ma juba jookseks
    Pargi 1k eurine buy in voiks ka juba kaaluda mängimist...Minul ju riske pole ainultfreerollin...
    EMV ei ole EPT. EPT-l, kui sa saad 10% diili siis ühe hittiga saad päris suure summa pappi, EMV-l sandikopikaid, millest ei pruugi jätkuda kuukski elamisraha. Palju EMV esikoht on - miski 150k? Kui nii, siis saab maximaalselt 15k, isegi kui esikoht suurem saab ta maximaalselt sinna 20k kanti aga arvesta, et see on maximaalne, et ta peab turna kinni panema. Aga kui tihti seda juhtub, eriti EMV-l kus kindlasti on tase nats tugevam ning donkide konsentratsioon väiksem, siis oleks see suht mõttetu diil, et keskmiselt saad 4000-5000 (kui sedagi, täiesti lampi panin numbri) turna pealt kasu, kui sedagi. Mõtekam on mängida TrioBet'is freerolle. Isegi 75% diil tundub mulle väga kahjumlik staketava seisukohast.

    Aga kui suudad leida sellise inimese, kellel turnad plussis ning lubab sellise summa eest mängida, siis õnnitlused - leidsid raha trükkimis masina :D

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Ok kui su teooria koik paika peab ja ma olen yks suur liigkasuvotja,miks siis ei jookse praegu investorid rahapakkidega staketava ukse taha tormi?

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas privador
    Ok kui su teooria koik paika peab ja ma olen yks suur liigkasuvotja,miks siis ei jookse praegu investorid rahapakkidega staketava ukse taha tormi?
    Esiteks ma ei suuda leida usalduväärset ja head-plussis turniirimängijat, kes oleks nõus mängima näiteks 90% diiliga. Teiseks, kui ma suudaks, siis ma olen liiga helde inimene ja ma ei suudaks sellist inimest nii koorida...

    Kunagi, kui Naxer'it Sunday Millile stakesin, siis põhimõtteliselt Naxer oli nõus mängima väga väikeste protsentite eest - ala - annad nii palju, kui annad, siis ei hakanud ma teda shaakali kombel koorima. Sest mul oli tõsine huvi, et ta teeks oma A mängu ning suure hiti korral siis saaksime mõlemad paraja portsu pappi ning ei tekiks ülelaskmis mõtteid. Ning arvan, et ma pakkusin väga hea aga mõlemale väga õiglase protsendi.

    Samuti soovitan uurida Sven21 blogi, tal seal mõnes kohas kirjas paarist head turna diilist.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Mina oleks küll näiteks nõus 25/75 diiliga kui me räägime turnadest nagu EMV. Asi pole ainult rahas, osalemise rõõm jne maksavad ka.

  19. #19
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Mina oleks küll näiteks nõus 25/75 diiliga kui me räägime turnadest nagu EMV. Asi pole ainult rahas, osalemise rõõm jne maksavad ka.
    seda nüüd küll, kuid usun et keegi ei stake sind osalemisrõõmu pärast :)

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Missugune oleks õiglane diil?

    50-50 stake turnadele ilma makeupita on üldjuhul raha põletamine imo.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES