Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    $1/$2 No Limit Holdem
    10 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Van Dizzl ($307)
    UTG+1 Hero ($298.20)
    UTG+2 xxcoolfonix ($221.20)
    MP1 ajoscomo ($419.40) 14/12,MP 3 bet 4% ja 1.4k handi
    MP2 Enthalpier ($206.75) 21/12 ja 4 bet range 1.9% 1.9k käe peale
    MP3 raymond333 ($337.95) 15/5 449 kätt
    CO randhee ($226.45)
    BTN kingdiamond7 ($197)
    SB ScorpionPL ($201)
    BB cannotfold_ ($389)

    Pre-Flop: ($3, 10 players) Hero is UTG+1 K K
    1 fold, Hero raises to $6, 1 fold, ajoscomo raises to $18, Enthalpier raises to $50, raymond333 calls $50, 4 folds

    Final Pot: $127


    Ajoscomo range on siin tõenäoliselt lai 99+ AK ja teda eriti ei karda,enthalpieri range on tõenäoliselt QQ+,AK,aga raymondi range tundub kuidagi väga tugev siin olukorras ja sellepärast küsingi mida teeksite sellises olukorras?
    Arvestage seda ka et 150bb deep oleme.
    Viimati muudetud DaBeat poolt : 24.02.11 at 12:52

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    Ma tean, et minu überniti juttu keegi ei usu, aga ma olen sellistes kohtades foldinud oma KK ja pigem sellega ikkagi rohkem raha kokku hoidnud kui teenimata jätnud. NL25 ja NL200 on muidugi erinevad asjad.

  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    Ma pole 660k FR käe jooksul KK kordagi preflop jälle foldinud. Pole sobivat momenti tekkinud. Oleks mõlemad vennad siin 3betiga 1% suure sample peale, siis vist teeksin seda. Ei foldiks ka siin.

    P.S Janek - reaalsus on selline, et übernittimine paistab suurt s*ttagi sisse ei too kahjuks ....

  4. #4
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    kui ei ole märganud lauas enne MP2 ja MP3 poolt ebatavalist mängu, siis fold

  5. #5

    Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    sellel aj.... poisil rohkem kui sukl, terkib kysimus kas sa tahad 150bb deep KK sisse ajada, ma antud hetkel vist tahaks, dead money tundub ka olevat parajalt juba .. ma shoveks i quess

  6. #6
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    P.S Janek - reaalsus on selline, et übernittimine paistab suurt s*ttagi sisse ei too kahjuks ....
    Aga ega välja ka väga ei vii...

    Aga eks siin oleneb tõenäoliselt enda imagest kah üht-teist.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    Ma ise foldisin siin,kuid tagantjärgi mõeldes siis olen pastilaa ja leitsiga ühel nõul ja next time shipin.
    nende vastaste vastu polnud mingit imaget loonud.
    Tänud vastuste eest.

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    mind huvitab mis vastastel käes olid siis?

  9. #9
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: NL 200 KK preflopis saame 3 beti ja cold 4 beti,kas leiate foldi KK preflopis?

    enthalpieril oli qq,raymondil JJ.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES